Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Ne lazi narod, ovo sam ja na slici!!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

Citat: Joker poslato 16 Oktobar, 2014, 21:16
Ne lazi narod, ovo sam ja na slici!!!

Kad si se trpao da se slika¹ s politièarima. Ali tekst nije o tebi! :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Joker

Nego o tebi?? Daj molim te, imam pehar kao dokaz!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hurricane

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/503320/Legalizacija-marihuane-u-medicinske-svrhe-da-ili-ne


..nisam korisnik, ali kakve sad ima veze da li je onkolo¹ki ¹tetna ili ne ako poma¾e ljudima kod bola..


©ta je onda sa cigaretama, kako su onda one prihvatljive kad pored mnogo ¹tetnijeg dejstva ni¹ta dobro ni ne èine..


Neka napi¹u na pakovanju kao i na cigaretama napomenu i neka puste vi¹e to u prodaju ako ljudima ikako poma¾e..




Slaninar

Licemerje, klasièno. U Srbiji je, od svih opijata, najveæi uzrok smrti i sranja alkohol.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Najveci uzrok smrti u Srbiji je zivot.
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

"Raspored u VIP lo¾i
Vladimiru Putinu su u centralnom delu bine najbli¾i bili s jedne strane domaæin, predsednik Srbije Tomislav Nikoliæ sa suprugom Dragicom, a s druge predsednica Skup¹tine Maja Gojkoviæ, pa Sini¹a Mali, gradonaèelnik Beograda èije osoloboðenje se paradom obele¾avalo. Do Dragice Nikoliæ stajao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, a do Malog narodni heroj Stevo Opaèiæ. Njemu uz rame nalazio se ministar odbrane Bratislav Ga¹iæ, a do njega, tek na petom mestu od Putina, premijer Aleksandar Vuèiæ. Na bini su, izmeðu ostalih, bili i patrijarh Irinej, ambasadori, Emir Kusturica, Ivana ®igon, premijerov brat Andrej Vuèiæ... "

A koja je on bitna liènost pa da bude u sveèanoj lo¾i?

balcan girl

brat od gazdu kafiæa :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

gand¾a je uistinu lek za neke tegobe, ali uni¹tava sive æelije. dodu¹e, mi ih ne¹to ba¹ i nemamo na izvoz, al ta 'droga' ne izaziva fizièku zavisnost. psihièku izaziva i duvan, kafa, arome... naravno, nije lo¹a, ako se ne kozumira svakodnevno.

Kostić

Citat: mrle poslato 17 Oktobar, 2014, 14:04
"Raspored u VIP lo¾i
Vladimiru Putinu su u centralnom delu bine najbli¾i bili s jedne strane domaæin, predsednik Srbije Tomislav Nikoliæ sa suprugom Dragicom, a s druge predsednica Skup¹tine Maja Gojkoviæ, pa Sini¹a Mali, gradonaèelnik Beograda èije osoloboðenje se paradom obele¾avalo. Do Dragice Nikoliæ stajao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, a do Malog narodni heroj Stevo Opaèiæ. Njemu uz rame nalazio se ministar odbrane Bratislav Ga¹iæ, a do njega, tek na petom mestu od Putina, premijer Aleksandar Vuèiæ. Na bini su, izmeðu ostalih, bili i patrijarh Irinej, ambasadori, Emir Kusturica, Ivana ®igon, premijerov brat Andrej Vuèiæ... "

A koja je on bitna liènost pa da bude u sveèanoj lo¾i?

jedina va¾na liènost - liènosti su oni od sto godina, koji su se borili za ovo ¹to vide danas. ostalo je sve feler.

prpa_zr

Citat: kosta66 poslato 17 Oktobar, 2014, 14:54
gand¾a je uistinu lek za neke tegobe, ali uni¹tava sive æelije. dodu¹e, mi ih ne¹to ba¹ i nemamo na izvoz, al ta 'droga' ne izaziva fizièku zavisnost. psihièku izaziva i duvan, kafa, arome... naravno, nije lo¹a, ako se ne kozumira svakodnevno.

