Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


mkt


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


mkt

neki kontakt neko pisamce neko ceduljce  ;D ;D ;D

BOKYBOY

...neki popust za Manijake...? [neampojma]

Dukags


ЯЭВОЛУТИОН

a sta ako sam i ja na ovom spisku.....ne secam se nekih trenutaka u zivotu....desi se pogresi covek,,,mozda sam i ja.......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dukags

Ono sto jes jes ima tih trenutaka kadi i baba sera bas sarmantna bude? :D  :D   [rofl]

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Decembar, 2014, 22:53
a sta ako sam i ja na ovom spisku.....ne secam se nekih trenutaka u zivotu....desi se pogresi covek,,,mozda sam i ja.......

Ovo nije jedna od stvari koje bi trebalo da zaboravi¹, s obzirom da si platio :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


paja021



ЯЭВОЛУТИОН

Citat: paja021 poslato 31 Decembar, 2014, 16:55





kad je novinar preobrazovan a nema pojma....pravilan izraz je "Chap"....inace se koristi medju majstorima kao izraz za fiksnu meru.....recimo za razmak letava pri postavljanju crepa na krov.....svaki tip crepa ima svoj razmak letava, pa se pravi cap da bi posao isao brze i razmak izmedju letvi isti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Januar, 2015, 12:06
recimo za razmak letava pri postavljanju crepa na krov

bravo, tu sam se prvi put susreo sa èapom kad sam prepokrivao kucu ;D

monsterbnt

Interesantno... Svaka drzava u kojoj se vlast pobuni protiv eu i trazi vise autonomije, dobije "demokratske" demonstracije...
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/524006/MADjARI-BRANE-USTAV--Budimpesta-ce-Angelu-Merkel-docekati-protestom
Smrt SVIMA!!!!


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

hoces da ostanemo bez crkvenih velikodostojnika i politicara...bez direktora .....pa ko ce drzavu da nam vodi....ko ce da blagosilja i drzi sluzbe.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11