Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


Èisto filozofsko pitanje je da li su uzvici u direktnom prenosu RTS-a bili uvreda?

Po¹to biti ono ¹to je rekao navijaè nije protivno evropskim vrednostima, premijer mo¾e samo da se izjasni da li jeste ili nije.
Nikako se ne mo¾e naæi uvreðenim, jer bi na taj naèin pogazio svoje zalaganje za put u EU.
Ako se ovo okvalifikuje kao vreðanje visokog dr¾avnika jedne zemlje na putu u EU, onda mislim da bi trebalo da interveni¹u strani ambasadori i izvuku nevinog èoveka iz zatvora. Jer ako je on uvreðen ¹to ga je èovek nazvao kako ga je nazvao, onda bi se i mi mogli naæi uvreðenima ¹to je premijer odr¾ao privatnu paradu ponosa.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

penzos

Citat: monsterbnt poslato 15 Oktobar, 2014, 10:17
Nasi novinari su uglavnom napisali da je utakmica prekinuta zato sto su albanski navijaci spustili zastavu koju je Mitrovic skinuo i zbog toga bio napadnut od strane albanskih igraca. Nakon toga je usledila tuca. Policija je tukla navijace koji su upadali na teren, i napadali policiju, ne vidim tu nista nelegitimno, niti nevino. Dron jeste lansiran sa krova crkve....

Sta je u ovom tekstu nelegitimno?
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/261123/Kako-je-poceo-haos-Jurnjava-po-terenu-i-otimanje-oko-provokativne-zastave-VIDEO

Cinjenice su tu, sud nek daju oni koji su placeni za to.....

A najveca stvar u svemu tome su nasi igraci. Poneli su se kao pravi sportisti za razliku od siptara....
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/261127/LEKCIJA-IZ-CASTI-Uprkos-provokaciji-srpski-fudbaleri-sve-vreme-stitili-albanske-igrace
U pravu, izvinjavam se!  [cheers] Sinoæ je malo drugaèije pisalo, a jutros su potencirali na TV-u da je razlog prekida tuèa. Inaèe u ¹tampanim izdanjima (morao da otrèim do prodavnice) nema ni¹ta, valjda zbog toga ¹to je veæ bilo u ¹tampi. Ali da ns neko ozbiljno poku¹ava naguziti, poku¹ava: http://www.kurir-info.rs/sport/fudbal/skandal-evropske-diplomate-zahtevale-od-policije-da-pusti-albanske-navijace-u-srbiju-clanak-1589567 . A izjava onog mladiæa za seksualno opredeljenje predsednika vlade... Pa Evropa bato... kada organizuje¹ paradu, ... gde ima dima ima i vatre.. aj doka¾i da nisi  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hurricane


Ivicat

Citat: El Jefe poslato 15 Oktobar, 2014, 00:09
http://www.nspm.rs/images/stories/2014dragan/2/srbija,-albanija,-zastava-j.jpg
Zastava velike Albanije sa likovima Adema Jasarija i Ise Boljetinca

Interesantno je to da dvoglavi orao na albanskoj zastavi vodi isto poreklo kao poreklo naseg dvoglavog orla - od Vizantije. To je proslost.
Buducnost je da cemo i mi postati neko drugi i da cemo izgubiti svoj indentitet, jer smo postali ovo sto jesmo (hint: svi albanci su bili pravoslavci).


Dukags

Sto napisa ona Albanka o tom dvoglavom orlu "Pokazali smo vam da nasa prelepa zastava na vasem tamnom nebu moze kad god mi to budemo hteli biti bomba" i to sred Beograda.
A ono kad pogledas svaka im cast, jer mi smo...

bucko

#11005
Cuo sam da je Shiptar vezbao upravljanje mesecima unazad tu kod stadiona,vidjali ga ljudi.
Stavljao je i tegove na drona i tako vozio.

eclipse4

Citat: penzos poslato 15 Oktobar, 2014, 11:42
Citat: monsterbnt poslato 15 Oktobar, 2014, 10:17
Nasi novinari su uglavnom napisali da je utakmica prekinuta zato sto su albanski navijaci spustili zastavu koju je Mitrovic skinuo i zbog toga bio napadnut od strane albanskih igraca. Nakon toga je usledila tuca. Policija je tukla navijace koji su upadali na teren, i napadali policiju, ne vidim tu nista nelegitimno, niti nevino. Dron jeste lansiran sa krova crkve....

Sta je u ovom tekstu nelegitimno?
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/261123/Kako-je-poceo-haos-Jurnjava-po-terenu-i-otimanje-oko-provokativne-zastave-VIDEO

Cinjenice su tu, sud nek daju oni koji su placeni za to.....

A najveca stvar u svemu tome su nasi igraci. Poneli su se kao pravi sportisti za razliku od siptara....
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/261127/LEKCIJA-IZ-CASTI-Uprkos-provokaciji-srpski-fudbaleri-sve-vreme-stitili-albanske-igrace
U pravu, izvinjavam se!  [cheers] Sinoæ je malo drugaèije pisalo, a jutros su potencirali na TV-u da je razlog prekida tuèa. Inaèe u ¹tampanim izdanjima (morao da otrèim do prodavnice) nema ni¹ta, valjda zbog toga ¹to je veæ bilo u ¹tampi. Ali da ns neko ozbiljno poku¹ava naguziti, poku¹ava: http://www.kurir-info.rs/sport/fudbal/skandal-evropske-diplomate-zahtevale-od-policije-da-pusti-albanske-navijace-u-srbiju-clanak-1589567 . A izjava onog mladiæa za seksualno opredeljenje predsednika vlade... Pa Evropa bato... kada organizuje¹ paradu, ... gde ima dima ima i vatre.. aj doka¾i da nisi  [rofl]


neznam koliko je vas pratilo sudjenje seselju kad su ga opominjali da na pitanja odgovara samo sa da ili ne.....onda se seselj iznervirao i trazio od sudije da mu dozvoli da postavi pitanje,sta mu je ovaj dozvolio,na to ce seselj,kao "gospodine sudija dali vasi roditelji znaju da ste homoseksuala,odgovorite mi sa da ili ne"
koja je to legenda.....

