Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

danas su nam japanci jedini iskreni prijatelji. rusi ukidaju ju¾ni tok....

dzimika

Niko zivi nama nije prijatelj cak ni sami sebi nismo prijatelji

ЯЭВОЛУТИОН

kaki smo ni srbi nece da nam budu prijatelji....uskoro
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

da utvrdim gradivo. danas su nam samo japanci iskreni prijatelji, rusi ukidaju ju¾ni tok. add: ameri nam nikad nisu ni bili, niti æe da nam budu prijatelji, kao ni rusi.

sad mo¾e dva minusa, nek mi padne rejting, ko ga jebe, ko i ruse i amere. :)

Kostić

da dodam francuze, ¹vabe i jo¹ neko po ¾elji, mo¾da recimo retardirane inkvizitore, za pet minusa pa da bude hajden koment :)

farbach

Nisu nam Rusi neprijatelji, vec imamo zajednickog neprijatelja. Ko ne vidi da se iste face smucaju po Rusiji i Srbiji 1914 i 1941 ili nije preterano bistar ili je zlonameran. Mi smo imali i dva saveznicka izliva prijateljsta, 1944 i 1999. Americko bezrazlozno unistavanje 1944 je bilo razornije od nemackog. Prvi vojnik koga je Nemac ubio nakon 1945 je Srbin, iako im ustav zabranjuje bilo kakve vojne aktivnosti van granica Nemacke. Nisu mogllii da odole izazovu, pa su 1999 nastavili tamo gde su stali 1945. Ekipa se ponovo sprema. U Hrvatsku stizu tone americke vojne opreme. Cini se da ce ponovo na Staljingrad. Siptari prave svoju vojsku,   Poljaci i balticke zemljle su odavno naostrene. Valja istrebiti sve sllovensko i pravoslavno. Jednom za svagda. Nafta i bogatstva Sibira su samo dodatni bonus. Pokretacka snaga je mrznja.

Kostić

マイナスしていただきありがとうございます。

Kostić

ne bi ja zalazio dublje u raspravu, samo zafaljujem za minuse. mislim, minuse od nas, ne od rusa i amera. dovoljno sam reko :)

goranvojska

Citat: farbach poslato 03 Decembar, 2014, 20:33
Nisu nam Rusi neprijatelji, vec imamo zajednickog neprijatelja. Ko ne vidi da se iste face smucaju po Rusiji i Srbiji 1914 i 1941 ili nije preterano bistar ili je zlonameran. Mi smo imali i dva saveznicka izliva prijateljsta, 1944 i 1999. Americko bezrazlozno unistavanje 1944 je bilo razornije od nemackog. Prvi vojnik koga je Nemac ubio nakon 1945 je Srbin, iako im ustav zabranjuje bilo kakve vojne aktivnosti van granica Nemacke. Nisu mogllii da odole izazovu, pa su 1999 nastavili tamo gde su stali 1945. Ekipa se ponovo sprema. U Hrvatsku stizu tone americke vojne opreme. Cini se da ce ponovo na Staljingrad. Siptari prave svoju vojsku,   Poljaci i balticke zemljle su odavno naostrene. Valja istrebiti sve sllovensko i pravoslavno. Jednom za svagda. Nafta i bogatstva Sibira su samo dodatni bonus. Pokretacka snaga je mrznja.
tako je farbac.mnogi nece da vide sta se sprema.rumuni su primljenu u eu i bugari samo da bi se odsekao balkan i mi.e to je ta eu.pa juzni tok treba preko bugarske.ko je prvi obustavio-bugari.ko je u 1-om sv ratu nabio noz u ledja srbiji-bugari.razmislite malo.

