Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

pittatore

Citat: Zvonèica poslato 02 Jun, 2014, 16:56
Citat: pittatore poslato 02 Jun, 2014, 16:28
Ona je vazda u nekoj ilegali bila, i pre par godina kad smo imali projekat tamo ;D

Biæe i dalje.
Da si videla facu mog sefa nemca kad je hteo da zakaze sastanak sa njom a ovi iz opstine nam rekli da je uhapsena ;D

Zvonèica

hahahahahaah..neprocenjivo....be¹e to 2007. godine, mislim.....
Hold your head high and your middle finger higher

pittatore

Tako otprilike, nesto muljala sa penzijama :D

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

ЯЭВОЛУТИОН

Ali pesanik nije merodavan.....imao je par hvalospevnih tekstova pre pet godina na temu "koliko smo sretni sto je Tadic premijer" ili sta god....svaki medij ovde ima svog finansijera i pise u zavisnosti od potreba istog.....pffff
Ja bih licno nasisao svakog ko prica o slobodi medija...nikad nisu bili nezavisni, nikad nece biti...niti to danas bilo gde u svetu jesu....bilo da je u pitanju politika, sport ili bilo sta drugo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Pre ces naci copavog vilenjaka nego nezavisne medije....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


tokio

Citat: Laziæ poslato 02 Jun, 2014, 16:48
[facepalm]

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/470323/Vojska-nema-nijedan-ispravan-borbeni-avion-preti-ukidanje-vazduhoplovstva

[facepalm] [facepalm] [doh]
"Letelice imamo samo na papiru
Iako na papiru Vojska Srbije ima dve vazduhoplovne brigade u Batajnici, Kraljevu i Ni¹u i desetak tipova aviona i helikoptera u upotrebi, osim po pitanju helikoptera Gazela, svi drugi tipovi letelica ili ne lete uop¹te, ili odr¾avaju ispravnost u veoma niskom broju, nedovoljnom èak i za obavljanje osnovne letaèke obuke. "


Pa ce posle opet biti niko kriv kad nas neki pokret gorana ili lovacko udruzenje smlati... mada kad smo videli da nam vojska nema ni gumene camce sto da se cudim sto nemamo ni jedan jedini ispravan avion a imamo avijaciju i ministra odbrane [thumb_down]



Lazic



ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ivicat poslato 03 Jun, 2014, 09:58
Службена објава краја Европе какву је ми знамо

Zato vucko druguje sa seikom.....nije ni on mutav....hoce sve da nas osuneti....nema druge..kaputic se kratiti mora....
Moje dete ima 8 godina....i genetski je modifikovano....ne voli cigane....zove ih crnci....ma koliko ja njemu objasnjavao da to nije isto....mada ni jedni ni drugi nisu cvecke....nismo jos dosli do balija , ai mislim da genetika radi cudo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mi¹ko_kolo

Citat: Ivicat poslato 03 Jun, 2014, 09:58
Службена објава краја Европе какву је ми знамо

Ja po Bulevaru sve vi¹e sreæem zabraðene ¾ene sa decom ili èitave porodice sa po troje ili èetvoro dece. I nisu ovda¹nji veæ Arapi, a odakle ih toliko - Boga pitaj.

Lazic

a ne lièe na azilante...

mi¹ko_kolo

Na one koji sti¾u u kamionima i bunkerima - ne.

mrle


Lazic


balcan girl

imali smo i mi ovde takvog klinca, meni je iz radnje drpio neke parfeme, panduri mu nista ne mogu jer je maloletan, socijalne sluzbe nikom nista, posalju ga u dom sutradan je kuci, ja ga nasla posle u gradu i na sred ulice ga ubila od batina :D narod me gleda zamalo ja da robijam zbog njega al zvala sam pandure pa sam poèela da ga lesim, oni posto vec znaju ko je dodaju na moje batine jos tri samara i strpaju ga u kola, sutradan je vec bio ponovo u gradu, mada je mene posle zaobilazio :D evo sad ima 15 godina i operise po inostranstvu ovde vise ne...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!