Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

......odvratna je cinjenica da veliki broj srba koji se vrati iz inostranstva sa nekim parama, ima potrebu da se bahati po srbiji....skoro da sam siguran da tamo u filadelfiji, gde se skolovao, ne bi tako nesto nikad uradio.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: Ivicat poslato 05 Mart, 2014, 09:45
Da se prodam za 2000din  [nono]

Meni je sasvim sve jedno ko æe da pobedi - isti su svi - privatizovaæe ¹to je ostalo da se rasproda, sebi uzeti para koliko stignu i poslati decu napolje. DA JE OSTALA moguænost bojkota zbog niske izlaznosti, ne bih glasao ni za koje pare, ali ovako - izbori su gotovi i sve je razdeljeno za koga god da glasa¹, ili ne glasa¹  - ni¹ta ne utièe¹. I zabole ih patka ako je iza¹lo samo 1% glasaèa, tj. sami èlanovi stranaka i niko vi¹e.

Izborna kampanja bi mi imala smisla da pokazuju kako æe ko da potro¹i na¹e pare. Ono - spotovi gde vidi¹ kako kupuju nova kola, jahte, ovaj ¹alje decu u inostranstvo na ¹kolovanje, ovaj tro¹i na motore, treæi na kurve, splavove - pa da bira¹ ono ¹to ti deluje najbolje i da barem bude¹ sretan zbog njih - po¹to nas svakako ¹i¹aju, ko god do¹ao.

Posle, kad proðe godina - dve mandata da poka¾u kako su ispunili obeæanja: snimak gara¾e, kupljenih stanova, lokala i sve tako. Ne ovako da nas la¾u i prave budalama, kao reforme, bolji ¾ivot i budala¹tine.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: pittatore poslato 05 Mart, 2014, 09:50
Da se nadovezem
http://www.kurir-info.rs/nesreca-na-zvezdari-drogiran-i-pijan-ubio-neduznog-vozaca-clanak-1258029
Nije mi jasno kako je ovaj u meganu poginuo ako se kretao normalnom brzinom kad ga je ovaj izgurao...

Major

Citat: Laziæ poslato 05 Mart, 2014, 10:49
Citat: pittatore poslato 05 Mart, 2014, 09:50
Da se nadovezem
http://www.kurir-info.rs/nesreca-na-zvezdari-drogiran-i-pijan-ubio-neduznog-vozaca-clanak-1258029
Nije mi jasno kako je ovaj u meganu poginuo ako se kretao normalnom brzinom kad ga je ovaj izgurao...

Ko ce ga znati. Sad vise to nema nikakve veze.

Plazma Keks

na jednog mrtvog nemca se ubija do 100 ljudi...
je li slaninar, da li znas zasto su podignuti spomenici u jasenovcu, na sumaricama itd itd?
cela eu je finansirala raspad sfrj, sa nemackom na celu. cije su uniforme dobijali siptarski teroristi? kako to da su samo srbi osudjivani u hagu?

rusija i ukrajina su pre nego sto se desilo sve ovo produzili ugovor u kom glasi da ukrajina dobija 30% popusta na gas, a rusija da moze jos narednih 25 godina koristi pomorske i kopnene baze na krimu. rusija nije otisla dalje od krima, samo su pojacali broj trupa tamo gde legalno smeju..

Major

Ma treba da ih rokaju kad vec imaju cime. I mi da smo imali i mi bi se branili, nazalost nismo imali pa smo demokratski najebali./

monsterbnt

Po gorepomenutom ugovoru, rusi imaju prava na 25.000 vojnika na krimu. Trenutno ih je 16.000...... A rusku vojsku su pozvale lokalne vlasti i predsednik Ukraine.... Kao sto su siptari pozvali nato i amerikance 1999 samo sa jednom bitnom razlikom.... Ruse je pozvao narod i legitimno izabrana vlast, amerikance i nato je pozvala teroristicka grupa..... Rusi nisu nijednu bombu bacili na ukrajince niti ubili ikoga, amrikanci su bombardovali CELU srbiju 78 dana zvanicno pobili 5700 ljudi nezvanicno... preko 10.000...

Slaninar, batali te tvoje dvostruke arsine... ako toliko volis madjare i nemce onda idi tamo lepo kod njih pa im ljubi bulju...

Elem.... neko pomenu sankcije rusiji kao i blokadu imovine ruskih drzavljana po svetu...
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/447351/Ruski-podslanici-razmatraju-konfiskaciju-imovine-kompanija-SAD-i-EU-ako-bude-sankcija
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

ma to je da im pokazu kako im se moze kao sto se i zapadu moglo da nam otmu kosovo

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 05 Mart, 2014, 11:23
na jednog mrtvog nemca se ubija do 100 ljudi...
je li slaninar, da li znas zasto su podignuti spomenici u jasenovcu, na sumaricama itd itd?
cela eu je finansirala raspad sfrj, sa nemackom na celu. cije su uniforme dobijali siptarski teroristi? kako to da su samo srbi osudjivani u hagu?

Sve to stoji. Samo ne vidim razlog da nas sad jebu Rusi. Oni nisu ni¹ta bolji - pitaj one koji su imali tu "sreæu" da cvetaju pod Ruskom èizmom.

Ima onaj stari fazon, kad lik u rusiji ide ulicom i psuje:
"Mamu ti jebem brkatu, tolike si ljude pobio, tolike poslao u logore... zloèinèe brkati..."
I tako ga èuju ovi iz KGBa. Pa ga odvedu na "informativni razgovor". Pa ka¾u, "na koga se odnosi to 'brkati zloèinac".
-"Kako na koga, pa zna se na koga se odnosi! Ceo narod to zna!"
"Ne, ne, recite, dru¾e, na koga Ste taèno mislili."
-"Kako na koga, pa na Hitlera, naravno - na koga ste VI drugovi mislili?!"

Citat: Plazma Keks poslato 05 Mart, 2014, 11:23
rusija i ukrajina su pre nego sto se desilo sve ovo produzili ugovor u kom glasi da ukrajina dobija 30% popusta na gas, a rusija da moze jos narednih 25 godina koristi pomorske i kopnene baze na krimu. rusija nije otisla dalje od krima, samo su pojacali broj trupa tamo gde legalno smeju..

Citat: monsterbnt poslato 05 Mart, 2014, 11:36
Po gorepomenutom ugovoru, rusi imaju prava na 25.000 vojnika na krimu. Trenutno ih je 16.000...... A rusku vojsku su pozvale lokalne vlasti i predsednik Ukraine.... Kao sto su siptari pozvali nato i amerikance 1999 samo sa jednom bitnom razlikom.... Ruse je pozvao narod i legitimno izabrana vlast, amerikance i nato je pozvala teroristicka grupa..... Rusi nisu nijednu bombu bacili na ukrajince niti ubili ikoga, amrikanci su bombardovali CELU srbiju 78 dana zvanicno pobili 5700 ljudi nezvanicno... preko 10.000...

Jeste, sve je to tako naivno. Gde bi Rusi napali Ukrajinu?!  


Citat: monsterbnt poslato 05 Mart, 2014, 11:36
Slaninar, batali te tvoje dvostruke arsine... ako toliko volis madjare i nemce onda idi tamo lepo kod njih pa im ljubi bulju...

Evo, ja neæu sad tebi da ka¾em da ljubi¹ Rusima, ili meni bulju. Nema potrebe za takvom prièom.  Mada bih mogao. Moji ar¹ini su sve samo ne dvostruki - meni su i Maðari i Nemci i Rusi braæa, dok ne doðu s pu¹kama u tuðu zemlju - onda su okupatori. Svi zajedno, isto. Kako god to ONI opisivali. I Ameri imaju legitimne vojne baze po celom svetu, sve su to ugovorima dozvolile dr¾ave  - èik da ne dozvole!

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

3006

Ono ¹to je bilo u Kijevu desilo bi se i na Krimu da Rusi nizu zatvorili poluostrvo. Ovako nema ubacivanja olo¹a.

monsterbnt

Vidis.... Novosadska racija.... Madjari pobili 1200 ljudi u jednom danu.... da ne pricamo o ostalima...

Nemci.... zajedno sa ostalim fasistima ubili 2.5 miliona ljudi na prostorima Jugoslavije...

Amerikanci sa englezima.... pored 1999 bombardovali 1944 Beograd 18 puta i ubili preko 10.000 beogradjana.... Englezi pozajmili jugoslovenskoj vojsci jednu eskadrilu sa 24 spitfajera mk5 koji je odavno bio zastareo, i jednu eskadrilu sa 24 harikena koje su posle rata trazili nazad....

Rusi.... oko 5000 crveno armejaca poginulo prilikom oslobadjanja srbije, od toga oko 1000 prilikom oslobadjanja Beograda.... Poklonili jugoslaviji preko 100 lovaca yak-9 i preko 100 jurisnika il-2.... Zajedno sa osobljem za obuku... 1948 pretili Titu, nisu ispalili ni metak...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 05 Mart, 2014, 11:57
Rusi.... oko 5000 crveno armejaca poginulo prilikom oslobadjanja srbije, od toga oko 1000 prilikom oslobadjanja Beograda.... Poklonili jugoslaviji preko 100 lovaca yak-9 i preko 100 jurisnika il-2.... Zajedno sa osobljem za obuku... 1948 pretili Titu, nisu ispalili ni metak...

Kome Rusi imaju da zahvale ¹to nisu bili ranije napadnuti i verovatno okupirani, ¹to je stigla zima da ih spase?

Okupirati nas hteli, ali nisu smeli. Bilo je gusto. Samo Srbima nije dovoljno iskustvo kom¹ija koji su u¾ivali pod Rusima, nego hoæe da probaju na svojoj ko¾i. Svaka Rusima èast u Rusiji i kad doðu u goste - samo neka tako ostane.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

E da... umalo da zaboravim.... 5000 ruskih dobrovoljaca se borilo na strani SRJ 1999.... Komsijama ko jebe mater.... saradjivali su sa nacistima, zajedno sa njima ubijali ruse, i posle se zale sto im se ovi svete... I opet to nisu bili rusi nego SSSR i Staljin... inace gruzijac...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 05 Mart, 2014, 12:18
Komsijama ko jebe mater....

Jedna od reèenica koje defini¹u Srbiju.  :)    Jedan od razloga za¹to nam je tako kako nam je. Jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: monsterbnt poslato 05 Mart, 2014, 11:57

Rusi.... oko 5000 crveno armejaca poginulo prilikom oslobadjanja srbije, od toga oko 1000 prilikom oslobadjanja Beograda.... Poklonili jugoslaviji preko 100 lovaca yak-9 i preko 100 jurisnika il-2.... Zajedno sa osobljem za obuku... 1948 pretili Titu, nisu ispalili ni metak...

samo bih te ovde ispravio....nisu rusi nego sovjeti i od svih tih sovjeta ukrajinci su bili ubedljivo najbrojniji, ako nisu i svih 5000 bili iz ukrajine, malo poznat podatak, ali proverljiv...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat

Hajde da ostavimo po strani istoriju.

http://s20.postimg.org/dbl8huct9/Zapisi.jpg

Pogledajte samo datume i iznose. Prosecno se svakih 5 dana zaduziju sa 50-100 miliona e sa rokom otplate od 1-5god + stalni deficit.
Ne razumem kako neko moze da bude ravnodusan prema ovome sto rade i da se drzi po strani. Razumete li vi da cemo sve ovo mi i nasa deca da placamo? Onaj ko smatra da ne treba da se bori za bolju buducnost sebe i svoje dece, ne zasluzuje bolje.

Lepo kazu, kakvi gradjani, takva vlast.

prpa_zr

meni samo u toj celoj prièi neverovatno smeta Vitalij Klièko..

stvarno sam ga cenio kao sportistu, mislim da mu ne treba ova prièa sa politikom :(

zVuk

Citat: Ivicat poslato 05 Mart, 2014, 12:38
Hajde da ostavimo po strani istoriju.



Pogledajte samo datume i iznose. Prosecno se svakih 5 dana zaduziju sa 50-100 miliona e sa rokom otplate od 1-5god + stalni deficit.
Ne razumem kako neko moze da bude ravnodusan prema ovome sto rade i da se drzi po strani. Razumete li vi da cemo sve ovo mi i nasa deca da placamo? Onaj ko smatra da ne treba da se bori za bolju buducnost sebe i svoje dece, ne zasluzuje bolje.

Lepo kazu, kakvi gradjani, takva vlast.

...kako bi se ti borio protiv toga..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major