Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic

To je ozbiljan problem... Svojim oèima sam video kad je mog psa lupila struja dok je zapi¹avao...Skoèio je cvileæi tri metra i poèeo da laje kao na neèastivog...

mkt

kapiram da vise ne zapisava

zVuk

..... drzanje pasa u stanovima bi trebalo dodatno oporezovati bas zbog tog sranja i pisanja po ulicama i parkovima gde se deca igraju i zbog glasnog lajanja, pa da komsija ne moze da spava zbog bahatih pasa bahatih vlasnika pasa.......a i ti psi sto zive po stanovima bi sigurno bili srecniji kad bi mogli da trce kad im se trci......

.....tako da pas je za kucu sa dvoristem, nikako za stan.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: mkt poslato 19 Jun, 2014, 19:27
kapiram da vise ne zapisava
Kretana je stvarno lupila struja dok je zapi¹avao banderu, naravno da ih i dalje zapi¹ava....;D




A ovi genijalci...:o Dodu¹e zaboravili su Nikolasa Kejd¾a, Metju Mekkonahija i jo¹ par...
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/474847/Sta-im-je-ovo-trebalo-Najvece-greske-zvezda-koje-ce-ih-pratiti-celog-zivota





Citat: zVuk poslato 19 Jun, 2014, 19:34
..... drzanje pasa u stanovima bi trebalo dodatno oporezovati bas zbog tog sranja i pisanja po ulicama i parkovima gde se deca igraju i zbog glasnog lajanja, pa da komsija ne moze da spava zbog bahatih pasa bahatih vlasnika pasa.......a i ti psi sto zive po stanovima bi sigurno bili srecniji kad bi mogli da trce kad im se trci......

.....tako da pas je za kucu sa dvoristem, nikako za stan.....
Pod hitno da batali¹ penziju, postaæe¹ nadrkani deda pre èetrdeste...:o :P ;D :-*


Lazic


Boban_m

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2014, 01:32
A ovi genijalci...:o Dodu¹e zaboravili su Nikolasa Kejd¾a, Metju Mekkonahija i jo¹ par...
Sto Metjua, ubi se snimajuci, sto filmove, sto serije?

Lazic

Pre 10ak godina su ga na'vatali da pu¹i bong sa ortakom, go...:o 10 godina je trebalo da mu se oporavi karijera...

Boban_m

Prije 10 god je bio mracni srednji vijek, sad je to potpuno in... ;D

Lazic


zVuk

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2014, 01:32

Citat: zVuk poslato 19 Jun, 2014, 19:34
..... drzanje pasa u stanovima bi trebalo dodatno oporezovati bas zbog tog sranja i pisanja po ulicama i parkovima gde se deca igraju i zbog glasnog lajanja, pa da komsija ne moze da spava zbog bahatih pasa bahatih vlasnika pasa.......a i ti psi sto zive po stanovima bi sigurno bili srecniji kad bi mogli da trce kad im se trci......

.....tako da pas je za kucu sa dvoristem, nikako za stan.....
Pod hitno da batali¹ penziju, postaæe¹ nadrkani deda pre èetrdeste...:o :P ;D :-*

.....ja sam postao nadrkani deda jos u petnaestoj, ali to nema veze sa tim da bih udario veliki porez na drzanje pasa u stanovima.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat

Sta se bunis. Nista lepse nego kada ti se dete igra po parku (za decu) a onda dodje i kaze: tata isprljao sam se. A ono guza i ruka do lakta 'isprljana' i smrdi na 10 metara. Trebas da ga ubacis u auto. Ne znas sta da radis, da li da brises maramicom, skines sve sa deteta i bacis ili mu obuces suskavac da sto manje smrdi :D


Lazic

Citat: zVuk poslato 20 Jun, 2014, 06:03
Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2014, 01:32

Citat: zVuk poslato 19 Jun, 2014, 19:34
..... drzanje pasa u stanovima bi trebalo dodatno oporezovati bas zbog tog sranja i pisanja po ulicama i parkovima gde se deca igraju i zbog glasnog lajanja, pa da komsija ne moze da spava zbog bahatih pasa bahatih vlasnika pasa.......a i ti psi sto zive po stanovima bi sigurno bili srecniji kad bi mogli da trce kad im se trci......

