Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

zeljko mitrovic: pokusali ste da me otrujete!
narod: ti si prvi poceo!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Plus ¹to satanizam nije ono ¹to se prikazuje u filmovima. Crno-belo. Ne jedu malu decu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Biker-Boy poslato 14 Decembar, 2014, 11:49
Citat: eclipse4 poslato 14 Decembar, 2014, 02:53
[doh] [samoubistvo]

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/134442-pocetak-kraja-vremena-sud-odlucio-sotonizam-ce-biti-predmet-u-skolama-a-djeca-ce-uciti-kako-se-klanjati-vragu.html
ne vidim neku razliku izmedju satanizma i hriscanstva, i jedno i drugo je zasnovano na nebulozi  [ludak]  [povracanje]
Citat: Slaninar poslato 14 Decembar, 2014, 12:07
Plus ¹to satanizam nije ono ¹to se prikazuje u filmovima. Crno-belo. Ne jedu malu decu.
Moracu da ne slozim sa nebulozama koje ste izrekli.....to samo dokazuje koliko daleko ljudska zatupljenost moze da dodje ako se ispira svakodnevno vise puta....a sve u smislu ljudskih prava i sloboda.
Hriscanstvo je puno doktrina i gluposti , ali je u osnovi zasnovano na porodicnim i ljudskim vrednostima....nisam ja vernik, da se razumemo, ne idem u crkvu i ne volim lopove...mislim popove....ali se smatram hriscaninom, pravoslavcem....procitajte bar deset bozijih zapovesti....to je osnova hriscanstva....ostalo su napisali neki ljudi iz sopstvenog intresa.....kako se zazase pajtonovci,mozda je bilo i 15 zapovesti, ali pridrzavaj se ovih deset i sve ce biti u redu....

Ni kod pedofilije nije sve crno i belo...ni kod narkomanije (vise je belo).....ni kod pederastije (tu su valjda dugine boje) ali je jako lako napraviti granicu.....ako hoces....i da kazes kao onih 300 ....necete dalje proci.....doduse uvek ima neki izdajnik koji ih sprovede okolo...inace se floskula "necete dalje proci" ponavlja kod vise religija i legendi, u slucaju borbe dobra i zla.....mora se negde postaviti crta.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Gde pi¹e da je "our way of life" jedini kako je ispravno?  Ukratko:

следбеници сатанизма га пре означавају као духовни пут који се супротставља уобичајеном, и то најпре по томе што за главну максиму духовног обогаћења узима побољшање самога себе, а не повиновање нечем вишем (углавном Богу). Сатанисти махом тврде да се уопште не клањају Сатани нити било ком другом божанству као и да не прате принцип зла. Неки следбеници тврде да се уместо поштовања божанских закона или природних принципа, и потчињавања неком божанству или моралу, они углавном усредсређују на материјално или физичко напредовање под вођством виших бића или принципа.

Koga zanima neka èita, ili nek' lupi minus. Nisam satanista, niti sam u tom fazonu. Samo ne vidim da je to puno vi¹e zla donelo od hri¹æanstva.

©to se zapovesti tièe, kao ateista, mislim da je to ono po èemu treba ¾iveti i voditi se.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


dzimika

nocas na visnjickom bulevaru lik sa kadetom ide suprotnim pravcem, da nisam imao putnike verovatno bi mu preprecio put pa da vidim gde ce

Slaninar

Trebalo bi da bude vi¹e ovakvih tekstova. Znaèi, gutaj.  :)

http://www.021.rs/Zivot/Ljubav-i-sex/Semena-tecnost-odlican-antidepresiv.html

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Joooj, da mi daju samo mesec dana da ureðujem neki ¾enski èasopis...    :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Citat: dzimika poslato 14 Decembar, 2014, 16:08
nocas na visnjickom bulevaru lik sa kadetom ide suprotnim pravcem, da nisam imao putnike verovatno bi mu preprecio put pa da vidim gde ce

Ja znam jednog koji je i¹ao od Bubanj potoka do Vrèina suprotnim smerom! I to "svojom" desnom stranom!!! :o Kad su ga pitali ¹ta radi, on odgovorio da je "dr¾ao" svoju stranu!

Hohštapler

15.12.2000. je preminuo Haris Brkiæ.
Danas je 14 godina.  Slava mu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња



Ivan1979



eclipse4

nece niko ni prstom mrdnuti.

juga

Sistem je tako napravljen da je te¹ko bilo ¹ta promeniti, nije nemoguæe ali je te¹ko. Narod je osiroma¹en taman toliko da mu je glavna briga egzistencija i tako æe biti. Neæe narod da se buni ka¾e: dosta vi¹e, svaki put je sve gore. I ovako æe biti dok kritièna mase ne bude totalno siroma¹na ( pa nema drugi izbor) i dok neki politièar ne vidi u tome svoju priliku!