[rofl] [rofl] [rofl]

tako i VUCIC (vidim da se neko plasi i prezime da mu izgovara) ne bi trebao da se ljuti sto ga je covek nazvao PEDEROM,jer to nije uvreda,treba da prihvatimo da neko zivi razlicitije od nas i da ne treba da se osete ugrozenim.to je isto kao da je vikao na tv-u vucicu pravoslavce ili vucicu katoliku,a sto je najbitnije neka bilo ko dokaze da je ovaj covek mislio na premijera.....vucica ima u srbiji na hiljade,covek moze reci da je mislio na svog komsiju,ali ga prekinuli nije stigao sve da kaze,a komsija moze stati na njegovu stranu i reci,ja sam peder,ne homoseksualac vec peder ali nisam pripadnik LPBT ustanove bolesnih


p.s " da se razumemo,lezbejke podrzavama i lezbijke isto...jos kad je crna i plava u kombinaciji....idem do toaleta vracam se odmah"
[cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

e pa gospodo draga, jedno objasnjenje....reci nekome da je ciganin je sada uvreda a reci da je rom nije....tako i sa pederima...opste prihvacen naziv je gey.....cak ni geycina nije prihvatljivo.....lezbaca takodje....camuga ,camuga, crncuga nije ai afroamerikanac jeste prihvatljivo.....zapravo nije prihvatljivo nikakvo nazivanje nekoga pravim imenom.....osim cetnika....ali mi se na to ni ne vredjamo...i to je o.k.

dakle da je vikao VUCICU GEYU to moze....ali VUCICU PEDERU direkno je vredjanje njegovih pro evropskih stavova i opredeljenja...

p.s.
obicno vredja kad ti neko kaze ono sto jesi a tebi se ne svidja, jer cigani, camuge, jese i sipci su karakterne osobine....kao i peder.....doduse pripadaju odredjenim narodima.....kao kad kazes cetnik....ne moze cetnik da bude hrvat.....jbg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Oktobar, 2014, 17:13
....ali VUCICU PEDERU direkno je vredjanje njegovih pro evropskih stavova i opredeljenja...

pa nek dokazu da je vikao ministru,nije rekao premijer vuicic je peder,vikao je vucicu pederu....sto eto moze da znaci da ce nesto vuci nekom pederu....

vucicu (prikolicu) pederu,vucicu (dzakove) pederu.

tako da jedini ovde koji moze da ga optuzi je LPBT ustanova bolesnih.

eclipse4

burazer mi javlja u becu sinoc bio haos,poslao mi slike na policijskim automobilima ispisali flomasterima i sprejevima "ubij siptara".....

TEEfqd

pa da vidimo slike : D

zVuk

Citat: eclipse4 poslato 15 Oktobar, 2014, 18:31
burazer mi javlja u becu sinoc bio haos,poslao mi slike na policijskim automobilima ispisali flomasterima i sprejevima "ubij siptara".....

najjaci su mi te patriote iz beca i ostalih zapadnih teritorija......sto ne ode na kosovo ili u albaniju..??....nego tamo iz beca vice ubij siptara....ne znam samo kako imaju hrabrosti za tako nesto....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat

Ne generalizuj. Imam drugare u Becu i, kada su bile poplave, danima su prikupljali i pomagali oko utovara pomoci za Srbiju. Vise su uradili, nego ja i ti (predpostavljam).

zVuk

jesu li tvoji drugari pisali te grafite..??....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Jecko

A mogao je da sedi u Becu i da ga boli uvo.... Ovako se solidarise.... Ima veci efekat a i kaznu verovatno kad se desi u Becu nego u ovoj smesnoj drzavi...

Ja se ne bih solidarisala....i necu.... Ne pricam o pomoci, vec o tom pokazivanju revolta....

Da izvinete, ne jebu nas siptari... Nas jebu nasi sto dozvoljavaju da nas jebu siptari....izmedju ostalih naravno...

Kostić

ova tema je za bul¹it. jebala vas politika.

monsterbnt

Jebe nas ne brini....
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Kosta je za politiku nerazgovaranja o politici. On voli da sjedi i da razmislja. Ponekad samo sjedi...  ;D

zVuk

Citat: Jecko poslato 15 Oktobar, 2014, 19:56
A mogao je da sedi u Becu i da ga boli uvo.... Ovako se solidarise.... Ima veci efekat a i kaznu verovatno kad se desi u Becu nego u ovoj smesnoj drzavi...

...solidarise..??... sa kim..??.. 'bem ti ja tu solidarnost, a o efektu kakav ima, necu ni da govorim, evo sve su se usrali siptari i beze nazad u albaniju koliko su se usrali od straha....sto su neke "srBske patriJote" u becu napisale/vikale "ubij siptara"......
Ko se ljuti, uleti mu kruti