Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Ivicat

Sve je to lepo. Ali nikako ne bih voleo da zivim tamo. Da nosim dva, tri para pantalona? Koliko god para da imam, no no. Ja mastam da zivim u npr Spaniji gde snega ima smo na slikama. Da se setkam u majici i da vozim motor skoro cele godine.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

#9166
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Mart, 2014, 18:02
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=03&dd=23&nav_id=827473
[facepalm] [facepalm] [facepalm]




Ali, ovo je mo¾da i gore...:o Monsteru, be¹e novinari spadaju u "inteligentne" oblike ¾ivota...:o  [facepalm] [facepalm] [facepalm]


Citat: Zvonèica poslato 22 Mart, 2014, 14:04
[wtf]

http://www.24sata.rs/vesti/svet/vest/skandal-u-americi-devojcice-se-udaju-za-svoje-oceve-i-tako-cuvaju-nevinost-do-braka/130245.phtml


CitatKontroverznu praksu osnovao je Rendi Vilsnon 1998. godine i koliko je za¾ivela pokazuje primer Kolorado Springa u kojem se za 14 godina 60 oèeva odluèilo na ovakav korak.


Colorado Springs, Population  431,834 (2012)

Zamisli u gradu velièine Novog Sada, 60 kretena za 14 godina, ma nemoguæe otkud...:o

Kako neko mo¾e ovo da proglasi za vest, a da nije debil...???

Nisu gledali anðele drugi deo...;D


Jebite mene samo ne nju MI NISMO ANDJELI 2

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2014, 02:26
[facepalm] [facepalm] [facepalm]

Ali, ovo je mo¾da i gore...:o Monstere, be¹e novinari spadaju u "inteligentne" oblike ¾ivota...:o  [facepalm] [facepalm] [facepalm]


Novinari su onaj oblik zivota ispod amebe.... cast sve redjim izuzecima...
Smrt SVIMA!!!!

mrle


monsterbnt

Car. Neka proba sledeci put da svira Slayer to ce rastera marvu.
Smrt SVIMA!!!!

OKi


Major

Citat: okisa poslato 24 Mart, 2014, 10:28
Nato Gipfel Chicago: Kriegsveteranen werfen ihre Orden weg - 24.5.12

Doslo im iz dup..a u glavu [panic] [djavo]

Bar je nekima doslo iz dupeta u glavu.. nazalost ima ih vise koji i dalje misle da "rade i pomazu demokratiji" i ostalim sranjima koje plasiraju

Plazma Keks

i brane njihovu slobodu

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Ivicat

^
Toliko stete nam je tada naneto. Toliko ljudi poginulo. Toliko nam zagadili zemlju. A danas, tacno 15 godina od tada, naslovna strana jednih nasih novina nosi informaciju ko je pobedio u X faktoru.  [samoubistvo]
A i ostali mediji o tome ne pisu. Samo pominju politicare kako mlate o tome. Nema cinjenica, informacija, niko ne spominje zrtve. Nije to slucajno...

Ivicat

Al' verovatno se i ovo od pre 15 godina, zaboravlja u ime bratstva i jedinstva, kao i ovo od pre 72 godine, takodje na danasnji dan:

http://www.jadovno.com/ostala-stratishta/articles/zlocin-u-starom-brodu-poko%D0%BB%D1%98-6000-srba-na-drini-1942.html#.UzA3uYXB134



Lazic

Samo preostaje da se zavalimo i gledamo kako sve ode u kurac..:-*

juga

Sve je veæ oti¹lo u qrac, samo nismo obave¹teni!