Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Radanovic


BOKYBOY

...ima li ovaj cistokrvni ©umadinac dozvolu uopste... [neampojma]


Lazic

U pièku materinu ba¹... :(

tokio


juga

Kakvu kaznu za ovo?

Plazma Keks

verovatno 2godine zatvora i 3 uslova... kako funkcionise nase divno pravosudje...

con3

Nemam komentara ,zna se sta se radi sa ovakvima

BOKYBOY

#10348
...ja sam za uvodjenje smrtne kazne bas zbog ovakvih...ubio si,bices ubijen...

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

BOKYBOY

#10350
Citat: Zvonèica poslato 07 Avgust, 2014, 10:59
i za pedofiliju

...i za to,naravno...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 07 Avgust, 2014, 09:42
verovatno 2godine zatvora i 3 uslova... kako funkcionise nase divno pravosudje...

Ne bi me iznenadilo :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

...uvesti u zakonu posebni naèin kazne za ovakve, javno kamenovanje...
TO nije èovek to je pseto, i ko besnog psa ga treba i ubiti.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

A sta reci za decka od 21 godina koji je pregazen? Super kamere konstatovale da je auto mini kantrimen kojih ima nekoliko u srbiji i nije mogla da procita tablicu. Naravno, za automobilom se jos traga, od panduracije niko ne sme da bekne itd... Pa jebem ti to pseto koje je toliko jurilo, udarilo pa pobeglo i normalno, posto je cerka ili sin nekog budzovana onda ce slucaj trajati godinama... Jebem ti sve

PECA BMW

Strasno je za ovu mladu curu , nek pociva u miru !




Pitam se sta je sa onim dezinformacijama kako je odvedena u rumuniju ili madjarsku ..
Opet su novinari naduvali javnost glupostima u potrazi za eksluzivom ... sve cesce se to desava i pocinje ozbiljno da me nervira a od toga ne mozes pobeci ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

sto se mene tice ja bi one kampove za obuku pravio po celoj Srbiji, da se bar deca nauce samoodbrani zbog ovakvih ludaka koliko god je to moguce

Slaninar

Citat: mkt poslato 07 Avgust, 2014, 12:36
sto se mene tice ja bi one kampove za obuku pravio po celoj Srbiji, da se bar deca nauce samoodbrani zbog ovakvih ludaka koliko god je to moguce



Samoodbrana nije karate ili baratanje oru¾jem, veæ, na prvom mestu, da ne ide¹ sama noæu. Da gleda¹ kad prilazi¹ æo¹ku èeka li neko iza. I tako dalje. Ne znam da neko dr¾i kurs tog tipa za samoodbranu - bez karate sranja koja nisu za 90% ¾ena realno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

to si u pravu realno, deca posle 21h pravac gajbi

Slaninar

Citat: mkt poslato 07 Avgust, 2014, 12:48
to si u pravu realno, deca posle 21h pravac gajbi

Ma jok - ko æe to vezati u 21h? Mo¾da momak dok joj ne dosadi. :)   Nego da ne ide sama - odvojila se od dru¹tva, da je samo neko po¹ao sa njom. Zna se kako dolazi do razbojni¹tava, otmica, silovanja - sad skoro su pljuvali nekog profu ¹to je u ud¾beniku pisao na temu. Evo, naðoh, izvuèeno iz konteksta, "skandal":

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/460235/SKANDAL-Zene-su-krive-za-svoje-silovanje-ako-setaju-nocu-na-livadi

Takve stvari treba ljude uèiti, skrenuti pa¾nju, pa da mogu sami da se paze.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen