Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ako si ne¹to nije promenilo, i palestinci...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 11 Jul, 2014, 10:57
Ako si ne¹to nije promenilo, i palestinci...

A jesu li ono arapi gaðali nuklearni reaktor?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Poku¹avam samo da skontam ko tu koga poku¹ava da ubije i na èijoj strani treba da budemo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Ta prièa u pojasu gaze je dosta zajebana. Mo¾da zvuèi suludo, ali po tom pitanju kapiram Izraelce. Na tom delu (pojas Gaze) je Izrael dosta tanak - mogao bi se jednim brzim tenkovskim upadom praktièno prepoloviti na pola. Zato oni mogu ili da dr¾e tu zonu bez tuðe (palestinske) vojske - kako to sada rade, ili da ih sve prime u Izrael i pro¹ire teritoriju. Ova druga varijanta otpada, po¹to bi onda dobili kao mi Albance - za 10 godina manjina u svojoj zemlji i na izborima palestinski predsednik - osim ako ukinu demokratiju, ali onda su najebali.

Treæa varijanta je da urade ono ¹to smo mi probali drugima, a ¹to su Hrvati uspe¹no uradili nama: da ih sve proteraju, pobiju, pa da onda pro¹ire zemlju - ali oni su izabrali humanije re¹enje, koliko god to zvuèalo stra¹no. Naravno, sirotinja najebe. Militantni Palestinci su razlog napade, a bombe ne biraju koga ubijaju.


Ja sam na strani protiv svih nacionalista, za ukidanje novca i dr¾ava uop¹te. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


zVuk

Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2014, 11:20
Ta prièa u pojasu gaze je dosta zajebana. Mo¾da zvuèi suludo, ali po tom pitanju kapiram Izraelce. Na tom delu (pojas Gaze) je Izrael dosta tanak - mogao bi se jednim brzim tenkovskim upadom praktièno prepoloviti na pola. Zato oni mogu ili da dr¾e tu zonu bez tuðe (palestinske) vojske - kako to sada rade, ili da ih sve prime u Izrael i pro¹ire teritoriju. Ova druga varijanta otpada, po¹to bi onda dobili kao mi Albance - za 10 godina manjina u svojoj zemlji i na izborima palestinski predsednik - osim ako ukinu demokratiju, ali onda su najebali.

Treæa varijanta je da urade ono ¹to smo mi probali drugima, a ¹to su Hrvati uspe¹no uradili nama: da ih sve proteraju, pobiju, pa da onda pro¹ire zemlju - ali oni su izabrali humanije re¹enje, koliko god to zvuèalo stra¹no. Naravno, sirotinja najebe. Militantni Palestinci su razlog napade, a bombe ne biraju koga ubijaju.


Ja sam na strani protiv svih nacionalista, za ukidanje novca i dr¾ava uop¹te. :)

zaboravio si samo cinjenicu da je izrael nastao na teritoriji palestine, tako da su palestinci dobili izraelce kao mi albance, a ne obrnuto....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 11 Jul, 2014, 11:47
zaboravio si samo cinjenicu da je izrael nastao na teritoriji palestine, tako da su palestinci dobili izraelce kao mi albance, a ne obrnuto....

Nisam zaboravio - nego je nebitna, barem meni, su¹tinski, za ovu prièu. Svi su od nekud do¹li i svaka dr¾ava je nekad u istoriji bila velika - pa se svaki narod mo¾e oseæati uskraæenim za teritorije ako to ¾eli. Jevreji su hteli dr¾avu, a Englezi & ameri su im je velikodu¹no dali na tuðoj zemlji, daleko od te dve zemlje - pa neka se oni tamo jebu. Ta prièa nema kraj - sirotinja æe samo da najebava. Èak i dr¾ave koje su prosperitetne, gde obièan svet dobro ¾ivi (SFRJ, ili Libija od skoro) budu sjebane od strane velikih sila i opet se te¹ko ¾ivi - tako da je sve jedno ¹ljakeru u kojoj je dr¾avi - sranje kako god okrene¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

kako nebitna..?? ...upravo je to razlog zbog kog se tamo ratuje vec 60 i kusur godina.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: mareskin poslato 11 Jul, 2014, 11:19
Citat: Laziæ poslato 11 Jul, 2014, 10:57
Ako si ne¹to nije promenilo, i palestinci...

A jesu li ono arapi gaðali nuklearni reaktor?
Sigurno su posle toga oti¹li u kafiæ na pla¾u da gledaju svetsko prvenstvo...

Slaninar

Citat: zVuk poslato 11 Jul, 2014, 12:10
kako nebitna..?? ...upravo je to razlog zbog kog se tamo ratuje vec 60 i kusur godina.....

Grci su na teritoriji biv¹eg velikog srpskog carstva. Vojvodina je na teritoriji nekada¹nje velike Maðarske. Uvek se mo¾e naæi razlog da se ljudi ubijaju. Ishod je isti - sirotinja najebe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

penzos

MANIJAK!!!  [rofl]  [flashing]  [panic]
Ni¹ka policija uhapsila je Z.S. (26) iz Ni¹a zbog sumnje da je vozeæi motor, u pokretu dodirivao Ni¹lijke i time izvr¹io vi¹e kriviènih dela nedozvoljene polne radnje. Kako se navodi u saop¹tenju, osumnjièeni je koristeæi motor marke "falkon" ni¹kih registarskih tablica u pokretu dodirnuo desetak ¾ena na ulicama Ni¹a. Sumnja se da je Z. S. u poslednjih nekoliko meseci vi¹e puta izvr¹io ovo krivièno delo. Osumnjièenom je odreðen pritvor do 48 sati nakon èega æe biti sproveden nadle¾nom tu¾ila¹tvu u Ni¹u.  http://www.juznevesti.com/Hronika/Dodirivao-zene-sa-motora-u-prolazu.sr.html
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Tatica

То је трек-деј на НИВАК-у. (НИшко ВАтање Комш'ики).

DaChaS

Auuu koji mozak......

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Lazic

Ovcama svakako vredi ponoviti...:o ;D