Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 27 Decembar, 2014, 11:47
Ali da nema 10.000 din da plati kaznu..... Jes da je nakazna ali i to neko oce da jebe...

Prvo glupa je, a drugo glupa je.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Cuti.... nisi je video uzivo.... Bez sminke rasvete i fotosopa izgleda kao da je neko tuko ruznom krpom po faci...
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

#11622
Samo se sirotinja  jebe iz ljubavi
http://www.vaseljenska.com/vesti/evropska-svadba-svecano-u-stilu-velikog-brata/
Џозеф Џузо (20) оженио женку жутог лабрадора по имену Хани: "Она је моја најбоља пријатељица, увек ме разуме и подржава""
Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

oro :D :D brateeee nju su inaèe za tv finansirali njen "deèko" odnosno cigani sto drze otpad u paraæinu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

izgleda ko da je igrala poker sa djavolom u lepotu .... i izgubila tri puta za redom

Che


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

pazi, ovo je sigurno istina to ti garantujem
a onaj ko je izjavio da je taj most gradska saobracajnica i da je logicno da bude ogranicenje 50 treba da se ubije odma, da ne trosi ovaj dragoceni vazduh

dzimika

zaboravih, most ima gresku, samo sto to niko zivi ne sme da objavi, zajebali kinezi nesto sa nekom betonskom konstrukcijom

PECA BMW

Citat: dzimika poslato 27 Decembar, 2014, 20:03
zaboravih, most ima gresku, samo sto to niko zivi ne sme da objavi, zajebali kinezi nesto sa nekom betonskom konstrukcijom

ma jes .. smeju oni da objave  ................................... nego im ne da Vucic ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

penzos

U ni¹u i okolini napadalo oko 20cm snega. Iznenadilo putare, po gradu skoro pa ti trebaju lanci, u¾as jedan. Al eto: http://www.juznevesti.com/Drushtvo/Zaglavljena-vozila-u-sneznim-nanosima.sr.html
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Ivicat

Sinoc na Zlatiboru samo veje. Za sat vremena dok smo vecerali, proslo je 3 kamiona koja posipaju so.

U Kragujevcu nigde nikog. Ali zato jutros osim par glavnih ulica, svuda sneg i led. Opet ih zima iznenadila.

PECA BMW

Jagodina uopste nije ociscena i po svim gratskim ulicama je LED ! da je sneg pa i nekako . trotoari takodje nisu ocisceni .

Valjda su svi otisli da ciste okolna sela , a ima ih 52 u Jag. opstini ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

znas li ti peco koliko je konèarevo??? mozda æe preCednik da ide po komsiluku za novu godinu pa ne moze tamo da bude sneg i led :D nas ko jebe, mi mozemo da se strpimo do proleæa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska


balcan girl

odem malopre do prodavnice padnem dvaput razbijem se kaooo pièkaaa :D nakupujem sta mi treba i zvrcnem taxi jbg :D ne mogu bre u novu godinu sa slomljenim nekim ekstremitetom :D ionako sam smotana za led i sneg :D hodam kao pijana ¹otka :D :D :D a jel znate vi koliko boliiii kad se padne sa ove moje visineeeeeee :D eeeee :D a i taxista fini neki èovek poneo mi kese jbg pretovarila sam se :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!