Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

farbach

Nisu Rusi isli da spasu aerodrom vec svoju opremu. Nesto sto Ameri nisu trebali da vide. Ako vojsku dozivimo kao placenicku ekipu koja ide okolo i pljacka za gazdu, videcemo da se sponzor nije menjao i da je onaj sto je dao pare Nemackoj da izadje iz krize i da se naoruza za drugi svetski rat isti lik koji danas placa americku vojsku. Da ne unosimo ideologijui bez veze tamo gde joj nije mesto. 1941 su se zezali sa nama i Grcima. Jesu nas pregazili, ali im je to oduzelo par meseci. Zima je dosla ranije i to je bio kraj drugog svetskog rata. Onda je dosao treci svetski rat, koji je poceo prvim napadom na Irak. Vec rekoh, sponzor je isti, a i cilj je isti. Veliki broj ljudi jos ne zna sta je bio cilj drugog rata, pa da pojasnim. Dovoljno je videti rezultate. Nakon rata Poljaka je bilo manje 18%, Rusa 14% , a Jugoslovena 10.5%. Nemaca samo 8% manje, a sada sledi iznenadjenje. Gledajuci filmove mislio sam da su Ameri i Britanci dali najvece zrtve. 1% Britanaca i 0.2% Amerikanaca. Ozbiljnije su zapeli samo kada su videli da ce Rusi izbiti na Atlantski okean. Sto se mene tice to je bio rat protiv Slovena. Rat za njihovo fizicko unistenje. Iz nekog razloga to nije politicki korektno pominjati. Samo Jevreji su imali zrtve, ostali su se zajebavali. Sa Grcima koji su izgubili 7% stanovnistva broj je 32.100.000 mrtvih. Sa druge strane imamo 685.000 Anglosaksonaca. Bem ti saveznike. Situacija se donekle ponovila. Anglosaksoni su skidali Slobu 9 godina. Na kraju kada su uspeli prosao je voz ,pa je ne znam koja po redu obojena revolucija u Moskvi okupila trocifren broj ljudi. Jos jedan faktor koji ih ogranicava je negativna selekcija. Dupeuvlakaci osim sto imaju moc penetracije u gazdinu bulju nijedan drugi kvalitet nemaju, pa je sada prva postava politicara koji treba da pregaze Rusiju drugoligaska ili mozda cak i neka zona. Prvu ligu nemaju. Amateri smutljivci. Uvedu sankcije, nema vise Viza kartica...pa im ekonomista kaze da ce ih to boleti, pa za dva dana ukinu sankcije...pa uvedu najstrasnije moguce sankcije, njih 12 ne moze da dobije vize. Bude im to malo pa dodaju jos trojicu. Kao da se ja posvadjam sa nekim drvosecom od 2 metra pa ga zajebem tako sto mu tri puta u sebi kazem - ko te jebe.
Mrzi me vise da serem, a mogao bih ladno.

ЯЭВОЛУТИОН

A i ovo poslednje (u sebi) ako imas muda da pomislis....mozda cita misli...vid kolka mu glava
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


ranko

Citat: farbach poslato 27 Mart, 2014, 16:05
Mrzi me vise da serem, a mogao bih ladno.

a pisi bre sto si namcor... uvek, ali uvek stanes kad se zacitamo... pa te nema... pa opet zabacis :)

pisi!

ps. razvodnji malo ovaj gore post... zanimiljivo stivo... detaljisi sto vise :)

zVuk

...ma bre meni samo idu na kurac ti rusi i taj putin, sto nas se sete uvek nekako malo kasno........sta su cekali od 1999. do sada..?? .....da se nije desilo u ukrajini to sto se desilo, ne bi nas se setili nikad.....

....o amerima necu da razgovaram, oni su nas bombardovali ni krive ni duzne, i tu je za mene kraj svake price sto se tice njih....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

#9265
...i meni se povraæa kad neko nosi amerièku zastavu kao helanke, kad nose ko¾ne jakne sa amerièkim zastavama i amblemima njihove avijacije...
Nikad mi to ne bi palo na pamet.
Nije mi kriv amerièki narod, ali njihova vojska jeste. Prekinuli su mi detinjstvo.
Nikad to neæu zaboraviti sve i da hoæu.

edit:
moja ko¾na jakna


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

dan pred bombardovanje, prvi put sam u zivotu radio pismeni iz srpskog jezika, nikada necu saznati za koju ocenu mi je bio rad ;D  [facepalm]

mkt

neke stvari je bolje nikad ne saznati  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Ivicat

"Neæete mi zameriti, gospodo, ¹to sam pre svega Rus i ¹to su mi najbli¾i interesi Rusije, ali vas uveravam da sam odmah posle toga Srbin i da su mi najbli¾i interesi srpskog naroda..."

Nikolaj Drugi Romanov 1868-1918

perlx

Da nije bilo njegovor urgiranja zapadni prijatelji bi ostavili vojsku koja je presla albanske planine da pocrka na obalama.


monsterbnt

Samo sam cekao kad ce da se desi......

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/453287/Zapad-trazi-da-i-Srbija-uvede-sankcije-Rusiji

...a ovi nasi pederi ce odma da potrce da poslusaju svoje gazde...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 28 Mart, 2014, 09:23
Samo sam cekao kad ce da se desi......

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/453287/Zapad-trazi-da-i-Srbija-uvede-sankcije-Rusiji

...a ovi nasi pederi ce odma da potrce da poslusaju svoje gazde...

Realno su sad najebali.  Hoæete Plazma keks? E kurac!   

[rofl] [rofl] [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

I fijat 500 nema da vidite!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks


Major

Citat: Slaninar poslato 28 Mart, 2014, 09:36
Citat: monsterbnt poslato 28 Mart, 2014, 09:23
Samo sam cekao kad ce da se desi......

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/453287/Zapad-trazi-da-i-Srbija-uvede-sankcije-Rusiji

...a ovi nasi pederi ce odma da potrce da poslusaju svoje gazde...

Realno su sad najebali.  Hoæete Plazma keks? E kurac!   

[rofl] [rofl] [rofl]

E sad da ih vidimo! :)

Citat: okisa poslato 27 Mart, 2014, 17:07
http://www.kurir-info.rs/nesudeni-kaskader-pogledajte-zasto-su-se-svatovi-smejali-mladozenji-clanak-1296141

A sto mi se svidja sto ovi pronadju vest od pre vise od godinu dana i onda je objave [rofl]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !