Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Radanovic

ka¾u da je ruski avion preletio 30 metara ispred nosa amerièkog aviona ... iznad Ohotskog mora izmeðu ruskog kopna i Kamèatke.
Okrenuo se ''naglavaèke'' da bi amerièka posada vidjela da je naoru¾an .
inaèe ovo se desilo pre skoro mjesec dana , ali tek sad iza¹lo u javnost


Putin se malo igrao  ;D



Radanovic


Poznati ko¹arka¹ , tj. biv¹i ko¹arka¹ , Dino Raða imao saobraæajku ... samo lak¹e povrede , malo ogrebotina i to je to.
Uglavnom veliki ljubitelj motora , vidio sam ga pre dve godine na Grobniku.

pittatore


durmitor2000



dzimika

Citat: durmitor2000 poslato 08 Jun, 2014, 12:59
B92: Nemaèki RVE kupuje EPS? http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=06&dd=08&nav_id=858277

ispada tacno ono sto se pisalo, da su nemci poslali svoje pumpe i tehnicare da spasavaju TENT da ne bi ostali bez ulova
inace eps uzima kredite da bi zamenio elektronske komponente po svim postrojenjima ali uslov da se uzima simensova tehnika


balcan girl

ne znam brate ja sam na skup dosla tek oko pola jedan uveèe i sve sam propustila :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

K0le


Dukags

Citat: K0le poslato 09 Jun, 2014, 00:08
http://www.kurir-info.rs/troje-mrtvih-u-nesreci-kod-novog-sada-clanak-1410109

Srbija brale momak iz Audija pusten na kucno lecenje... pise Blic, a promili i brzina se vise nigde ne spominju!

balcan girl

pa naravno da je pusten sta kao taj audi je od plate kupio a???
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dukags

sa 21god. tesko da radi, verovatno "nosio gajbice" pa...

balcan girl

pa to ti i prièam...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Jeste imao alkohola, i vozio ba¹ brzo, ali ovaj sa golfom je i¹ao na èisto crveno, da je bar nagazio, pro¹ao bi ispred audija...:(

balcan girl

to sad bas i ja gledam, jedino ako semafor sa te strane nije radio, jer ovamo je zeleno i kreæe da blinka ovaj verovatno zgazio da prodje na zeleno, znaèi da je golf ili prosao na crveno ili njegov semafor nije radio..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 09 Jun, 2014, 00:30
Jeste imao alkohola, i vozio ba¹ brzo, ali ovaj sa golfom je i¹ao na èisto crveno, da je bar nagazio, pro¹ao bi ispred audija...:(
I ja to gledam. Jedan jurca bulevarom, da stigne zeleni talas vjerovatno, drugi ne gleda semafor i odose 3 mlada zivota. Strasno... :(

Lazic

Opet sa 20 godina, koliko smo imali iskustva za volanom...:( Jedino ¹to su me æale i instruktor nauèili da noæu izbegnem ba¹ takve situacije...

Dukags

Vozacu ATP Vojvodine, sa 0 promila alkohola, mileci po snegu sjuri se klinac sa sankama pod tockove, iako 100% sve po propisu i ispravan, lezao godinu dana porodican covek medju krimosima - rekose mu za zivot moras i sta ce odlezao svoje. Neko mora a neki i ne moraju? Ako ovog puste i ispdane da je ovo 50km/h koja je poruka?

balcan girl

pazi da ovaj treba da robija brate treba nego kako, i to malo vise od godinu jer brate centar grada a ti ga sibas preko 160 na sat.. ja i brat danas jedva ¾ive glave isèupasmo kod èaèka sve idioti pièka im materina voze audije ...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!