Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

pohapsiæe vas sve za ovakve klipove. a gde mi ¾ivimo, bruka. ka¾njavaju nas za gluposti, maltrtiraju narod u gradskom prevozu, oæe da uvedu oduzimanje vozila pijanim vozaèima, kao da je imovina nekome pala sa neba, narod nema da jede, a momci samo ¹to se nisu potamanili. nije ovo dobro. nikako.

monsterbnt

Neka hapse.... u zatvoru bar ima sta da se jede... Ionako sve vise postenih ljudi bira zatvor umesto da placa sve besmislenije kazne....
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

#10922
sve je to lepo, alo na¹e pprljave gaæe gleda svet. to ne treba tako, bez obzira ¹to se momci pona¹aju kao nezrela deca, a nose oru¾je. ovakav snimak mo¾e da izazove mnoge probleme, a vi novinari ba¹ volite da ih pravite, a narod da se hrani time. nemam ni¹ta protiv tebe, ka¾em globalno.

mislim, snimak je ok, da se po¹alje tu¾ila¹tvu i da ono to re¹i, al ne valja da to gleda narod. plus, ovo æe da gledaju napaljeni klinci, pa sutra, kad u novinama osvane, ovo ono, ko nosi zasluge? novine. da ne vide ovakve stvari, manje im pada na pamet busanje i dva metra zemlje. ovo je jednako povratku u devedesete.

zahvaljujuæi novinama tj medijima, od æopine smrti pa do danas, nastali su mnogi problemi. to kod æope nije bilo tako. znalo se ¹ta sme ¹te nesme. mi ga preterasmo, pa nema potrebe da se èudimo, ¹to nam je omladina sve gora i gora.

mrle


zVuk

"Èlanovi kluba ulicama Moskve èesto voze s ruskom zastavom ili zastavom vladajuæe stranke Jedinstvena Rusija."

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

plus, ovo æe da gledaju i mnogi normalni ljudi, ¹iroka populacija stanovni¹tva. zamisli, kad oni izaðu na ulicu i osete strah od obiènog pozornika, koji nema veze sa ostalim ograncima i kad ti ljudi poènu da ¾ive u strahu. ko izaziva takve strahove? mediji. nije isto, kad nadobudni saobraæajac 'specijalista za alkohol' privede tamo neku ¾enu i ovo. ovo je buduæi strah u kostima obiènog graðanstva, uz svemoguæu ispomoæ medija. pukla je ova zemlja, ko èa¹a o kafanski pod. ¹teta.

monsterbnt

Ili ce da osete strah od Vucica i njegovih jer cak i policiju mogu da jebu kako im se digne.....
Decu inace ne treba da vaspitavaju novine nego roditelji...
Elem....
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/500544/Gasic-Ucinicemo-sve-da-Vucic-bude-siguran
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Ma Kostiæ se pretvara u tetku, majke mi...;D

Kostić

ne pretvaram se u tetku, nego mi mediji idu na ganglije. samo se hrane skandalima, noletovim kuèetom, crnom hronikom. ja vi¹e negledam tv, ne èitam novine.

PECA BMW

Citat: monsterbnt poslato 07 Oktobar, 2014, 18:25
Ili ce da osete strah od Vucica i njegovih jer cak i policiju mogu da jebu kako im se digne.....
Decu inace ne treba da vaspitavaju novine nego roditelji...
Elem....
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/500544/Gasic-Ucinicemo-sve-da-Vucic-bude-siguran

"ja zelim da je preko dana "dan" a da nocu bude "mrak"   .. el obraca neko paznju sta oni ustvari izjave ili to samo meni bode oci ?

posto su komentari ispod ovog clanka takvi ... ja komentara nemam ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

#10930
Ne gledam ni ja TV niti citam novine.... Na zalost zivimo u drzavi u kojoj je medijska cenzura blizu nivoa severne koreje.... U vreme slobe je stampa bila slobodnija nego sad.... Kada ne smes vise da pises o vodji i njegovoj gluposti, ostaje ti jedino noletovo kuce.... Ljudi koji to pisu vrlo dobro znaju kolike su to bljuvotine... Ali verovao ili ne, to se najvise cita.... Citanost blicovog sajta se sve vreme prati i na osnovu toga se povecava ili smanjuje broj tekstova odredjene kategorije.... Kao sto rekoh, decu treba da vaspitavaju roditelji, a ne novine.... Novine samo serviraju ljudima ono sto ljudi zele.... Nista drukcije od nekog ko pravi recimo cokoladne torte, jer se te torte po njegovom istrazivanju vise jedu nego vocne, iako ja licno vise volim vocne torte....

