Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: durmitor2000 poslato 11 Mart, 2014, 12:56
Citat: mrle poslato 11 Mart, 2014, 11:36
Citat: durmitor2000 poslato 10 Mart, 2014, 15:54
Citat: Laziæ poslato 10 Mart, 2014, 12:19
Citat: Ivicat poslato 10 Mart, 2014, 11:35
U pravu si i ti. Ali uvek ima olosa zbog kojih vecina ispasta.

Pogledaj ovo. Jedemo crkotine. A zasto? Jer neki olos resio da zaradi na tome. Platio gde treba i kome treba. Ono sto mene nervira je vlast koja bi sada treba po kratkom postupku tog olosa (ili olose) na robiju i da mu se oduzme sve sto je zaradio. Tako da bi sledeci dobro razmislio. Al' nece vlast da se tako lako odrekne para i 'svog' (ne)coveka u aps.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/448484/Godisnje-nam-prodaju-150000-tona-crkotina

Ali ovo je ipak na¹a realna slika...:(

- Dobili smo punu podr¹ku Vlade Srbije da napravimo fabriku, ali onog momenta kada je pogon i to kapaciteta 150.000 tona, umesto dosada¹njih samo 20.000, pokrenut, nai¹li smo na ogroman otpor i spreèavanje da doðemo do otpada na tr¾i¹tu. Mi smo na¹a saznanja prijavili policiji, smatrajuæi da je reè o naru¹avanju zdravlja cele nacije, pa i naru¹avanju ugleda dr¾ave. Pod znakom pitanja biæe i pregovori o pridru¾ivanju EU ako se ovaj problem ne re¹i - upozorava Ser¾ Ame.

A ovo naravno u nijednom od ðubreta od na¹ih novina neæe napisati da je taj odbornik i èlan SNS-a gle èuda od na¹eg "dragog" voðe. Pod brojem 3.




i naravno kreæe zata¹kavanje

iz dana¹njeg Blica

"Nemamo podatke o ¾ivotinji, njenom mestu uzgoja, identifikacionom broju, zdravstvenom statusu, niti mo¾emo da tvrdimo kakvi su bili procesi higijene na linijama proizvodnje", rekla je Èelebiæanin i dodala da inspekcija "sprovodi nadzor, da li svi subjekti primenjuju zakon", dok je "ilegalan promet u nadle¾nosti drugih organa".
 

Ranije je saop¹teno da inspekcija do sada nije do¹la do saznanja da je u ugostiteljski objekat "N&N Cile" uno¹eno meso uginulih ¾ivotinja i da na ispitivanju i potvrdjivanju ovih sumnji radi nadle¾na policijska uprava i tu¾ila¹tvo.



Ma ima sve da se zata¹kava pogotovu do izbora ipak ne sme da se pokvari imid¾ èoveka koji ide svom silom u reforme i ostale pièke materine u njegovoj glavi.

A gde mu je Ugovor sa Etihadom i velika investicija arapa u avio kompaniju vest 24.02.2014 http://www.telegraf.rs/vesti/963338-etihad-zvanicno-suvlasnik-air-serbia gde pi¹e da æe u roku od pet dana postati vlasnici 49% firme.
Ovde se vidi da danas u Centralnom registru hartija od vrednosti da je jedini vlasnik republika Srbija


A i na APR-u ima da se vidi da nema promena na kapitalu tj. jedini uplaæeni novèani kapital je iz 01.02.2012 (na vlast SNS do¹la posle izbora odr¾anih maja 2012), a da je firma OSNOVANA 29.02.1992.



