Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Slaninar

Citat: mkt poslato 14 Avgust, 2014, 19:39
http://www.kurir-info.rs/backa-topola-prodajem-kucu-zbog-fasista-clanak-553473

[rofl] [rofl] [rofl]   [thumb_up]

"Dobro Mad¾ar je ¾ensko Mad¾ar!"     [rofl]

Joooj, al' da je sve luðe iz godine u godinu, jeste. Ne zna¹ ko je gori. "Na¹i", ili "njihovi".
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Ako sam ja dobro skontao, covek ne mrzi madjare.... Samo fasiste koji zastupaju veliku madjarsku, a koji ima sve vise, kao sto svi znaju.... Nista bolji od fasista koji zastupaju veliku srbiju...
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 14 Avgust, 2014, 21:51
Ako sam ja dobro skontao, covek ne mrzi madjare.... Samo fasiste koji zastupaju veliku madjarsku, a koji ima sve vise, kao sto svi znaju.... Nista bolji od fasista koji zastupaju veliku srbiju...

Meni samo nije jasno za¹to su se na¹li prozvani ovi iz op¹tine kad je èovek lepo napisao "maðarske fa¹iste"?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga


monsterbnt

Tu su ti najfiniji fasisti.... Sta mislis ko tolerise i razmnozava ove javne fasiste....
Smrt SVIMA!!!!

mkt


penzos

Pa i "poznati" gaze ljude, na ¾alost. Evo i ovde http://www.magazin-tabloid.com/casopis/index.php?id=06&br=317&cl=01 Gledano iz nekog ugla, ima smisla. Malo galama, malo ovo-ono, pa kao naðen izvr¹ilac, osuðen, a potom mu se gubi svaki trag. Nije prvi put. A deteta nema.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Dukags

Citat: mareskin poslato 14 Avgust, 2014, 22:01
Citat: monsterbnt poslato 14 Avgust, 2014, 21:51
Ako sam ja dobro skontao, covek ne mrzi madjare.... Samo fasiste koji zastupaju veliku madjarsku, a koji ima sve vise, kao sto svi znaju.... Nista bolji od fasista koji zastupaju veliku srbiju...

Meni samo nije jasno za¹to su se na¹li prozvani ovi iz op¹tine kad je èovek lepo napisao "maðarske fa¹iste"?
Razumem da ovo nije prijatno Maðarima da èitaju, ali neki i ne razumeju ¹ta je napisao pa su se uvredili ali da je napisao da je zbog srpskih ili nekih drugih fa¹ista bilo bi im jasnije... a nama da su Op¹tinari pomogli makar razgovorom nego jo¹ organe gonjenja mu na muku ¹alju da ga hapse...!?
I na Kosovu je poèelo sa nekim Martinoviæem i nereagovanjem ili neshvatanjem Beogradskih politièara na reagovanja svojih lokalnih kolega sa Kosova.

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 14 Avgust, 2014, 21:51
Ako sam ja dobro skontao, covek ne mrzi madjare.... Samo fasiste koji zastupaju veliku madjarsku, a koji ima sve vise, kao sto svi znaju.... Nista bolji od fasista koji zastupaju veliku srbiju...

Tako sam i ja skontao, samo se ¹alim. To je sve zategnutije iz godine u godinu. Jedni mrze druge, a svi veoma malo misle (svojim) glavama.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Citat: mkt poslato 14 Avgust, 2014, 23:01
da ga jebem sad, ne znma dal vise da verujem
http://www.alo.rs/vesti/hronika/policija-ceslja-i-poznate-vozace-quot-minija-quot/64110
Citat: penzos poslato 14 Avgust, 2014, 23:14
Pa i "poznati" gaze ljude, na ¾alost. Evo i ovde http://www.magazin-tabloid.com/casopis/index.php?id=06&br=317&cl=01 Gledano iz nekog ugla, ima smisla. Malo galama, malo ovo-ono, pa kao naðen izvr¹ilac, osuðen, a potom mu se gubi svaki trag. Nije prvi put. A deteta nema.
Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Avgust, 2014, 00:04
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=08&dd=13&nav_category=16&nav_id=887950

A onda æe nam reæi da u stvari nije bilo ovo http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=08&dd=11&nav_category=16&nav_id=886976 ali da se ne zna ko je bio za volanom, u stvari kada pronaðu auto, objaviæe kako je auto ukraden ali je vlasnik bio na odmoru pa je primetio tek kad je do¹ao sa istog otprilike za dva-tri dana od danas. ®ivi bili, pa videli.

Ja dobih minus, a izgleda "æe se vidi u èetvrti èin ¹to je èar¹af ¾ut".

PECA BMW

Ljudi ja nisam i BG i ne znam kako funkcionisu te vase kamere , neko pominje kameru za zutu liniju , zar ona ne snimi tablicu i posalje kaznu na kucnu adresu ?

ili su to samo one kamere koje prate guzvu i raspodeljuju saobracaj ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

juga

Kamera na vrhu mosta je snimila minija na kraju mosta, mo¾da i to samo ako je operater bio na toj kameri, pri tom razdaljina od kamere do mesta nesreæe je oko900-1000m, tako da realno slaba je verovatnoæa da je snimljena tablica, ako je i¹ao ¾utom trakom od poèetka, kamera ga je snimila, ako ne, ni¹ta. Èinjenica je da je mogao biti snimljen vi¹e puta, , a i svi znamo da ko ima strane tablice boli ga tuki za kamere, tako da je sigurno napravio neki prekr¹aj pa je i verovatno zabele¾en.

Ivicat

Strane table a zna gde su postavljene kamere. Sklon sam ideji da i uz dugotrajno planiranje, tesko je to izvesti.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/487916/Odbegli-vozac-znao-gde-su-kamere-u-gradu




Slaninar

Citat: Dukags poslato 14 Avgust, 2014, 23:17
Razumem da ovo nije prijatno Maðarima da èitaju, ali neki i ne razumeju ¹ta je napisao pa su se uvredili ali da je napisao da je zbog srpskih ili nekih drugih fa¹ista bilo bi im jasnije... a nama da su Op¹tinari pomogli makar razgovorom nego jo¹ organe gonjenja mu na muku ¹alju da ga hapse...!?
I na Kosovu je poèelo sa nekim Martinoviæem i nereagovanjem ili neshvatanjem Beogradskih politièara na reagovanja svojih lokalnih kolega sa Kosova.

Na Kosovu je sve uraðeno kako ne treba, ali to je totalno drugaèiji mentalitet.

Ovde u Vojvodini, kako sam ja to video: krenulo je sa srbovanjem i mi smo, kao veæinski i jaèi, tu najvi¹e krivi. Veselih devedesetih je bilo pretnji, maltretiranja, svakakvih ru¾nih stvari, ljudi su se osetili ugro¾enim. Onda su poèeli vi¹e da se izdvajaju, dr¾e zajedno i da "nas" gledaju kao "one druge". Rodno selo mog oca je veæinski maðarsko (¹to sam saznao tek dooooosta kasnije, jer nisam vaspitan da obraæam pa¾nju na to). Kad je poèelo srbovanje, maðari su prestali da razumeju srpski. Tako je barem meni delovalo, dozvoljavam da gre¹im, da sam subjektivan, sve pi¹em iz svog ugla.

I ljudska priroda je takva. Kad meni maðar normalno priðe, prièamo i sve bude OK, meni je to normalno, tako oèekujem da se pona¹aju ljudi. Kad me jedan od 100 Maðara maltretira ¹to sam Srbin, onda æu to preprièati prijateljima, jer sam imao problem. Tako se obostrano lako, sa malim procentom budala, stvara netrpeljivost i mr¾nja. To se veoma lako poseje. Ljudi su, veliki broj, dosta povodljivi i ne misle svojom glavom.

Upravo zato su takvi bilbordi opasni. Mogao je da napi¹e samo "fa¹isti", ali je napisao "maðarski".  Ja to razumem, lièno sam do¾iveo da imam problem ¹to nisam "mad¾ar". Samo sam dovoljno... da li glup ili pametan... da to ne generalizujem i da ne gledam ljude prema tome odakle su, veæ po tome kuda idu, ¹ta rade.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Nije da branim ali sta ce pesak na kolovozu u sred noci?
Da neko.ne shvati pogresno, vozaca zbog bezanja.bi obesio na terazijama za primer ali sta pesaci rade na putu? Nocas ispred mene pretrcavaju dvoje na tom mestu gde je poginuo decko, pa.onda i suprotan pravac a pesacki je samo 50m dalje, ili kod usca pored podzemnog prelaze ulicu

Sto se tice kamera, meni nikako nije.jasno zasto se hvataju za kameru za zutu traku kad ona.ne snima konstantno vec.samo kad vozilo prodje a i usmerena je tako da snima tablicu a ne desavanja.u celom saobracaju
Ali i da je usmerena tako da vidi na.drugi kraj mosta trebalo je da snimi nekog u prekrsaju bas u trenutku kad se desio udes
Da postoji verovatnoca da je to moguce ali koja

Ivicat

CitatЧије су таблице?