nemoj da te neko èuje, duvan izaziva fizièku zavisnost.. nije sve u glavi

Kostić

moguæe. al ja kad nemam za drum, ne pu¹im. ne fali mi fizièki, a psihièki ne znam ¹ta bi sa rukama. droga koja ne poznaje oca majku brata sestru ne valja. gand¾a ne spada u tu grupu. ja je ne koristim ima tries godina, al nem ni¹ta protiv legalizacije. ¹to neko reko, alkohol je mnogo gora stvar.

mareskin

Citat: mrle poslato 17 Oktobar, 2014, 14:04
"Raspored u VIP lo¾i
Vladimiru Putinu su u centralnom delu bine najbli¾i bili s jedne strane domaæin, predsednik Srbije Tomislav Nikoliæ sa suprugom Dragicom, a s druge predsednica Skup¹tine Maja Gojkoviæ, pa Sini¹a Mali, gradonaèelnik Beograda èije osoloboðenje se paradom obele¾avalo. Do Dragice Nikoliæ stajao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, a do Malog narodni heroj Stevo Opaèiæ. Njemu uz rame nalazio se ministar odbrane Bratislav Ga¹iæ, a do njega, tek na petom mestu od Putina, premijer Aleksandar Vuèiæ. Na bini su, izmeðu ostalih, bili i patrijarh Irinej, ambasadori, Emir Kusturica, Ivana ®igon, premijerov brat Andrej Vuèiæ... "

A koja je on bitna liènost pa da bude u sveèanoj lo¾i?

Falila samo predsednikova ta¹ta :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Tztztzzz-ovo bre ko spisak za hapsenje
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

ovo mora ici u pisanoj verziji i ukratko,jer joj je bio zabranjen govor i kamere bile ugasene,medjutim video je ipak iscureo i vrti se po netu (mislim da je bio i a forumu,neznam da li je bio ceo snimak)

zasluzuje aplauz   [clapp] [clapp]







Већина међународних телевизијских канала обуставила је емитовање и превод говора аргентнске председнице у Општој скупштини Уједињених нација у Њујорку. Кристина Фернандез де Кирчнер обрушила се на САД и њихове савезнике због рата с Исламском државом.

Главне тачке њеног говора објављене су и на друштвеним мрежама:

– Овде смо били пре годину дана, када је као ”терористички режим”означена влада сиријског председника Асада, а подржали су ”побуњенике” у Сирији, које сте дефинисали као ”револуционаре”. Данас смо се окупили како бисмо искоренили ове револуционаре за које се испоставило да су терористи. Ви сте оптужили Иран да стоји иза експлозије која је уништила Израелски центар АМИА у Буенос Ајресу 1994, иако аргентинска истрага никада није успела да докаже учешће Ирана у том нападу.

Ви сте усвојили резолуцију против Ал-Каиде након терористичких напада 11. септембра. Земље попут Ирака и Авганистана разорене су и њихови становници су убијени, док обе земље још пате због тероризма!

Показали сте након израелског напада на Газу, када је Израел починио страшне злочине и узроковао смрт многих палестинских цивила, да је ваша пажња усмерена на ракете које су погодиле Израел, а који нису узроковале никакву штету, ни жртве!

Данас смо се, дакле, окупили како бисмо усвојили резолуцију о нашој одговорности и међународној борби против ‘Исламске Државе Ирака и Леванта’ (ИСИЛ), организације која користи потпору савезника великих земаља чланица Савет безбедности Уједињених нација – рекла је аргентинска председница Кристина Фернандез де Кирчнер и тиме заслужила да се хитно обустави пренос и превод њеног говора у Уједињеним нацијама.

Изјаве аргентинске председнице посебно су важне, јер долазе од стране председнице народа који је кроз историју био под великим утицајем моћних лобија из Вашингтона.
Нема сумње да је већ након првих реченица завладала права паника у телевизијским кућама и екипама које су њен „херетични“ и „скандалозни“ говор преносиле из дворане Уједињених нација. Једини излаз је био погасити све камере и правити се да се ништа не догађа, али је садржај ипак изашао у јавност путем медија у Латинској Америци.

Не треба заборавити да је њена држава пре непуних месец дана била присиљена да прогласи банкрот (други пут у историји) управо због пресуде једног америчког суда.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

zVuk

...ljudi gube te pare kao da su papirne maramice....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen