Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

...istina, nisam video beduina da se maze kremom za suncanje, ali nesto nisam video ni beduina u sorcu i majici kratkih rukava......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Pa naravno, kad bi bio konstantno u opekotinama od sunca pola melanomiènih mlade¾a bi po¹andrcalo...:o ;D

Joker

Citat: mkt poslato 07 Jul, 2014, 19:17
tuga
http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Obogaljio-mladica-a-uslovno-kaznjen.sr.html

E sada treba mi da odemo svi kod tog lika ispred kuce, samo da stojimo i da gledamo, nista drugo... Gde on krene idemo i mi... Bez komentara i bilo cega.. Samo da ga podsetimo koliko je govedo da upropasti neciji zivot tako i jos ima obraza da sredjuje da dobije uslov...

Svi smo patriote, veliki ljudi, LJUDINE dok sedimo u kafani i pijemo pivo sa drugarima, komentarisemo kroz gadjenje ovakve postupke.. Koliko od nas bi bilo stvarno iza svojih reci da preuzmu odgovorinost onakvu kakva jeste.. Malo njih... Ne mogu da shvatim da ljudi nemaju to u sebi da bar pomisle a pomisle sigurno u nekom trenutku, "Cekaj, to moze biti moj sin, brat, otac... Sta bih radio u tom slucaju?!" Ma...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Pre dvadesetak godina mi na bulevaru izmeðu kola izleti jako niska ¾ena k'o muva bez glave i zakaèim je zadnjim levim toèkom(taènije ona mene)... Niti sam bio kriv, niti je ¾eni ne¹to falilo, ali ipak sam hteo da je vodim kod lekara, zovem hitnu ili ¹ta god... Nije htela, odvezao sam je kuæi da bi saznao da joj je mu¾ instruktor vo¾nje(kako je samo napu¹io da 30 godina ne uspeva da je nauèi kako se prelazi ulica) i ako je opet negde vidim da je zgazim bez pardona...:o ;D

Ne mogu da shvatim kako neko mo¾e nekoga da omlati i posle toga pobegne...



Lazic

Brate moj amerièkobosanski, nadam se da kapira¹ da u ovde svi retardi i da je ovo samo ogledalo na¹e retardacije i ¾elje da budemo va¾ni(sebi u na¹im glavama)...:o [facepalm] :-*

Boban_m

Daleko od toga da su svi retardi brate Zicla, ali vecom koncentracijom nesrece u kontinuitetu (vijekovima) tesko da druga nacija sem nas Srba moze da se pozali.

mrle


Ivicat

Samo niko da spomene da je ugasena JAT privredna avijacija, pa u Beogradu nema ko da prska komarce iz vaduha.

Lazic

Citat: Boban_m poslato 08 Jul, 2014, 20:15
Daleko od toga da su svi retardi brate Zicla, ali vecom koncentracijom nesrece u kontinuitetu (vijekovima) tesko da druga nacija sem nas Srba moze da se pozali.
Naravno da nismo ba¹ svi...;D :-* Ali nekako nam veæ par stotina godina na vlasti uvek zavr¹e najgori od najgorih... Uz par svetlih izuzetaka...


E, taman evo primera...:o [facepalm]

Citat: Ivicat poslato 09 Jul, 2014, 10:32
Samo niko da spomene da je ugasena JAT privredna avijacija, pa u Beogradu nema ko da prska komarce iz vaduha.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 09 Jul, 2014, 10:41
Ali nekako nam veæ par stotina godina na vlasti uvek zavr¹e najgori od najgorih...

Pa kako onda mene nisu izabrali, majku mu?   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Zato ¹to nisi ni blizu najgorih...;D :-*

nego ontopic:
ovo pratim veæ izvesno vreme, ako se ne utepamo svi kolektivno, buduænost æe izgledati kao u sf filmovima...:o ;D

http://www.kurir-info.rs/uspesna-stampa-krvnih-sudova-clanak-1449009

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Eeee, kad bi smeo...

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mrle


monsterbnt

Odvala novinarke juce u redakciji....
-''Nije bre plagijat vidi ga kako izgleda, pravi streber...''

Za neke metak nije dovoljan...
Smrt SVIMA!!!!

tokio

Citat: monsterbnt poslato 10 Jul, 2014, 11:22
Odvala novinarke juce u redakciji....
-''Nije bre plagijat vidi ga kako izgleda, pravi streber...''

Jel to kao onaj advokat kad je branio d¾eparo¹a "...jeste da lièi na lopova i d¾eparo¹a alii nije on krao jer kad ga ljudi vide odmah se uhvate za novèanik i on ni¹ta..."