.....tako da pas je za kucu sa dvoristem, nikako za stan.....
Pod hitno da batali¹ penziju, postaæe¹ nadrkani deda pre èetrdeste...:o :P ;D :-*

.....ja sam postao nadrkani deda jos u petnaestoj, ali to nema veze sa tim da bih udario veliki porez na drzanje pasa u stanovima.....
Ja bi uveo prinudni rad za nezaposlene i one ¹to dr¾e maèke u stanovima, kuèiæi seru i pi¹aju napolju... :o :P ;D Na svu sreæu da nismo vlas'....;D


Citat: Ivicat poslato 20 Jun, 2014, 09:24
Sta se bunis. Nista lepse nego kada ti se dete igra po parku (za decu) a onda dodje i kaze: tata isprljao sam se. A ono guza i ruka do lakta 'isprljana' i smrdi na 10 metara. Trebas da ga ubacis u auto. Ne znas sta da radis, da li da brises maramicom, skines sve sa deteta i bacis ili mu obuces suskavac da sto manje smrdi :D
To su najverovatnije lutalice... Osim ako nema¹ nekog debila u kom¹iluku koji pu¹ta psa da sere po deèijem parku... Negde sam video da stave na banderu onu ultrazvuènu pi¹talicu i re¹en problem sa (kuèeæim)govnima za male pare... Mada bi mo¾da trebalo staviti neku pi¹talicu i za kom¹ije kretene...;D



Citat: okisa poslato 20 Jun, 2014, 10:02
Evo nesto za DISMR :(
http://srbin.info/2014/06/20/udri-po-sirotinji-ode-kuca-na-dobos-zbog-muva-i-pasa/
Ovo nisam shvatio ba¹ najbolje, èovek ¾ivi na selu, gde su smrad ¹tala, muve i psi sastavni deo ¾ivota, umesto da se prilagodi on, hteo je da prilagodi selo sebi i izgubio spor... I nekako je postao muèenik...

Plazma Keks

koliko imas vlasnika pasa koje boli dupe da pocisti govno. pogotovo one glupacice sa pudlama i civavama. stanu, gledaju okolo i smeskaju se dok ker kenja, normalno, odu. isto imas i ljude koje bas boli Q, recimo moj ortak seta psa i nece da cisti za njim jer to nije njegov pas, nego od njegovog caleta

Ivan1979

Citat: zVuk poslato 19 Jun, 2014, 19:34
..... drzanje pasa u stanovima bi trebalo dodatno oporezovati bas zbog tog sranja i pisanja po ulicama i parkovima gde se deca igraju i zbog glasnog lajanja, pa da komsija ne moze da spava zbog bahatih pasa bahatih vlasnika pasa.......a i ti psi sto zive po stanovima bi sigurno bili srecniji kad bi mogli da trce kad im se trci......

.....tako da pas je za kucu sa dvoristem, nikako za stan.....

Sve se slazem, ALI  isto tako treba uvesti porez I za stoku koja zivi u istim takvim stanovima a takodje bi bili srecniji da trce po brdu .
Jer stoka je brdo I livadu ne za stan.

Cuj glasnog lajanja, pa teze mi pada kada neki progovore nego da mi gomila pasa laje na uvce 24h.

Slaninar

Postoje rase pasa koje su za stan. One pse koji nisu ba¹ za stan je muèenje dr¾ati bez velikog dvori¹ta. Muèenje za psa, a i za vlasnika. Kad ih vidim u 6 ujutru zimi kako èekaju da se ker pokenja...


Samo da se ka¾njava ako ne pokupi¹ za svojim kerom i to je to.  Mada je moj ker u dvori¹tu, a kad ga vodim napolje, idemo u ¹umu i tamo nikad ne èistim za njim.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 20 Jun, 2014, 10:42
koliko imas vlasnika pasa koje boli dupe da pocisti govno. pogotovo one glupacice sa pudlama i civavama. stanu, gledaju okolo i smeskaju se dok ker kenja, normalno, odu. isto imas i ljude koje bas boli Q, recimo moj ortak seta psa i nece da cisti za njim jer to nije njegov pas, nego od njegovog caleta
Sad sam se ¹etao po Vraèaru, sve beton, a govana na sve strane, morao da blenem gde gazim sve vreme...:o