Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Ne dao Bog nikome da mora na na¹e lekare  da se osloni...

Ja sam zimus imao neko sranje sa ¾lezdama pod vilicom, snimali me, pregledali, gledali zube, pa me nakrkali neverovatnim koktelom od 3 antibiotika pa me ONDA GENIJALCI testirali na neke bakterije i viruse i ni¹ta, nije se povlaèio otok, i onda mi rekli da ne znaju ¹ta je proæi æe... :D

I tako 3 meseca....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane


Joker

Citat: mkt poslato 21 Jul, 2014, 01:21
Nenad Vilimanovic
Elem, Juce popodne sam sa drugarima svratio na kafu posle posla u piramidu na novom beogradu. Posle kafe prilazim kolima i vidim ispustila prednja desna. Osim sto sam popizdeo, bilo mi malo cudno posto je nova guma, jedva presla 7-8 hiljada, continental.
Zamenim tocak, stavim copavu i odem do prvog vulkanizera. Naduva covek gumu i kaze "isecena na 4 mesta nozem" i pita me da li sam se zamerino nekome. Posto sam odgovorio da nisam, onda mi je rekao da proverim da li mi je nestalo nesto iz kola.
I naravno, iz kola mi je nestala torba sa foto aparatom i jos nekim sitnicama. Ukupna vrednost bar 1000€.

Sta se desava!?
Iseku vam gumu (uvek je prednja desna u pitanju iz logicnog razloga) i dok se vi drndate sa dizalicom ili srafovima, oni vam pokupe stvari iz kola (vrata naravno nisam ostavio otvorena, ali to za njih nije nikakav problem). Vulkanizer mi kaze da se sve cesce desava i to u sred dana, na prometnim mestima, nema pravila, a najcesce novi beograd i parkinzi oko i u trznim centrima.

Eto tako, ja da upozorim da ne prodjete kao i ja.

Prikacena je fotografija jednog saucesnika koji nosi moju torbu sa mesta zlocina, skinuta sa obliznje sigurnosne kamere.
Prijava podneta.
Inace, najverovatnije su u pitanju Rumuni sto uveliko umanjuje sanse da dobijem svoj aparat nazad.

Podaci o aparatu (mada su sanse vrlo male):
MakeFUJIFILM
ModelX-E1
Internal Serial NumberFPX 21370305 593139353934 2012:10:03 0C50303110A9

Lens Fuji XF35mm F1.4 R
Lens SerialNumber22A05274 — at TC Piramida.
http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10492370_10152334085333271_8712333437391581712_n.jpg

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1160511-paznja-rumunska-banda-sece-gume-i-pljacka-kola-po-beogradu
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Boban_m

Svasta. Kad znaju ko su i odakle su, sto ih ne pohapse?

Ivicat

Da li sam ja zaostao pa ne pratim trendove ili je nesto drugo u pitanju:

http://zena.blic.rs/Porodica/24946/PROVOKATIVNO-Novi-rijaliti-sou-u-kojem-su-ucesnici-potpuno-goli

Da, da, slazem se da ima ona dobro dupe...

prpa_zr


Dukags

Kazu i nasima svasta ne brini, samo to nema u nasim novinama, vidis kako se (kad odu tamo po svoje misljenje) kao popisani a mirni vrate i to odjednom puni dijametralno suprotnih ideja nego pre odlaska.  :D  [facepalm]

Plazma Keks

#10227
onda se lecite u americi, cujem da su sposobni i jako povoljni...
a drugo, za kolicne plate rade, stres i koliko su se smarali i smaraju se i dalje sa ucenjem i mene bi manje boleo Q...

zVuk

ko je pominjao ameriku..??

...a ti ocigledno ne pravis razliku izmedju ljudskog bica i viljuskara.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

ne nego dajem primer jedne od razvijenijih zemalja... isto tako, nasi hirurzi i lekari su cenjeni u svetu pa nemoj da te cudi da te i tamo leci neki na IÆ

Lazic


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 21 Jul, 2014, 19:42
ne nego dajem primer jedne od razvijenijih zemalja... isto tako, nasi hirurzi i lekari su cenjeni u svetu pa nemoj da te cudi da te i tamo leci neki na IÆ

....ko je pomenuo razvijene zemlje...??..ti si opterecen zapadom.....kuba ima najbolje zdravstvo na svetu, a placeni su mnogo manje od nasih zdravstvenih radnika.....

...po tebi znaci da ako imaju male plate i treba da im se jebe za pacijenta.......pa upravo iz tog razloga svako ko je u mogucnosti da izbegne nase zdravstvo se leci u inostranstvu....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

da, ko ima pare, jer i u inostranstvu ako hoces bolji tretman, leci se u privatnoj bolnici. a raja ce ostati raja i leciti se u drzavnim bolnicama koje nisu nista bolje od nasih, sem po opremi. moj deda je umro zato sto je svabe boleo Q da ga lece iako je i on bio nemac, baba je zamalo umrla ali smo je na vreme oterali na VMA pa sada zivi normalno sa pejsmejkerom. kod nas imas za skoro sve ljude besplatno lecenje, a preko?
zapamti, ljudi su svuda isti, svuda imas fusere i strucnjake, kao i u viljuskarima, tako i u medicini

Lazic

I plate su svuda iste...

Plazma Keks

pa ako hoces tako, niko nije zadovoljan svojom platom, uvek moze da bude veca ;D

mrle


Lazic


Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 22 Jul, 2014, 10:16
pa ako hoces tako, niko nije zadovoljan svojom platom, uvek moze da bude veca ;D

Jeste, ali se zna ¹ta je objektivni minimum da ne bude¹ gladan, da ima¹ gde da spava¹. Ako sam nezadovoljan ¹to nemam za kavijar, to je izdrkavanje, ali ako nemam za hleb, onda je to objektivan problem, a ne "voleo bi svako da bude veæa". 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

....ali mala plata ne opravdava otaljavanje posla...ako si nezadovoljan platom, trazi vise, ili daj otkaz, a ne da ispasta treca strana koja nema nikakav uticaj na tvoju platu...
Ko se ljuti, uleti mu kruti