Kostić

jes vala, zaboravi i bugare da ¹tikliram. nego, mogu oni da vade oèi jedni drugima i bez nas. mi smo samo mala taèka na mapi sveta. ja se ne bih zanosio teorijom da treæi svecki rat, mora po difoltu da preðe preko nas. i ne bi se priklanjao nikome, osim njivama po vojvodini i ¹ljivicima po ¹umadiji. al za to se nema vremena, valja gledati ¹ta svet radi naokolo, a ukuæi mrak.

p0peye

Ускоро ће, нажалост, и њиве пи Војводини и шљивици по Шумадији бити стране. Потписамо још пре пар година да ће странци моћи да купују земљу по Србији и  пре уласка у ЕЗ. Сами изгласали ови наши издајници, нико није тражио. Сви остали су то дозволили тек након уласка у ЕЗ, а наши експерти су решили другачије. Распродаће земљу буд-зашто, а нећемо на крају ни ући у ЕЗ.
Да се ја питам, вратио бих смртну казну...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

eclipse4

Citat: farbach poslato 03 Decembar, 2014, 20:33
Nisu nam Rusi neprijatelji, vec imamo zajednickog neprijatelja. Ko ne vidi da se iste face smucaju po Rusiji i Srbiji 1914 i 1941 ili nije preterano bistar ili je zlonameran. Mi smo imali i dva saveznicka izliva prijateljsta, 1944 i 1999. Americko bezrazlozno unistavanje 1944 je bilo razornije od nemackog. Prvi vojnik koga je Nemac ubio nakon 1945 je Srbin, iako im ustav zabranjuje bilo kakve vojne aktivnosti van granica Nemacke. Nisu mogllii da odole izazovu, pa su 1999 nastavili tamo gde su stali 1945. Ekipa se ponovo sprema. U Hrvatsku stizu tone americke vojne opreme. Cini se da ce ponovo na Staljingrad. Siptari prave svoju vojsku,   Poljaci i balticke zemljle su odavno naostrene. Valja istrebiti sve sllovensko i pravoslavno. Jednom za svagda. Nafta i bogatstva Sibira su samo dodatni bonus. Pokretacka snaga je mrznja.


samo sto se ovog puta vise nikom nece isplatiti ni rat ni zivot posle rata....sem ako im ne bude bilo interesantno da deca prezivelih setaju po ulicama sa tri nogde i sest ruku.

proslo je vreme kada se snaga merila pesnicama,macevima,sekirama i nozevima....doslo je doba kada se jednom raketom unistava pola drzave....tako da masta o pokorenju nekog ratom pogotovu nekog kao sto je rusija,amerika itd....to ce biti samo neciji san.
takve drzave mogu da se uniste samo politicki bez posledica,svaki drugi pokusaj vodi u propast

eclipse4

Citat: p0peye poslato 03 Decembar, 2014, 21:43
Ускоро ће, нажалост, и њиве пи Војводини и шљивици по Шумадији бити стране. .....Сами изгласали ови наши издајници, нико није тражио......


pa dobro nek urade ti nasi politicari sta im je volja,videce oni kad se digne narod u Nigeriji ili Zimbabveu protiv njih kako ce proci,posto mi ocito necemo da preduzmemo nista.
tako da cemo cekati te iz Nigerije i Zimbabvea,mozda ce se i Kazahstanci dici protiv nasih politicara i spasiti nas od njih a naravno i  nasu decu i unuke da nam spase.ali do tad mi cemo mirno cekati.

p0peye

Citat: kosta66 poslato 03 Decembar, 2014, 17:35
danas su nam japanci jedini iskreni prijatelji. rusi ukidaju južni tok....
Јел ти то озбиљно? Ако се зезаш, имај у виду да ову тему прате и деца и поводљиви и др., и да твоје зезање неко може да хвати озбиљно...
Бугари већ месецима под притиском запада причају да одустају од ЈТа, а ти си сада Руско одустајање протумачио као да нам они нису пријатељи?
Па шта треба - да прелете или да подкопају Бугарску? Чак и онда би прелазили преко њихове територије.
Ја кривце за прекид изградње ЈТа видим само на западу и у Бугарској.
А скоро сам читао да је њихов премијер изјавио како је прекид изградње удрац за Бугаре и да они очекују компензацију од стране ЕЗ због тога. Изгледа да он још увек верује у деда Мраза... (знате виц када је деда Мраз спречио самоубицу да скочи са моста, и испуниће му три жеље ако му попуши? Ма сто посто знате...)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

