Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2014, 10:25
Citat: zVuk poslato 20 Jun, 2014, 06:03
Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2014, 01:32

Citat: zVuk poslato 19 Jun, 2014, 19:34
..... drzanje pasa u stanovima bi trebalo dodatno oporezovati bas zbog tog sranja i pisanja po ulicama i parkovima gde se deca igraju i zbog glasnog lajanja, pa da komsija ne moze da spava zbog bahatih pasa bahatih vlasnika pasa.......a i ti psi sto zive po stanovima bi sigurno bili srecniji kad bi mogli da trce kad im se trci......

.....tako da pas je za kucu sa dvoristem, nikako za stan.....
Pod hitno da batali¹ penziju, postaæe¹ nadrkani deda pre èetrdeste...:o :P ;D :-*

.....ja sam postao nadrkani deda jos u petnaestoj, ali to nema veze sa tim da bih udario veliki porez na drzanje pasa u stanovima.....
Ja bi uveo prinudni rad za nezaposlene i one ¹to dr¾e maèke u stanovima, kuèiæi seru i pi¹aju napolju... :o :P ;D Na svu sreæu da nismo vlas'....;D




macke ne prave buku i ne seru tamo gde se deca igraju, kao ni zlatne ribice, hrcci, zmije i sta ti ja znam sta sve ljudi drze kao ljubimce.....a vise od 80% vlasnika pasa ne skuplja "minuli rad" za svojim ljubimcem....

....menjaj stan za kucu sa dvoristem.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic


zVuk

#9982
pfuuuu jeeeeebem ti sranje......tragovi kocenja 80 metara.....koliko brzo treba da ides da bi tragovi kocenja bili 80 metara..??


sad vidim da si editovo post....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

I da se onako slupa auto posle... I svi poispadali iz kola... 1995-to godi¹te...

Ivan1979

#9984
Citat: zVuk poslato 20 Jun, 2014, 12:40
pfuuuu jeeeeebem ti sranje......tragovi kocenja 80 metara.....koliko brzo treba da ides da bi tragovi kocenja bili 80 metara..??

Kako? vrlo lako, znas I sam kakvi smo svi mi bili kada smo imali 18 godina,,,, fala bogu pa reno 18 nije mogao da leti.

A hvala Bogu sto nam je dao srece jer mozga ni mi nismo imali  :(

mrle

pi¹e u blicu 220 km/h, obisli znakove i barikadu i najverovatnije po novom asvaltu razvlacili do kraja. Ali nisu zabrane bile postavljene za d¾abe, put nije gotov.
Tako da i oni komentari nije bilo obele¾eno da nema puta padaju u vodu. Cela deonica je zabranjena za saobraæaj.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

zVuk

Citat: Ivan1979 poslato 20 Jun, 2014, 13:04
Citat: zVuk poslato 20 Jun, 2014, 12:40
pfuuuu jeeeeebem ti sranje......tragovi kocenja 80 metara.....koliko brzo treba da ides da bi tragovi kocenja bili 80 metara..??

Kako? vrlo lako, znas I sam kakvi smo svi mi bili kada smo imali 18 godina,,,, fala bogu pa reno 18 nije mogao da leti.

A hvala Bogu sto nam je dao srece jer mozga ni mi nismo imali  :(

znam to, nisam pitao kako jer sam radio i mnogo pogubnije stvari, kojih sad kad se setim, jeza me prodje i za to mi nisu bila potrebna kola......nego bre 80 metara je bas ogromno rastojanje da kocis i da ne ukocis.......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Sa 100 treba tom audiju bar 35-40 metara bez 5 ljudi unutra, ako je i¹ao preko 200 za 80 metara æe da uspori na 150-160, a auto ba¹ tako i izgleda.... Vide li pandura ¹to se ¹etao sa volanom u ruci...?

mrle

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2014, 14:59
Sa 100 treba tom audiju bar 35-40 metara bez 5 ljudi unutra, ako je i¹ao preko 200 za 80 metara æe da uspori na 150-160, a auto ba¹ tako i izgleda.... Vide li pandura ¹to se ¹etao sa volanom u ruci...?

ba¹ tako

DaChaS

Fora je  kod ovih klinaca tripuju da su shumaher od onih sto voze juga do ovih sa malo boljim autom..... jbt ides da vozis 220 sa jos 4 coveka unutra ..... pa idi skoci sa mosta onda bolje

Plazma Keks

kad pomislim koliko sam puta proleteo na stop i crveno kada sam polozio i ostale gluposti. sva sreca, pa mi je samo kliknulo u glavi pa sam rekao sebi da necu vise

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Lazic

#9994
E u tri lepe...

Reèe mi Una, u Panèevu ¾ena 35 godina se bacila kroz prozor u toku svaðe sa mu¾em...

monsterbnt

Da.... danas je dan za hroniku..... ja licno 5 komada... Ne znam koji je kurac ljudima...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

smotaj ne¹to da se resetuje¹...


dzimika

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2014, 14:59
Sa 100 treba tom audiju bar 35-40 metara bez 5 ljudi unutra, ako je i¹ao preko 200 za 80 metara æe da uspori na 150-160, a auto ba¹ tako i izgleda.... Vide li pandura ¹to se ¹etao sa volanom u ruci...?
Mislim da tamo od.barikade do mesta.gde se slupao nema 80m a ne videh danas tragove kocenja pre barikade, mislim da su novinari malo naduvali pricu