I naravno velika igra sa srpskim Mercedesom koji su na¹i instruktori dizajnirali, izvr¹ili sva testiranja i izradili prototip u roku od dva meseca. Mada mi malo lièi na veæ postojeæi model:



Mislim da pored crkotine nam nude re¹enja kao ¹to su osnivanja novog preduzeæa iz 1992, ulaganje arapa pre nego ¹to su do¹li na vlast 02.2012 i autobus koji se veæ proizvodi.
Tako da je prikladno da sa njima nam sledi Povratak u buduænost:




za ovo gore neznam....ali si za Autobus potpuno u krivu....Mercedes obezbedjuje samohodnu sasiju.....dake motor menjac, rapove i sve ostalo.....nadogradnju vrsi IKARBUS....to zemjace rade sve fabrike autobusa...cak i NEOPLAN uzima samohodne sasije....
Karoerija kao karoserija...mozemo diskutovati o vec postojecem dizajnu iste...spolja gledano....ista je kao i ova sto se proizvodi.....ali ono sto garantuje kvalitet autobusa je samohodna sasija....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle


durmitor2000

@ЯЭВОЛУТИОН

Ja ne sporim da se ugraðuje Mercedes ¹asija i motor ali i dosad ¹asiju i motor nije radila livnica Jeremiæ veæ su ugraðivani motori MAN EUR 4 i CUMMINS EUR 5 a osovine i sisteme oslanjanja firme ZF Nemaèke multinacionalne kompanije (ZF AV 132) koja gle èuda radi komponente za Mercedes grupaciju od A klase do te¹kih kamiona. http://www.zf.com/corporate/en/products/product_range/buses/finder.html#finder=129_7560_163
Neobus istina kupovao je i ugraðivao ¹asije Volvo grupacije ali nikako to nije bio Volvo po¹to u okviru Neobusa nije imao ni 1% vlasni¹tva. Pi¹em ugraðivao po¹to je Neobus u steèaju od 11.2012.
Tako da to je Ikarbus autobus i ni¹ta vi¹e. A ovo je èisti komercijalni posao kupovine komponenata starije generacije. A da je to tako govori podatak da nigde na sajtu Mercedes grupacije i Daimler grupe nije objavljena vest o bilo kakvom Mercedesu iz Srbije ili Ikarbusa. Po¹to takve vesti utièu na vrednost kompanije i njenih akcija i u obavezi su da obaveste javnost.

Ja govorim o zaluðivanju i obmanjivanju naroda i zato sam se nadovezao na prièu oko trovanja naroda crkotinama, laganju oko avio kompanije i ulaska Mercedesa u Srbiju.
A da budem do kraja potkrepljen èinjenicama evo èist da znate da je posle 17 godina na na¹em tr¾i¹tu Mercedes Benz Srbija i Crna Gora oti¹ao sa na¹eg tr¾i¹ta od 01.02.2014, a poslove je preuzeo Mercedesov diler mislim da je iz CH. Tako da ne samo da ne dolazi Mercedes nego i odlazi iz na¹e zemlje http://www.mercedes-benz.rs/content/serbia/mpc/mpc_serbia_website/rsng/home_mpc/passengercars/home/world/news_and_events.html#_int_passengercars:home:core-navi:news_and_events

mareskin


Mene interesuje za¹to u avione nisu ugraðeni GPS oda¹iljaèi tako da u svakom trenutku mo¾e da se zna gde se taj avion nalazi. Ako mo¾e u kolima, za¹to ne mo¾e u avionima?

http://pressonline.rs/svet/globus/303460/malezijska-vojska-usla-u-trag-nestalom-avionu.html
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

...crko odasiljac, usla voda, pa prespojio...:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: zVuk poslato 11 Mart, 2014, 17:02
...crko odasiljac, usla voda, pa prespojio...:D


Mislio sam da non stop emituju svoju GPS poziciju, a u centrali avio kompanije vidi na mapi gde je avion i da se sve snima u LOG fajl.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

nije valjda da si me shvatio ozbiljno..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: zVuk poslato 11 Mart, 2014, 17:24
nije valjda da si me shvatio ozbiljno..??

Ti si se ¹alio?  [zvizdi]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

svet je prso... samo cekamo i eksploziju pa da na kraju konacno prevremeno pocrkamo i resimo se muke

Major



Major

Imali su pre sad vise nemaju [rofl]

Plazma Keks

Sto se mene tice, ja imam :P

Major

Ti si na pocetku, ti se neracunas :)




monsterbnt

Objavice im rat ko japancima...
Smrt SVIMA!!!!