Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Ivicat

^^
Bolje predji u Gloriju :D

monsterbnt

Glorija kazes... E pa vidis.... verovao ili ne i oni su pod kontrolom.... Skoro smo se krstili kad smo videli ekipu Glorije na slavi SNS.... oni inace NIKAD ne rade politiku.... E pa sad rade... Sve za velikog vodju....
Najneutralnije novine su 24sata... I to samo zato sto pisu o glupostima tipa ''kako da se jebete'' i ''kako od klupske kurve napraviti mega zvezdu...''
Smrt SVIMA!!!!

mrle




mrle



Slaninar

Par vesti za popizdeti... veæina u stvari jeste:

http://www.021.rs/Info/Srbija/Ukradeni-podaci-svih-poreskih-obveznika-u-Srbiji.html

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Novosadski-advokati-rade-uprkos-kaznama.html


Naravno, i na ovom portalu se cenzuri¹u komentari, vesti se po trajanju ostavljaju onoliko koliko se ¾eli ¹ta cenzurisati (neprijatne lete sa naslovne u kratkom roku, a zvanièno su objavljene). Srbija... mrak.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Pusteno je na blicu jos pre neki dan da dolaze ruske VD sa 5 aviona, oko 100 vojnika, vozilima i opremom na zajednicku vezbu protivterorisicke borbe
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo



misa-pei

Sad, ne¹to mi nije jasno... Da li to znaèi da svi koji imaju atestiran plin, pukli lovu ove godine, maltretirali se da "budu legalni", sada moraju da riknu 20000 din da bi ostali legalni? Ili ih to èeka jednog dana kada istekne va¾eæi atest?

Kakav hok¹tapleraj, ovo mislim da ne postoji nigde, ali nigde na svetu da te vlast tako ma¾e govnima a ti æuti¹!!! Stvarno izgleda da i nismo za bolje.

Mada, pouèeni ranijim iskustvima, kad smo hteli bolje, dobismo jo¹ crnje i gore. Prosto se pla¹im da ako doðe do neke pobune, ne budem opet izmanipulisana stoka kao '91 ili '00. Da opet ne izlazim na ulice za neke nove Vuèiæe, Vukove, Èede, Ðinðiæe, Voje i ostalu bagru koja nam raskuæi i kuæu i kuæi¹te.
Država je najveći neprijatelj naroda

monsterbnt

Ove moramo da pobijemo..... Samo tako ce svaki sledeci da se zapita sta i da li sme da radi....
Smrt SVIMA!!!!

misa-pei

A kad ja to ka¾em za 6. oktobar, ispadnem i kus i repat.
Država je najveći neprijatelj naroda