Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

I senzacija u BLIC - u   ako ste pre godinu dana propustili vest evo u Danasnjim novinama OPET cisto da vas podsete !

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/459202/PAD-METEORA-Misteriozan-svetleci-objekat-snimljen-iznad-Rusije
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


Ivicat


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


Major

To izgleda jedino prodaje novine..
Da su udarne vesti bile: Pobedio na takmicenju iz matematike, osvojio srebro na sah turniru i slicno verujem da ih niko ne bi kupovao.
Ovako se narod hrani tudjim nesrecama.. zalosno!

Hohštapler

I samo to... i samo takve stvari! Da popizdi¹! Kljukaju nas time dan noæ!
SENZACIONALNE vesti! Raduj se tuðoj nesreæi, nije ti najgore...
Vraæam se starim vrednostima - ujutru pustim YT favourites...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivicat

Sta drugo da ocekujemo kada pola Srbije drhti da li ce Sulejman velicanstveni prosiriti svoj harem, ili sta vec...

monsterbnt

Najcitanije vesti na blicovom sajtu su hronika i estrada..... Vesti na toj naslovnoj sajta se i stavljaju po tome.... Srbima najdraza tudja nesreca i tudje sise.....
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 22 April, 2014, 16:25
http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Na-ispitivanju-policajci-koji-su-tukli-mladice-uhvacene-u-kradi.html


Mamu da im jebem cigansku!!!
Uhvate klince u kraði, jer oni su gladni pa je ok krasti tuðe, i onda ih njihov "predstavnik za nacionalne manjine" savetuje da odma odu da se pregledaju jer su ih tukli i ugrozili im PRAVA!! KAKVA PRAVA JEBEM TI MAJKU?!? A GDE SU TI OBAVEZE????? A gospoða ciganka doðe da se dernja po policijskoj stanici, pa po¹to je popu¹ila prijavu, odma i ona kod lekara, jer su i nju izbacili napolje!
JOooj kako me izbace iz takta, jebem ih u usta la¾ljiva, odsekao bih im ruke lopovske!
To nikad neæe biti revnosan graðanin. Nikad. To æe uvek krasti, i posle se izvlaèiti na osnovu manjinskih prava.
Maloletni, gladni, pa eto, izdr¾avaju se kraðom gvo¾ða...
MUUUR©!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 April, 2014, 20:02
Uhvate klince u kraði, jer oni su gladni pa je ok krasti tuðe, i onda ih njihov "predstavnik za nacionalne manjine" savetuje da odma odu da se pregledaju jer su ih tukli i ugrozili im PRAVA!!

Uvek se zajebem kad slu¹am vesti ili èitam novine. Ba¹ sam se iznervirao. Par dana pre toga ovo:

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Policajac-i-Adicanin-ranjeni-u-pucnjavi.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

reèe mi kom¹ija policajac juèe za ovo...
Policajac 25 godina, izvaðen bubreg, slezina, i ne znam ¹ta jo¹.. Jedva ¾iv ostao. 25 godina...
Ako si obratio pa¾nju nigde nije spomenuto da je dotièni koji je pucao ptar¹i sa kosovskim paso¹em... Jesu ga upucali i mislili da æe cræi, kad ono kurca mu ne fali...
A pandur sad mo¾e sa 25 u penziju, pod uslovom da prebrodi..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

"On jo¹ napominje da su mladiæi krali jer su gladni i da bi preprodajom gvo¾ða zaradili neki dinar."

pandure bih nagradio, a ove pacove bih sterilisao... jbm ti sta pisu... gladni, mos' misliti, sto ne rade neki posten posao nego kradu gvozdje koje ce prodati za smesne pare.
zapalio bi ih kad se setim kako su me jednom ojadili za jedno zvono menjaca. zvono tesko 20kg, za njega mogu da dobiju u vrh glave 500din, a ja sam morao da kupujem novo za 800e

Hohštapler

A kad su meni i¹èupali èelièna vrata na vikendici tamiæem, sru¹ili mi skoro pola zida na vikendici, i onda ispraznili sve?!
I kad su ih uhvatili, maloletni, njih trojca, sve priznali i majka im (koja je bila organizator ali je samohrana ciganka) na sudu pu¹tena...
I posle sudija ka¾e mom tati, morate sami da ih tu¾ite da vam nadoknade ¹tetu, a ne mo¾e u zatvor ¾enu koja sama izdr¾ava 6 dece...

JOJ...  [veryangry] [veryangry] [veryangry]
Sve do jednog...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

katastrofa, ne mozes im nista!
to mi nije jasno, ko je tu lud, ljudi koji su doneli takav zakon ili mi koji i dalje to trpimo

Slaninar

Posla nema, ko nema dobar zanat, ili neku ¹kolu, zaista se te¹ko ¾ivi. I ja po¹tujem da neko ka¾e: "e, neæu da radim da pre¾ivljavam, ako ne daju po¹tenu platu za fizikalisanje, otimaæu, kra¹æu". Isto tako po¹tujem da se tu¾i kad dobije po pièci, pi¹e prijave, ¾ali se - to je na njemu. Svako se bori za sebe. Samo mi je fenomenalno ¹to na¹a dr¾ava to pu¹ta. Suðenje za sitnije kraðe zastari jer nisu prijavljeni nigde, nemaju dokumenata, ne mo¾e¹ ih naæi. Nema ni mesta po zatvorima, èak i da daju stro¾ije kazne, a daju sme¹ne kazne. Neka socijalna politika dr¾ave.  Morala nema.

Policajci su glupi ¹to su rizikovali posao, ka¾njavajuæi sami lopove - trebalo je samo da ne stignu na vreme. Auto uvek mo¾e da se pokvari. Dr¾ava sa ovakvom politikom destimuli¹e svaki drugaèiji rad.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...lepo, ko u Ju¾no Afrièkoj Republici, ima¹ pravo da upuca¹ onog ko ti uðe na tvoj posed. Amin.
Da vidi¹ kako bi se brzo cigani nauèili da rade.
Ovako, mi ispadamo majmuni.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

u tom slucaju bih nosio jedan pistolj sa prigusivacem ;D