Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: kosta66 poslato 03 Oktobar, 2014, 13:42
a ¹ta ako ti navijaèi doðu i navijaju za svoj klub i ne naprave nijedan incident? treba ih pustiti da doðu i da navijaju. al da navijaju za svoj klub a ne za politiku. u sluèaju da sve proðe ok, ispratimo ih kao goste i æao.


u onom drugom scenariju, ako poènu da se trse, aps.

taj fudbal je postao go kurac. samo se èeka da se skupi masa i da se lema i ru¹i, nikome vi¹e nije do navijanja. bul¹it.

Da li mislis da ce nasi navijaci moci bezbedno da odu u tiranu? Izmedju ostalih, najavljeni su i navijaci sa kosova... Koliko nasih navjaca moze da ode na kosovo?
Dogovor je bio da se utakmice igraju BEZ gostujucih navijaca.... Siptari su to odjebali... Oces reci da to vec samo po sebi nije provokacija?
Nek se drze svoje siptarije.... Necu da se od nasih para placa njihova bezbednost, jer oni i dalje zele deo nase drzave za sebe... pored dela koji su vec oteli...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Ne vidim u èemu je problem da ljudi doðu i navijaju za svoj klub. Od na¹ih para se tro¹i zbog na¹ih, koji bi pravili sranja, ne zbog njihovih.

To ¹ta oni ¾ele - ne ¾ele. Ide¹ sa klubom koji voli¹, navija¹, zajebava¹ se.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

I onda je mrmot zamotao cokoladu...
Smrt SVIMA!!!!


mrle


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ja se izvinjavam ¹to sam poremetio balans u temi, ne bih dalje da ¹irim konstrukciju ove rasprave i povlaèim sve ¹to sam gore napisao.

Hohštapler

Jedina je stavar ¹to sam UBEÐEN da ¾andarmerija i policija neæe hteti da ih èuvaju.
AKo budu pristali na tako ne¹to, da ¹tite ©iptarske navijaæe (ekstremiste) onda su pljunuli na sve svoje prijatelje koji izginu¹e dole.
Nema trika da æe pristati da ih èuvaju i da piju batine zbog njih.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Oktobar, 2014, 14:49
Jedina je stavar ¹to sam UBEÐEN da ¾andarmerija i policija neæe hteti da ih èuvaju.
AKo budu pristali na tako ne¹to, da ¹tite ©iptarske navijaæe (ekstremiste) onda su pljunuli na sve svoje prijatelje koji izginu¹e dole.
Nema trika da æe pristati da ih èuvaju i da piju batine zbog njih.

...dzaba je bato sta oni zele ili ne zele,dobice naredjenje da ih cuvaju i tacka...bas kao sto su (smo) dobili naredjenje i da idu (idemo) dole...

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Oktobar, 2014, 14:49
Jedina je stavar ¹to sam UBEÐEN da ¾andarmerija i policija neæe hteti da ih èuvaju.
AKo budu pristali na tako ne¹to, da ¹tite ©iptarske navijaæe (ekstremiste) onda su pljunuli na sve svoje prijatelje koji izginu¹e dole.
Nema trika da æe pristati da ih èuvaju i da piju batine zbog njih.

©to? Nisu svi Albanci teroristi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: Slaninar poslato 03 Oktobar, 2014, 14:54


©to? Nisu svi Albanci teroristi.

...nisu....ali mi ovde pricamo o nekim ljudima koji dolaze na fudbalsku utakmicu.....verovatno fin neki svet....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

BOKYBOY

Citat: zVuk poslato 03 Oktobar, 2014, 15:00
Citat: Slaninar poslato 03 Oktobar, 2014, 14:54


©to? Nisu svi Albanci teroristi.

...nisu....ali mi ovde pricamo o nekim ljudima koji dolaze na fudbalsku utakmicu.....verovatno fin neki svet....

...ovi su deklarisani pacifisti... [bejzbolka]

Slaninar

Citat: zVuk poslato 03 Oktobar, 2014, 15:00
Citat: Slaninar poslato 03 Oktobar, 2014, 14:54


©to? Nisu svi Albanci teroristi.

...nisu....ali mi ovde pricamo o nekim ljudima koji dolaze na fudbalsku utakmicu.....verovatno fin neki svet....

Ne volim licemerje i nepravdu. Ako gleda¹ po tome, onda treba zabraniti sve utakmice prve lige. Znam kako bude u NS kad god gostuju Zvezda i Partizan. Opsadno stanje. Gomila agresivnih idiota, pored pravih navijaèa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Daj bre...
Aj da prièamo o navijaèima tenisa, plivanja ili gimnastike, ali prièamo o fublaskim navijaèima, op¹te je poznato da su uvek svi visoko obrazovani, emancipovani, tako reæi graðani Sveta...