goranvojska

i ti jos verujes u deda-mraza a? hahahahahahah

Kostić

rus brani sebe na na¹oj zemlji. amer brani sebe u ukrajini. mi li¾emo kitu ameru, a dovodimo ruske migove na na¹e nebo. na¹a politika æe nas da sahrani. pola srbije radi po amerikama i evropi od kad je sveta i veka i busa se u pluæa ja pa ja. e, pa ne ide to tako. ko nas je tuko po u¹ima da se uop¹te i¹ta me¹amo i trsimo, te oæemo u EU, te neæemo, nego oæemo ruse, pa neæemo, ipak oæemo EU. onda, kad ameru ubodemo prst u oko s migom na¹eg prijatelja na nebu, koji veoma dobro zna da nam soli èorbu, on nam baci dron na stadion, pusti ¹e¹elja, da nam oèita bukvicu o pona¹anju i natera nas da pojedemo govno. gospodo, niko nas neæe da poèisti iz èista mira. EU je fakat nastala na astalu u americi i svi mi to vrlo dobro znamo. sad, kad se zakuvalo, mi glumimo æopavog sa novogodi¹njom prskalicom u ruci.


a to ko èita ili ne èita, ako je tema problematièna, onda ne treba ni da postoji. jer, ako neko ne sme da iznese svoje mi¹ljenje, zato ¹to to èita neko ko ima suprotno mi¹ljenje i ta dva mi¹ljenja zapadnu u konflikt, pa to nam odma ka¾e ko smo i ¹ta smo.

bajdvej, ovo je forum motocikista, vrste ljudi koja se kune u kolegijalnost, neku vrstu bratsva, posebnu sortu. da li nama treba politika na forumu, koja æe zbog na¹ih razlièitih mi¹ljenja i stavova, da nas razdvaja? ne treba nam. ne znam ni koj mi kurac bi da uop¹te zinem u politiku, nego, danima vas èitam i do¹lo mi da i ja iznesem svoje mi¹ljenje, koje, vidim, nije dobrodo¹lo, a moje je i nema trika da ga menjam. ipak je najbolja opcija, æutanje.

odo da vozim japanski motocikl i da pijem rakiju i jedem jagnjiæe. onako, patriocki. i da od¹kolujem treæe dete. onako patriocki. pa nek nemam za prijatelje ni ruse ni amere. a na¾alost, ni svoje.


Ivicat


PECA BMW

Svaki dan mislim vise nista ne moze da me iznenadi (iznervira) ali tu su "novinari" da me ubede u suprotno !

"OPREZ, VJERNICI: Todoriæeva Jana je èisto zlo! Ne pijte tu vodu!
Svi æe vas poku¹ati navesti da razgovarate s anðelima koji æe vas naposljetku odvesti od Boga."


http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/138993-oprez-vjernici-todoriceva-jana-je-cisto-zlo-ne-pijte-tu-vodu.html

ali i oni dole komentari ......  sreca pa sam odustao sa citanjem odmah posle naslova
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

Citat: kosta66 poslato 03 Decembar, 2014, 22:54
bajdvej, ovo je forum motocikista, vrste ljudi koja se kune u kolegijalnost, neku vrstu bratsva, posebnu sortu. da li nama treba politika na forumu, koja æe zbog na¹ih razlièitih mi¹ljenja i stavova, da nas razdvaja? ne treba nam. ne znam ni koj mi kurac bi da uop¹te zinem u politiku, nego, danima vas èitam i do¹lo mi da i ja iznesem svoje mi¹ljenje, koje, vidim, nije dobrodo¹lo, a moje je i nema trika da ga menjam. ipak je najbolja opcija, æutanje.


I ja se to pitam.. bajkeri su defakto ljudi koji ne podlezu niskim strastima i kod njih nema mesta za nacionalizam..Sto pre shvatite da u svetu nema prijatelja nego da se samo interes gleda. A ona parada za Putina je bila dno dna, covek je jedva cekao da pobegne (ko zna da cita govor ljudskog tela mogao je to da vidi), Toma ga ljubi deset puta kao da mu je brat, Vucic ga pita ozbiljnu stvar pred novinarima baca mu kosku, covek se zbunio nije mu jasno....E zato i  nema juznog toka.

Evo malo o Vulinu..
http://www.srbijadanas.net/odakle-aleksandru-vulinu-novac-da-kupi-kucu-i-imanje-na-dedinju/
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m

Nasi politicari su idioti. Uzimaju lovu za smanjivanje vrijednosti zemlje (kroz rasparcavanje i rasrodaju resursa) cije interese bi trebali da cuvaju, pa onda te iste pare ulazu u zemlju kojoj obaraju cijenu.