Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivicat

Dok jedni uce decu miru i toleranciji, drugi uce decu da je rat jedini put. Cija deca ce tu da nastradaju?

tokio


Jecko

Mene je tata pre sedme godine nacuio da pucam.... Ne secam se tacno koliko sam imala godina ali pucala sam i iz kalasnjikova.... I volim oruzje.... I cale vise poreza placa na oruzje nego na svu imovinu koju ima, i drzi ga u kuci....i ni jednom od nas dvoje nikada nije palo na pamet da ga uzimamo bez dozvole....

Bori¹a

ja jedino nisam iz automata pucao, ali tetejac, cz99 i karabine sam probao odavno... valja znati
ni meni nikad nije palo na pamet da uzimam, a i ne treba mi posteno

mareskin

Citat: Jecko poslato 05 Avgust, 2014, 12:43
Mene je tata pre sedme godine nacuio da pucam.... Ne secam se tacno koliko sam imala godina ali pucala sam i iz kalasnjikova.... I volim oruzje.... I cale vise poreza placa na oruzje nego na svu imovinu koju ima, i drzi ga u kuci....i ni jednom od nas dvoje nikada nije palo na pamet da ga uzimamo bez dozvole....

Nauèio sam da pucam kao klinar. Otac je bio ¹ampion u strelja¹tvu. Puna kuæa oru¾ja uvek bila. Znam da pucam i ne ide mi lo¹e.
Problem je kada se oru¾ja dohvate labilne i nezrele liènosti. Seæam se kakva jeza mi je prolazila niz kièmu kada u vojsci podele oru¾je, a bar treæina debila na nivou malog deteta. Svega se èovek tamo nagleda.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Lazic


balcan girl

nije nikad bio problem u oruzju problem je u èijim je rukama to oruzje. jbg isto kao i jecko ceo zivot sa oruzjem u kuæi i to u veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim kolièinama, pucam savrseno..na zalost oruzje pri ruci kad je neko u depresiji i to teskoj i nije bas pametno jbg :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

http://www.moto-berza.com/moto-vesti/hronika/motociklista-udario-u-tramvaj/
..aj da ga naðemo i pozovemo na forum,  busolovac nam je zauzet, moramo nekog da imamo :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2014, 08:02
http://www.moto-berza.com/moto-vesti/hronika/motociklista-udario-u-tramvaj/
..aj da ga naðemo i pozovemo na forum,  busolovac nam je zauzet, moramo nekog da imamo :D

Da mu Uff da ponudu koju ne mo¾e da odbije, da preðe sa, recimo, BJBa na Manijake - "k'o kad je Figo pre¹'o u Real!"   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 06 Avgust, 2014, 08:49

Da mu Uff da ponudu koju ne mo¾e da odbije, da preðe sa, recimo, BJBa na Manijake - "k'o kad je Figo pre¹'o u Real!"   :)

Uvaj prvi deo sam razumeo, BJB u Manijake, al ovo drugo, ko kad je ko ¹ta gde?! [neampojma] ;) :violina:
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

....ti bas imas potrebu da naglasis kako ne volis fudbal....sto znaci da ti ustvari volis fudbal samo nisi toga svestan....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2014, 09:47
Citat: Slaninar poslato 06 Avgust, 2014, 08:49

Da mu Uff da ponudu koju ne mo¾e da odbije, da preðe sa, recimo, BJBa na Manijake - "k'o kad je Figo pre¹'o u Real!"   :)

Uvaj prvi deo sam razumeo, BJB u Manijake, al ovo drugo, ko kad je ko ¹ta gde?! [neampojma] ;) :violina:

It was the ultimate betrayal. In the fanatical world of El Clasico, Barcelona and Real Madrid, Figo's move to from the Nou Camp to the Bernabeu was one of football's most controversial transfers. It was not just the sight of their former darling wearing the white of Madrid.
Perhaps the greatest pain for Barca fans was having to accept that Madrid now held the power and money in Spanish football. When Figo first returned to the Nou Camp the whistles that greeted his arrival on the field were louder than a jumbo jet taking off. Two years later he was back and among the objects thrown at him was a pig's head. Lovely.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

#10334
Citat: zVuk poslato 06 Avgust, 2014, 10:00
....ti bas imas potrebu da naglasis kako ne volis fudbal....sto znaci da ti ustvari volis fudbal samo nisi toga svestan....:D

...dru¾e nisam ja rekao da ga ne volim  [nono] samo me ne interesuje - nisi svestan koliko!  8)
(a da me tek vidi¹ kako ga igram - ko curica! [rofl])

edit:
Citat: Slaninar poslato 06 Avgust, 2014, 10:05
It was the ultimate betrayal. In the fanatical world of El Clasico, Barcelona and Real Madrid, Figo's move to from the Nou Camp to the Bernabeu was one of football's most controversial transfers. It was not just the sight of their former darling wearing the white of Madrid.
Perhaps the greatest pain for Barca fans was having to accept that Madrid now held the power and money in Spanish football. When Figo first returned to the Nou Camp the whistles that greeted his arrival on the field were louder than a jumbo jet taking off. Two years later he was back and among the objects thrown at him was a pig's head. Lovely.


Aa... sad razumem fabulu! :D
Ko iz Zvedzde u Partizan  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


El Jefe

http://www.vaseljenska.com/ekonomija/klekovaca-protiv-stecaja/

„Са знањем у кафану“ – исписано је на великим бурадима у погону фирме
Друштво за заштиту од животиња

tokio

   Sta ti je EU a ne kao kod nas samo razvrat, blud i nemoral! :P  ;D

http://www.grude-online.info/vijesti/4908-policija-novcano-kaznila-organizatora-motoskupa
                   

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2014, 10:15
Aa... sad razumem fabulu! :D
Ko iz Zvedzde u Partizan  [thumb_up]

Da, s tim ¹to je Figo (bio) ba¹ legenda - naosvajao trofeja sa Barselonom i bio jedan od kljuènih igraèa. Jeste bio pred zalazak karijere kad je pre¹ao kod rivala, ali je i dalje bio zmaj i pravio razliku na terenu. Sve u svemu, na utakmici su ga gaðali svinjskom glavom!  E to je rados'!   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

p0peye

Citat: tokio poslato 06 Avgust, 2014, 12:41
   Sta ti je EU a ne kao kod nas samo razvrat, blud i nemoral! :P  ;D

http://www.grude-online.info/vijesti/4908-policija-novcano-kaznila-organizatora-motoskupa
                   

Шта је ово - само једна слика? Недовољно да се закључи да ли је било довољо основа за подношење пријаве,л.
Дајте цео снимак, и што више слика па да пресудимо...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +