Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: mkt poslato 21 Jul, 2014, 01:21
Nenad Vilimanovic
Elem, Juce popodne sam sa drugarima svratio na kafu posle posla u piramidu na novom beogradu. Posle kafe prilazim kolima i vidim ispustila prednja desna. Osim sto sam popizdeo, bilo mi malo cudno posto je nova guma, jedva presla 7-8 hiljada, continental.
Zamenim tocak, stavim copavu i odem do prvog vulkanizera. Naduva covek gumu i kaze "isecena na 4 mesta nozem" i pita me da li sam se zamerino nekome. Posto sam odgovorio da nisam, onda mi je rekao da proverim da li mi je nestalo nesto iz kola.
I naravno, iz kola mi je nestala torba sa foto aparatom i jos nekim sitnicama. Ukupna vrednost bar 1000€.

Sta se desava!?
Iseku vam gumu (uvek je prednja desna u pitanju iz logicnog razloga) i dok se vi drndate sa dizalicom ili srafovima, oni vam pokupe stvari iz kola (vrata naravno nisam ostavio otvorena, ali to za njih nije nikakav problem). Vulkanizer mi kaze da se sve cesce desava i to u sred dana, na prometnim mestima, nema pravila, a najcesce novi beograd i parkinzi oko i u trznim centrima.

Eto tako, ja da upozorim da ne prodjete kao i ja.

Prikacena je fotografija jednog saucesnika koji nosi moju torbu sa mesta zlocina, skinuta sa obliznje sigurnosne kamere.
Prijava podneta.
Inace, najverovatnije su u pitanju Rumuni sto uveliko umanjuje sanse da dobijem svoj aparat nazad.

Podaci o aparatu (mada su sanse vrlo male):
MakeFUJIFILM
ModelX-E1
Internal Serial NumberFPX 21370305 593139353934 2012:10:03 0C50303110A9

Lens Fuji XF35mm F1.4 R
Lens SerialNumber22A05274 — at TC Piramida.
http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10492370_10152334085333271_8712333437391581712_n.jpg

nesto mi se cini da ovaj nije rumun nego mi lici na cigu
nemas mozda sliku sa jos neke kamere?

Plazma Keks

rumun=ciga... isto ti...


Lazic

Neka je glup, ali je car...;D

Lazic




Lazic

2010-te u Tunisu se jedva uzdr¾ao da ne izvedem ne¹to slièno, samo mnogo bezbednije i sa èetvrtog sprata...;D Pla¹io se da nas ne izbace iz hotela...;D

http://www.kurir-info.rs/zabava/ludi-svet/video-poleteo-sa-krova-zgrade-bez-razmisljanja-skocio-sa-5-sprata-u-bazen-clanak-1485587

zVuk

....ako si mislio da skaces sa obuvenim patikama u bazen, i trebalo te je izbaciti....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Neæu nikad da odem u penziju, ako æu da postanem k'o ti i Vlajko...:o [facepalm] :P ;D
Naravno da ne bih skakao obuven, pri tom je stalno bilo nekoga na bazenu i pored...;D


mareskin

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2014, 11:43
Neæu nikad da odem u penziju, ako æu da postanem k'o ti i Vlajko...:o [facepalm] :P ;D
Naravno da ne bih skakao obuven, pri tom je stalno bilo nekoga na bazenu i pored...;D

I zamisli popusti petlja kad udari¹ u vodu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2014, 11:43
Neæu nikad da odem u penziju, ako æu da postanem k'o ti i Vlajko...:o [facepalm] :P ;D
Naravno da ne bih skakao obuven, pri tom je stalno bilo nekoga na bazenu i pored...;D



pa sam si reko da si hteo da uradis nesto slicno kao onaj malisan sa snimka, a mali je skocio obuven u bazen....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: zVuk poslato 30 Jul, 2014, 11:50
Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2014, 11:43
Neæu nikad da odem u penziju, ako æu da postanem k'o ti i Vlajko...:o [facepalm] :P ;D
Naravno da ne bih skakao obuven, pri tom je stalno bilo nekoga na bazenu i pored...;D



pa sam si reko da si hteo da uradis nesto slicno kao onaj malisan sa snimka, a mali je skocio obuven u bazen....

Zamisli da padne na beton bos! Povredio bi se!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Neozbiljni ste skroz...;D



Dukags

Ono bad policeman - good policeman...    i tako decenijama ne primeæujemo da celu Srbiju i toliki narod u beskonaènom mulju dr¾i jedna te ista ¹aèica partijaca i tajkuna. :(