Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 15 Avgust, 2014, 22:22
Zbog takvih situacija je sada i politika urednika foto redakcije blica da se takve slike ne objavljuju. Nekada bilo... sada ne mozes naci....

CitatTokom uviðaja mu¹karac koji se predstavio kao komandir saobraæajne policije, a bio je u dru¹tvu osobe koja je najverovatnije izazvala nezgodu legitimisao je reportera “Blica”.
- On nije pokazao svoja slu¾bena dokumenta, ali je pozvao jednog od saobraæajnih policajaca da obavi legitimisanje, nakon èega je iz njegovih ruku uzeo dokumenta na¹eg novinara i fotografisao ih. On je takoðe novinaru rekao da ne sme da fotografi¹e, prenosi “Blic”.

Ako se ja predstavim kao Greta garbo, oces li mi traziti autogram?
Ovde je ocigledna zastita coveka koji je izazvao nesrecu. Osoba u civilu je poslala saobracajnog policajca po dokumenta koji je ista dao osobi u civilu koja se predstavlja kao komandir, ali to ne dokazuje sluzbenom legitimacijom...

Inace u BG izmedju nas i policije uvek postoji normalna komunikacija i dogovor. Kad god su nam lepo rekli da nesto ne slikamo to je bilo ispostovano..... Kad god su izigravali kurtone, odjebani su.... Meni dovoljno da ga slikam bez kape da mu napravim sranje....
NIKADA nisu isli na varijantu ''ZABRANJENO SLIKANJE''. Kad god nisu zeleli da nesto slikamo jednostavno bi parkirali maricu il neko slicno veliko vozilo izmedju nas i onog sto zelimo da slikamo...

Citat“Blic” je ovu vest na internet sajtu objavio bez fotografije.
fotografije u nevedeom clanku nisu iz blica vec sa 021 portala kao sto je i potpisano...

Komentari¹emo, a ne znamo okolnosti. Ja novinarima ni¹ta ne verujem ¹ta napi¹u. To ¹to Tatica pi¹e mi je najnormalnije u normalnoj zemlji. Isto tako, po¹to ¾ivimo u Srbiji, mi je normalno da policija ¹titi nekog glavonju sa skupim d¾ipom. Ali ne znamo ¹ta se desilo, kako je stvarno bilo, mo¾emo samo da ¹pekuli¹emo na osnovu onoga ¹to je novinar rekao. 

Na kraju krajeva, mo¾e ispasti da je vozaè korze kriv za udes (smotao naglo u drugu traku, pozlilo mu za volanom pa od toga umro - i to se de¹ava, bilo je po NS udesa da ljudi umru od srca za volanom...). Tako da je sve ¹to komentari¹emo ovako, kao deca. Kako je ko zamislio. Ne znamo pravu prièu. Mo¾da je pandur bio bahat. Mo¾da novinar. Znajuæi nas (jeb'o ti nas), najverovatnije obojica. Ko je u pravu? Ne mo¾emo znati. Ne ovako iz ¹turog, nepotpunog teksta iz novina. Rekla-kazala.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


monsterbnt

Jbg, ja licno znam oba fotografa blica u novom sadu i za njih nikako ne moze da se kaze da su bahati. Obojca su predobri likovi koji predano rade svoj posao. Kod nas se taj posao radi zaista iz ljubavi. Plate su ocajne, radno vreme ne postoji, sam kupujes skupu opremu, jebe te ko stigne.... I niko od nas ne bi radio nista drugo u zivotu.... Zato ne volim kad ih neko iz cistih predrasuda proziva i pravi kretene od njih.


CitatTokom uviðaja mu¹karac koji se predstavio kao komandir saobraæajne policije, a bio je u dru¹tvu osobe koja je najverovatnije izazvala nezgodu legitimisao je reportera “Blica”.
- On nije pokazao svoja slu¾bena dokumenta, ali je pozvao jednog od saobraæajnih policajaca da obavi legitimisanje, nakon èega je iz njegovih ruku uzeo dokumenta na¹eg novinara i fotografisao ih. On je takoðe novinaru rekao da ne sme da fotografi¹e, prenosi “Blic”.

