Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

nemoj ti meni fejspalm. ni ti ni ja ne znamo sta se tada tu desavalo, i dalje ne znamo... po meni je samo bolje sto nismo u jos gorim govnima zavrsili

Lazic

Ne zna¹ ti jer si klinac... Znam kako te sa 8 godina boleo ba¹ kurac za ovk i Milo¹eviæa i ciju...

monsterbnt

Ili potpises sranje odma, ili ides do kraja..... Da su uleteli kopnom shvatili bi kolika je decija igra bio Vijetnam.... Bilo bi krvi do kolena na obe strane.... Svakako bolje nego biti na kolenima...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Ja prièao '98-me oko onog name¹tenog referenduma, a za¹to ne pustimo amere da se oni drkaju sa belim kapicama, i onako bi ih jebavala al kaida za par godina, a oni bi ginuli da za¹tite Srbe...

Plazma Keks

jebes sve to... u vijetnamu su severnjaci imali do jaja podrsku. mi je nismo imali, kratko bismo i potrajali...

Lazic

Ba¹ su imali do jaja podr¹ku...??? :o Ubijeno 2 miliona Vijetnamaca, naspram 50.000 amera...:o Pojma nema¹...

Plazma Keks

imali su je da ratuju i ratuju.. o tome pricam.. tamo je ginula americka vojska, vijetnamski civili i poluobuceni vijetnamski "vojnici"...

Lazic

Ima i toga... Ali mi¹ljenja mnogih vojnih struènjaka je da bi ameri pukli na kopnu, od onda su se mnogo ve¾bali na arapima...

Plazma Keks

vidim da su se bas uvezbali na arapima...

monsterbnt

Pa uvezbali su ljude kod kuce da docekuju crne kese....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

zato i kazem. glupi ameri i evropljani koji su ih podrzavali... jebali ih ratovi
i ako im je sada putin napravio sranje u ukrajini.. bar ce sada neko kratko vreme biti mira

Ivicat

Oрганизација, „ACES“, која је задужена за ширење ГЕЈ лобија у централно европске и источно европске земље и финансијски покровитељ фондација „ERSTE“ банка, успела је преко Министарства Просвете и Спорта Републике Србије да перфидно уђе у 41 школу у Србији, где се већ годинама уназад ради под велом једнакости и љубави међу људима …?

http://www.aces.or.at/ac_schools.asp?sh=sp&keyword=&fschool=RS&fyear=


Dukags

Citat: Ivicat poslato 26 Mart, 2014, 13:25
Oрганизација, „ACES“, која је задужена за ширење ГЕЈ лобија у централно европске и источно европске земље и финансијски покровитељ фондација „ERSTE“ банка, успела је преко Министарства Просвете и Спорта Републике Србије да перфидно уђе у 41 школу у Србији, где се већ годинама уназад ради под велом једнакости и љубави међу људима …?
http://www.aces.or.at/ac_schools.asp?sh=sp&keyword=&fschool=RS&fyear=
Eto vidis da se od strane Evrope ulazu i pare i napori da nam deca "moderno" prime Evropsku naobrazbu i asimilaciju barem u tom pogledu. [facepalm]

El Jefe

СА СВЕЧАНОСТИ У ЧАСТ ЂИНЂИЋУ ИЗБАЦИЛИ ГОВОРНИКА ЗБОГ ПРИЧЕ О „ТАДИЋЕВОЈ ИЗДАЈИ“
ZABRANJENI SNIMAK iz DS (Zabranjeni Govor)
Друштво за заштиту од животиња


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


misa-pei

Po meni je to normalno. Ako dodjes u neciju zemlju, najmanje sto mozes je da naucis jezik te zemlje i obicaje. Da se uklopis, ako si vec dosao. Ne mozes da teras po svom. Na svoje si pljunuo kad si otisao. To vazi za bilo koju vrstu selidbe u drugaciju kulturu. Bilo sa sela u grad, bilo iz drzave u drzavu.
Država je najveći neprijatelj naroda

Plazma Keks

da, ali toga nema kod nas...

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda