Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

On i jeste sluzbeno lice  [zvizdi]

DebeliZmaj

sto se uopshte ne vidi iz postova ... :))))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivicat

Citat: MIGE poslato 10 Mart, 2014, 10:57
Citat: BOKYBOY poslato 10 Mart, 2014, 10:51
Citat: MIGE poslato 10 Mart, 2014, 09:52
Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 Mart, 2014, 22:26
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/448235/Natasa-Kojic-Stidim-se-Srbije

[samoubistvo]  [povracanje]
nit volim nju nit njenog oca...al za ovo je u pravu

... bem je ja u usta ciganjska,ja sam krvario za tu njenu Srbiju gde se rodila,mogao sam da odem kad god sam hteo,sva rodbina mi je preko...i nista od nje dobio nisam ali je volim  i dalje...i opet bih isto uradio...
ne kazem da nisi u pravu,ja volim srbiju i to mnogo al su se ljudi ovde iskvarili ...jbg...

U pravu si i ti. Ali uvek ima olosa zbog kojih vecina ispasta.

Pogledaj ovo. Jedemo crkotine. A zasto? Jer neki olos resio da zaradi na tome. Platio gde treba i kome treba. Ono sto mene nervira je vlast koja bi sada treba po kratkom postupku tog olosa (ili olose) na robiju i da mu se oduzme sve sto je zaradio. Tako da bi sledeci dobro razmislio. Al' nece vlast da se tako lako odrekne para i 'svog' (ne)coveka u aps.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/448484/Godisnje-nam-prodaju-150000-tona-crkotina

Slaninar

Citat: BOKYBOY poslato 10 Mart, 2014, 10:51
... bem je ja u usta ciganjska,ja sam krvario za tu njenu Srbiju gde se rodila

Ni¹ta se ne menja vekovima:

http://guskova.ru/q?a=l&doc=/~mladich/Laza_Lazarevich/sve_ce_to_narod_pozlatiti


A ratovi poslednjih dvadeset pet godina su bili za sve osim za Srbiju, samo to nisu svi odmah shvatili. Neki jesu na vreme - pa ko dezertirao, ko profitirao.


Inaèe po tome ¹to pi¹e u novinskom tekstu zakljuèujem da je riba debil.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bucko


mrle

Citat: Ivicat poslato 10 Mart, 2014, 11:35

U pravu si i ti. Ali uvek ima olosa zbog kojih vecina ispasta.

Pogledaj ovo. Jedemo crkotine. A zasto? Jer neki olos resio da zaradi na tome. Platio gde treba i kome treba. Ono sto mene nervira je vlast koja bi sada treba po kratkom postupku tog olosa (ili olose) na robiju i da mu se oduzme sve sto je zaradio. Tako da bi sledeci dobro razmislio. Al' nece vlast da se tako lako odrekne para i 'svog' (ne)coveka u aps.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/448484/Godisnje-nam-prodaju-150000-tona-crkotina

lepo pi¹e da su na¹li sa kim je sve saraðivao.
NAPI©ITE, DAJTE INFORMACIJE KOJE SU TO MESARE I LJUDI SA KOJIMA JE SARAÐIVAO. DA SE ODMAH OBELE®I OLO©.

Ivicat

Evo ga novi pogled na demonstracije protiv rezima u Ukrajini (demonstracije koje su prethodile upadu Rusa u Ukrajinu)

http://www.kurir-info.rs/tamna-strana-kijevskih-heroja-pogledajte-snimke-iz-ukrajine-koji-nisu-bili-na-udarnim-vestima-clanak-1263915

Lazic

Citat: Ivicat poslato 10 Mart, 2014, 11:35
U pravu si i ti. Ali uvek ima olosa zbog kojih vecina ispasta.

Pogledaj ovo. Jedemo crkotine. A zasto? Jer neki olos resio da zaradi na tome. Platio gde treba i kome treba. Ono sto mene nervira je vlast koja bi sada treba po kratkom postupku tog olosa (ili olose) na robiju i da mu se oduzme sve sto je zaradio. Tako da bi sledeci dobro razmislio. Al' nece vlast da se tako lako odrekne para i 'svog' (ne)coveka u aps.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/448484/Godisnje-nam-prodaju-150000-tona-crkotina

Ali ovo je ipak na¹a realna slika...:(

- Dobili smo punu podr¹ku Vlade Srbije da napravimo fabriku, ali onog momenta kada je pogon i to kapaciteta 150.000 tona, umesto dosada¹njih samo 20.000, pokrenut, nai¹li smo na ogroman otpor i spreèavanje da doðemo do otpada na tr¾i¹tu. Mi smo na¹a saznanja prijavili policiji, smatrajuæi da je reè o naru¹avanju zdravlja cele nacije, pa i naru¹avanju ugleda dr¾ave. Pod znakom pitanja biæe i pregovori o pridru¾ivanju EU ako se ovaj problem ne re¹i - upozorava Ser¾ Ame.

Dukags


ne potplatis mesare da bi  deci prodavao crkotine, nego inspekcije i nekog iznad ko i od takvog javasluka ima korist...

...
http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/448424/Tata-godine-napravio-sinovima-motor-po-ugledu-na-Betmenov


Lazic

Citat: Dukags poslato 10 Mart, 2014, 12:21
ne potplatis mesare da bi  deci prodavao crkotine, nego inspekcije i nekog iznad ko i od takvog javasluka ima korist...

Jo¹ je trebalo jebeni belgijanci da nas tu¾e, da bi ovi mrdnuli guzicu....

MIGE


durmitor2000

Citat: Laziæ poslato 10 Mart, 2014, 12:19
Citat: Ivicat poslato 10 Mart, 2014, 11:35
U pravu si i ti. Ali uvek ima olosa zbog kojih vecina ispasta.

Pogledaj ovo. Jedemo crkotine. A zasto? Jer neki olos resio da zaradi na tome. Platio gde treba i kome treba. Ono sto mene nervira je vlast koja bi sada treba po kratkom postupku tog olosa (ili olose) na robiju i da mu se oduzme sve sto je zaradio. Tako da bi sledeci dobro razmislio. Al' nece vlast da se tako lako odrekne para i 'svog' (ne)coveka u aps.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/448484/Godisnje-nam-prodaju-150000-tona-crkotina

Ali ovo je ipak na¹a realna slika...:(

- Dobili smo punu podr¹ku Vlade Srbije da napravimo fabriku, ali onog momenta kada je pogon i to kapaciteta 150.000 tona, umesto dosada¹njih samo 20.000, pokrenut, nai¹li smo na ogroman otpor i spreèavanje da doðemo do otpada na tr¾i¹tu. Mi smo na¹a saznanja prijavili policiji, smatrajuæi da je reè o naru¹avanju zdravlja cele nacije, pa i naru¹avanju ugleda dr¾ave. Pod znakom pitanja biæe i pregovori o pridru¾ivanju EU ako se ovaj problem ne re¹i - upozorava Ser¾ Ame.

A ovo naravno u nijednom od ðubreta od na¹ih novina neæe napisati da je taj odbornik i èlan SNS-a gle èuda od na¹eg "dragog" voðe. Pod brojem 3.



mi¹ko_kolo

Citat: Ivicat poslato 10 Mart, 2014, 10:50
Citat: MIGE poslato 10 Mart, 2014, 09:52
Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 Mart, 2014, 22:26
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/448235/Natasa-Kojic-Stidim-se-Srbije

[samoubistvo]  [povracanje]
nit volim nju nit njenog oca...al za ovo je u pravu

Ne zezaj. Ona u pravu?

"Dobila je stipendiju za èuveni univerzitet Berkli" Pa sto nije dobila diplomu sa Berklija? Sa tom diplomom ne bi morala da "radi u jednog agenciji za statiste", i ne bi  "od njenog tela u konaènoj verziji ostala je samo zadnjica". Vec bi pripadala srednjoj klasi u Americi, imala porodicu, veliku kucu i dobar auto. Ovako je samo jedna karikatura zeljna paznje.
Ovo je mog kolege sin i dete studira na Berkliju. Niko m ne garantuje ¹ta æe biti posle studija ali veæ sada ima par ozbiljnih ponuda za posao, ali ne da statira u kukuruzu i da slika dupe. E da, zaboravih da ka¾em da je potpuno stipendiran od strane fakulteta.
Milos Branisavljevic-vibes solo
Milos Branisavljevic performing snare drum solo

mrle

durmitore, svaka èast. Od mene krs'

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mrle

Citat: durmitor2000 poslato 10 Mart, 2014, 15:54
Citat: Laziæ poslato 10 Mart, 2014, 12:19
Citat: Ivicat poslato 10 Mart, 2014, 11:35
U pravu si i ti. Ali uvek ima olosa zbog kojih vecina ispasta.

Pogledaj ovo. Jedemo crkotine. A zasto? Jer neki olos resio da zaradi na tome. Platio gde treba i kome treba. Ono sto mene nervira je vlast koja bi sada treba po kratkom postupku tog olosa (ili olose) na robiju i da mu se oduzme sve sto je zaradio. Tako da bi sledeci dobro razmislio. Al' nece vlast da se tako lako odrekne para i 'svog' (ne)coveka u aps.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/448484/Godisnje-nam-prodaju-150000-tona-crkotina

Ali ovo je ipak na¹a realna slika...:(

- Dobili smo punu podr¹ku Vlade Srbije da napravimo fabriku, ali onog momenta kada je pogon i to kapaciteta 150.000 tona, umesto dosada¹njih samo 20.000, pokrenut, nai¹li smo na ogroman otpor i spreèavanje da doðemo do otpada na tr¾i¹tu. Mi smo na¹a saznanja prijavili policiji, smatrajuæi da je reè o naru¹avanju zdravlja cele nacije, pa i naru¹avanju ugleda dr¾ave. Pod znakom pitanja biæe i pregovori o pridru¾ivanju EU ako se ovaj problem ne re¹i - upozorava Ser¾ Ame.

A ovo naravno u nijednom od ðubreta od na¹ih novina neæe napisati da je taj odbornik i èlan SNS-a gle èuda od na¹eg "dragog" voðe. Pod brojem 3.




i naravno kreæe zata¹kavanje

iz dana¹njeg Blica

"Nemamo podatke o ¾ivotinji, njenom mestu uzgoja, identifikacionom broju, zdravstvenom statusu, niti mo¾emo da tvrdimo kakvi su bili procesi higijene na linijama proizvodnje", rekla je Èelebiæanin i dodala da inspekcija "sprovodi nadzor, da li svi subjekti primenjuju zakon", dok je "ilegalan promet u nadle¾nosti drugih organa".
 

Ranije je saop¹teno da inspekcija do sada nije do¹la do saznanja da je u ugostiteljski objekat "N&N Cile" uno¹eno meso uginulih ¾ivotinja i da na ispitivanju i potvrdjivanju ovih sumnji radi nadle¾na policijska uprava i tu¾ila¹tvo.


El Jefe

Moj prijatelj radio u jednoj jakoooo velikoj firmi u NS kao mesar.I kaze gazdarica-zasto niste prodali svinjski vrat,pa se usmrdeo?Sad mogu samo da ga proturim u svarglu [ludak]
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

sta se bre chudite ...
pa eno mekdonald meso kad krene da ``se oseca``
samelje doda neke amonijake kurce palce samelje
i posle od njih prave one chiken gluposti ...
i to nije tajna ... dozvoljeno je ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

durmitor2000

Citat: mrle poslato 11 Mart, 2014, 11:36
Citat: durmitor2000 poslato 10 Mart, 2014, 15:54
Citat: Laziæ poslato 10 Mart, 2014, 12:19
Citat: Ivicat poslato 10 Mart, 2014, 11:35
U pravu si i ti. Ali uvek ima olosa zbog kojih vecina ispasta.

Pogledaj ovo. Jedemo crkotine. A zasto? Jer neki olos resio da zaradi na tome. Platio gde treba i kome treba. Ono sto mene nervira je vlast koja bi sada treba po kratkom postupku tog olosa (ili olose) na robiju i da mu se oduzme sve sto je zaradio. Tako da bi sledeci dobro razmislio. Al' nece vlast da se tako lako odrekne para i 'svog' (ne)coveka u aps.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/448484/Godisnje-nam-prodaju-150000-tona-crkotina

Ali ovo je ipak na¹a realna slika...:(

- Dobili smo punu podr¹ku Vlade Srbije da napravimo fabriku, ali onog momenta kada je pogon i to kapaciteta 150.000 tona, umesto dosada¹njih samo 20.000, pokrenut, nai¹li smo na ogroman otpor i spreèavanje da doðemo do otpada na tr¾i¹tu. Mi smo na¹a saznanja prijavili policiji, smatrajuæi da je reè o naru¹avanju zdravlja cele nacije, pa i naru¹avanju ugleda dr¾ave. Pod znakom pitanja biæe i pregovori o pridru¾ivanju EU ako se ovaj problem ne re¹i - upozorava Ser¾ Ame.

A ovo naravno u nijednom od ðubreta od na¹ih novina neæe napisati da je taj odbornik i èlan SNS-a gle èuda od na¹eg "dragog" voðe. Pod brojem 3.




i naravno kreæe zata¹kavanje

iz dana¹njeg Blica

"Nemamo podatke o ¾ivotinji, njenom mestu uzgoja, identifikacionom broju, zdravstvenom statusu, niti mo¾emo da tvrdimo kakvi su bili procesi higijene na linijama proizvodnje", rekla je Èelebiæanin i dodala da inspekcija "sprovodi nadzor, da li svi subjekti primenjuju zakon", dok je "ilegalan promet u nadle¾nosti drugih organa".
 

Ranije je saop¹teno da inspekcija do sada nije do¹la do saznanja da je u ugostiteljski objekat "N&N Cile" uno¹eno meso uginulih ¾ivotinja i da na ispitivanju i potvrdjivanju ovih sumnji radi nadle¾na policijska uprava i tu¾ila¹tvo.



Ma ima sve da se zata¹kava pogotovu do izbora ipak ne sme da se pokvari imid¾ èoveka koji ide svom silom u reforme i ostale pièke materine u njegovoj glavi.

A gde mu je Ugovor sa Etihadom i velika investicija arapa u avio kompaniju vest 24.02.2014 http://www.telegraf.rs/vesti/963338-etihad-zvanicno-suvlasnik-air-serbia gde pi¹e da æe u roku od pet dana postati vlasnici 49% firme.
Ovde se vidi da danas u Centralnom registru hartija od vrednosti da je jedini vlasnik republika Srbija


A i na APR-u ima da se vidi da nema promena na kapitalu tj. jedini uplaæeni novèani kapital je iz 01.02.2012 (na vlast SNS do¹la posle izbora odr¾anih maja 2012), a da je firma OSNOVANA 29.02.1992.



I naravno velika igra sa srpskim Mercedesom koji su na¹i instruktori dizajnirali, izvr¹ili sva testiranja i izradili prototip u roku od dva meseca. Mada mi malo lièi na veæ postojeæi model:



Mislim da pored crkotine nam nude re¹enja kao ¹to su osnivanja novog preduzeæa iz 1992, ulaganje arapa pre nego ¹to su do¹li na vlast 02.2012 i autobus koji se veæ proizvodi.
Tako da je prikladno da sa njima nam sledi Povratak u buduænost:




Dukags

ko pravilno glasa dobije ¹varglu  :D