@PECA BMW
SNS botovi uvek spremni da brane vodju....
Smrt SVIMA!!!!


mareskin

Citat: monsterbnt poslato 07 Oktobar, 2014, 19:50
Ne gledam ni ja TV niti citam novine.... Na zalost zivimo u drzavi u kojoj je medijska cenzura blizu nivoa severne koreje.... U vreme slobe je stampa bila slobodnija nego sad.... Kada ne smes vise da pises o vodji i njegovoj gluposti, ostaje ti jedino noletovo kuce.... Ljudi koji to pisu vrlo dobro znaju kolike su to bljuvotine... Ali verovao ili ne, to se najvise cita.... Citanost blicovog sajta se sve vreme prati i na osnovu toga se povecava ili smanjuje broj tekstova odredjene kategorije.... Kao sto rekoh, decu treba da vaspitavaju roditelji, a ne novine.... Novine samo serviraju ljudima ono sto ljudi zele.... Nista drukcije od nekog ko pravi recimo cokoladne torte, jer se te torte po njegovom istrazivanju vise jedu nego vocne, iako ja licno vise volim vocne torte....

@PECA BMW
SNS botovi uvek spremni da brane vodju....

I ¹ta je na kraju bilo sa ovim prebijanjem Vuèiæa.
Jesu li se oni njima legitimisali ili nisu?
Jesu li bili kurèeviti ili nisu?

Po¹to vidim da ih na kraju dr¾e u haustoru, a prva vest je bila da su ih tukli 10 minuta u haustoru zgrade pre onog prvog snimka ¹to se pojavio.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

K0le

Bila je sinoæ epizoda ba¹ na temu ¹tampe i mlaæenja slame
DRŽAVNI POSAO [HQ] - Ep.422: Dnevna politika (06.10.2014.)

ЯЭВОЛУТИОН

ne volim zandarme, ne volim cobre, ne volim plavce.....realno ne volim drzani aparat.....svi oni otimaju od naroda a vracaju na kasicicu.....vise nas kostaju lopovi po zatvorima nego deca u sirotistima.....jebem ti logiku....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Oktobar, 2014, 21:42
ne volim zandarme, ne volim cobre, ne volim plavce.....realno ne volim drzani aparat.....svi oni otimaju od naroda a vracaju na kasicicu.....vise nas kostaju lopovi po zatvorima nego deca u sirotistima.....jebem ti logiku....



Postoje ljudi koji rade ru¾ne stvari i ljudi kojima je posao da se sa takvima bakæu. Verujem da bi ti svoje za¹titio, ali nisu svi u moguænosti. Uz sve ograde i najgora iskustva sa svim na¹im dr¾avnim aparatima, nisam siguran koliko bi op¹ta anarhija bila bolja. Mo¾da bi. Ali nisam ba¹ siguran. A da bi to sve moglo 100 puta bolje, to definitivno. Bez mnogo pameti, samo da neko ko se ne¹to pita re¹i da ne sjebava ovu zemlju vi¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Citat: mareskin poslato 07 Oktobar, 2014, 20:58
I ¹ta je na kraju bilo sa ovim prebijanjem Vuèiæa.
Jesu li se oni njima legitimisali ili nisu?
Jesu li bili kurèeviti ili nisu?

Po¹to vidim da ih na kraju dr¾e u haustoru, a prva vest je bila da su ih tukli 10 minuta u haustoru zgrade pre onog prvog snimka ¹to se pojavio.


Cuo si komandira zandarmerije na snimku sta kaze ovom iz VS....
-''Tvoji ljudi su napali moje i desilo se sta se desilo''

Nisam bio kad se desavalo pa ne mogu sigurno da tvrdim, bio sam posle, i svi ocevici su bili u fazonu da se itekako kurcio, drao na zandare, i da je jedan od kobri posegnuo pod jaknu kada je pocelo da pljusti po njima....
Elem.... ja i dalje cekam da vidim snimak gde oni pokazuju licne karte, a zandarmerija ih tuce iz cista mira....

Smrt SVIMA!!!!


Lazic

Èovek je mentol, ali meni i dalje simpatièan...;D Pogotovo dok drka re¾im...;D