Niko nije tvrdio da je vozac land rovera izazvao nesrecu.... Ali sa takvim ponasanjem svakako nije majka tereza...
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Svaki dan sve vise mrzim ove budjave novinare (cast pojedinima)

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/488139/Soraja-zavodi-po-Crnoj-Gori
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

Treba da mrzis budjave urednike.... Oni su ti koji guraju ovakve bljuvotine....
Smrt SVIMA!!!!

OKi

Citat: monsterbnt poslato 16 Avgust, 2014, 12:03
Treba da mrzis budjave urednike.... Oni su ti koji guraju ovakve bljuvotine....
Slazem se, aLi ipak je ovo napisao neki novinar :)

monsterbnt

Po naredjenju urednika.... A i ti urednici teraju prave novinare i dovode kreature (ne mogu da ih zovem novinarima) koje pisu ovakve textove...
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Da u pravu si , treba da urednika bude sramota kad moze da objavi ovakvu "vest" .

Mada i novinar , ako si pravi novinar neces dozvoliti da ti naredjuju sta da pises i objavljujes, ipak je njegovo ime i reputacija u pitanju .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

juga

E do sada smo mogli da ne plaæamo, a sada, po¹to je taksa , ima da ¹alju uterivaèe

Nixazzar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Avgust, 2014, 09:17
Onda su moja iskustva drugaèija ili sam do sada imao sreæe. U vi¹e situacija mi se desilo da èekam naznake tra¾enja mita ali da njih nije bilo. A ljudi su obavljalii svoj posao vi¹e nego profesionalno. Mogu da ti dam dva primera, profesor Sava Miæiæ nekada¹nji direktor urolo¹ke klinike KC Srbije i doktorka Maja Antiæ, ginekolog u bolnici DR Dragi¹a Mi¹oviæ. Ni rod ni pomoz' Bog a ljudi se i prema meni i prema mojoj ¾eni odnosili kao da smo ne znam ¹ta. Mene prvi leèio od steriliteta a Maja mojoj ¾eni pratila trudnoæu i porodila je carskim rezom. Bilo je tu jo¹ vi¹e nego po¾rtvovanih ljudi kojima, na ¾alost, ne znam imena. Isto tako sam pisao o popovima koji deru ljude za pare a meni samom se to nikada nije desilo.
Sto opet govori da su i lekari ljudi, imas pravih lekara, imas govana. Kao i u svakoj drugoj sveri. To sto su plate niske spram godina provedenih postajuci isti, pa neki jednostavno dozvole sebi da na takav nacin, odugovlacenjem operacija, trazenjem mita, je u najvecoj meri problem drzave, a i celog usranog drustva, a ne tog govno-covek-lekara, jer sam siguran da takvih ima i u svakoj drugoj drzavi, ali gde se zna red, ne smeju da se rade takve stvari, barem ne u meri u kojoj se to desava kod nas.


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

penzos

#10536
Miliæev Marko se tra¾i, trenutno u Turskoj. Uhap¹eno jo¹ ¹est jataka  [prebicute]  http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=08&dd=18&nav_category=16&nav_id=889339
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 16 Avgust, 2014, 11:55
Svaki dan sve vise mrzim ove budjave novinare (cast pojedinima)

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/488139/Soraja-zavodi-po-Crnoj-Gori

Vest je èista la¾. Mene nije ni pogledala!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

Citat: idanijel poslato 18 Avgust, 2014, 11:28
Otkriven ubica http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=08&dd=18&nav_category=16&nav_id=889339

Strasno. Koliko dana im je trebalo. Novine svakog dana postavljale sto zvucnije naslove, samo da se prodaju. Provlacili danima pokojnog momka i njegovu porodicu. Celu drzavu su angazovali, i nemce, i FBI i kurtu i murtu... A sta da nije bilo pritiska javnosti. A sta da covek nije bio uporan, da mu se ljudi nisu pridruzili...

Joker

Evo jedan tekst, nije dugacak a ok ga je procitati...

http://stasakoprivica.com/sta-voli-narod/
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...