Првих дана је траг водио ка моделу „фијат 500-Л”. Када се ипак утврдило да је у питању „мини-кантримен”, полиција је саопштила да је истрази потребно толико времена јер се на снимку не виде добро регистарске таблице. После 17 дана утврдило се да су таблице стране, на основу њихове величине. Сада преостаје да се открије из које државе потичу и ко је власник.

CitatИначе, полиција још данас има шансу да прегледа све видео-снимке саобраћајних камера у граду у потрази за „мини кантрименом”, који је 25. јула ове године у 4.20 часова на Бранковом мосту у Београду прегазио Луку Јовановића (21). Јер, таква је пракса, снимци са свих полицијских камера после 20 дана аутоматски се бришу из рачунара због преоптерећености система.
http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/Utvrdjeno-kantrimen-proizveden-krajem-2012.sr.html

***

Ja nemam reci kojima bih mogao da opisem ovaj njihov bezobrazluk, bahatost, neznanje, sramotu,... Alooooo! 17 dana im je trebalo da zakljuce da je stranac! A ovaj drugi citat necu ni da komentarisem. Ovo je ponizavanje i vredjanje zdravog razuma citalaca...


Posle zasto im ne verujem nista....

Tatica

Citat: dzimika poslato 15 Avgust, 2014, 11:04
Nije da branim ali sta ce pesak na kolovozu u sred noci?
Da neko.ne shvati pogresno, vozaca zbog bezanja.bi obesio na terazijama za primer ali sta pesaci rade na putu? Nocas ispred mene pretrcavaju dvoje na tom mestu gde je poginuo decko, pa.onda i suprotan pravac a pesacki je samo 50m dalje, ili kod usca pored podzemnog prelaze ulicu


По кривичном закону је раздвојена одговорност возачача за обарање пешака (за које може, али и не мора буде крив - ако је крив казна 2 - 12 година) и за друго ПОСЕБНО дело - Непружање помоћи лицу (и ако није крив за само обарање, казна за непружање помоћи 1 - 8 година).


Nepru¾anje pomoæi licu povreðenom u saobraæajnoj nezgodi

Èlan 296

(1) Vozaè motornog vozila ili drugog prevoznog sredstva koji ostavi bez pomoæi lice koje je tim prevoznim sredstvom povreðeno ili èiju je povredu tim sredstvom prouzrokovao,
kazniæe se novèanom kaznom ili zatvorom do tri godine.

(2) Ako je usled nepru¾anja pomoæi nastupila te¹ka telesna povreda povreðenog lica,
uèinilac æe se kazniti zatvorom od ¹est meseci do pet godina.

(3) Ako je usled nepru¾anja pomoæi nastupila smrt povreðenog lica,
uèinilac æe se kazniti zatvorom od jedne do osam godina.

Te¹ka dela protiv bezbednosti javnog saobraæaja

Èlan 297

(1) Ako je usled dela iz èl. 289. st. 1. i 2, 290. st. 1. i 2, 291. stav 1. i 295. st. 1. i 2. ovog zakonika nastupila te¹ka telesna povreda nekog lica ili imovinska ¹teta velikih razmera,
uèinilac æe se kazniti zatvorom od jedne do osam godina.

(2) Ako je usled dela iz èl. 289. st. 1. i 2, 290. st. 1. i 2, 291. stav 1. i 295. st. 1. i 2. ovog zakonika nastupila smrt jednog ili vi¹e lica,
uèinilac æe se kazniti zatvorom od dve do dvanaest godina.

(3) Ako je usled dela iz èl. 289. stav 3, 290. stav 3, 291. stav 2. i 295. stav 3. ovog zakonika nastupila te¹ka telesna povreda nekog lica ili imovinska ¹teta velikih razmera,
uèinilac æe se kazniti zatvorom do èetiri godine.

(4) Ako je usled dela iz èl. 289. stav 3, 290. stav 2, 291. stav 2. i 295. stav 3. ovog zakonika nastupila smrt jednog ili vi¹e lica,
uèinilac æe se kazniti zatvorom od jedne do osam godina.

(5) U sluèajevima iz st. 1. do 4. ovog èlana izricanje mere bezbednosti zabrane upravljanja motornim vozilom obavezno je.