Nisu svi Albanci teroristi, ne generali¹em, ali ovi ¹to dolaze sigurno nisu èlanovi folklor grupa. Budi realan.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Nisu svi teroristi al nas svi mrze... I batali naivnu pricu kako ce da dolaze samo iskreni navijaci...... Pa pristinci prvi bi nas sve poklali....
A kako imamo divnu vlast, cim prvi dobije batine bice eto srbi opet prave sranja...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 03 Oktobar, 2014, 15:02
Nisu svi teroristi al nas svi mrze... I batali naivnu pricu kako ce da dolaze samo iskreni navijaci...... Pa pristinci prvi bi nas sve poklali....
A kako imamo divnu vlast, cim prvi dobije batine bice eto srbi opet prave sranja...

Onda da tra¾im zabranu gostovanja Zvezde u NS, jer "nas svi mrze". Èak vièu i "maðarske pièke" sa tribina!   :D

... a maðarske pièke nikako da doðu, samo neki debeli slaninari... :)


Mo¾da nisam normalan, ali kontam da bismo ispali ba¹ face da ne bude ni jedan incident, da ih doèekamo i ispratimo s aplauzom i cveæem, ¹ta god oni skandirali. To slika¹ i po¹alje¹ u svet.  I da se pokriju u¹ima hejteri.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

SrpskiDzedaj011

Citat: kosta66 poslato 03 Oktobar, 2014, 13:42
a ¹ta ako ti navijaèi doðu i navijaju za svoj klub i ne naprave nijedan incident? treba ih pustiti da doðu i da navijaju. al da navijaju za svoj klub a ne za politiku. u sluèaju da sve proðe ok, ispratimo ih kao goste i æao.


u onom drugom scenariju, ako poènu da se trse, aps.

taj fudbal je postao go kurac. samo se èeka da se skupi masa i da se lema i ru¹i, nikome vi¹e nije do navijanja. bul¹it.

Да ли стварно мислите да фудбал нема везе са политиком?! :)

Сам настанак спортских манифестација, не самог спорта, је у забави те сиромашне шире народне масе....

Ако је "политика" - уметност владања, превазилажење конфликта, решавање сукоба ( спољна - однос са другим државама, унутрашња - однос владајуће мањине према народу тј већини - која даје легитимитет тој мањини ).... a суверенитет право власти над неком територијом ( групом људи,.... );

"Polis" - Град, држава;
"Politea" - Устав, законска регулатива, политички режим, суверенитет;


И тако имамо владајућу мањину у "сувереној" држави која својом политиком тј уметношћу владања и превазилажењем конфликта са сопственим народом услед разних малверзација, смањења плате, бла бла,.... одржава јавне манифестације ( Прајд, фудбалица итд ) само да би ми кењали о будалаштинама а не о нечему што је толико очигледно....
Али зато је Нишки одред СМРТИ нови ЈСО, Вучков брат - буразер и војаци попили мучке батине 10 минута а ишли да мењају сличице на Теразијама - издржљиви неки дечки.... и Зорица Брунцлик има нову фризуру....

Да не дужим....  [rofl]


I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Oktobar, 2014, 14:49
Jedina je stavar ¹to sam UBEÐEN da ¾andarmerija i policija neæe hteti da ih èuvaju.
AKo budu pristali na tako ne¹to, da ¹tite ©iptarske navijaæe (ekstremiste) onda su pljunuli na sve svoje prijatelje koji izginu¹e dole.
Nema trika da æe pristati da ih èuvaju i da piju batine zbog njih.
Чекај.... Опет ја.... Стварно мислиш да се полиција и Жандармерија питају ту нешто?! Било шта?!
I have to return some video tapes....

monsterbnt

I opete ce zandarmerija da dobija po nosu za 2000 dnevnice, sendvic, i radost evrope kojoj ce nasa vlast opet da pokaze kako ne trebaju oni da nas bombarduju.... sami cemo...
Smrt SVIMA!!!!

SrpskiDzedaj011

Citat: monsterbnt poslato 03 Oktobar, 2014, 15:13
I opete ce zandarmerija da dobija po nosu za 2000 dnevnice, sendvic, i radost evrope kojoj ce nasa vlast opet da pokaze kako ne trebaju oni da nas bombarduju.... sami cemo...
Их.... Па неће само Жандармерија.... Ту је и ИЈП мученичких станица.... Полицијска бригада као врхунски стручњаци свог посла....
I have to return some video tapes....