Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

©ta se ti odu¹evljava¹ kad ne pije¹ pivo...:P

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

hpg

Znaèi u tekstu smo saznali da pivski stomak nema veze sa pivom, nego sa sastavom piva.
A i ja sam budala ¹to to èitam...   [facepalm]
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

mareskin

Prosto nemam reči za ovo... šta je ovim "ljudima"?!?
Koja je prava kazna za ovakve ljude? :(

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/446494/Ubistvo-koje-je-sokiralo-BiH-Decaka-cela-porodica-svirepo-zlostavljala-do-smrti

P.S. jedan od komentara:

"Ovo je dete napustilo ovaj svet a da nikad nije osetilo ljubav ni od koga:( "
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: Alchemist poslato 28 Februar, 2014, 15:22
ne znam gde ovo da stavim... pa ajde ovde

http://www.autoportal.rs/tekstovi/novi-zakon-o-prekrsajima_235.html

edit: znaèi ako zgazite èoveka autom mo¾ete nastaviti da se vozite motorom bez ikakvih problema  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

jako bih voleo da me nadju na poslu :D

ima nekih dobrih stvari ali ima i losih a kao sto obicno biva ima vise losih nego dobrih

mkt

Citat: mareskin poslato 01 Mart, 2014, 21:52
Prosto nemam reèi za ovo... ¹ta je ovim "ljudima"?!?
Koja je prava kazna za ovakve ljude? :(

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/446494/Ubistvo-koje-je-sokiralo-BiH-Decaka-cela-porodica-svirepo-zlostavljala-do-smrti

P.S. jedan od komentara:

"Ovo je dete napustilo ovaj svet a da nikad nije osetilo ljubav ni od koga:( "

low life
ne znam koju kaznu za njih

TEEfqd

Citat: mkt poslato 01 Mart, 2014, 21:57
Citat: mareskin poslato 01 Mart, 2014, 21:52
Prosto nemam reèi za ovo... ¹ta je ovim "ljudima"?!?
Koja je prava kazna za ovakve ljude? :(

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/446494/Ubistvo-koje-je-sokiralo-BiH-Decaka-cela-porodica-svirepo-zlostavljala-do-smrti

P.S. jedan od komentara:

"Ovo je dete napustilo ovaj svet a da nikad nije osetilo ljubav ni od koga:( "

low life
ne znam koju kaznu za njih
nema bolje kazne od zatvora sa odgovarajucom ekipom unutra

mi¹ko_kolo

Ne postoje reèi kojima bih izrazio gaðenje nad takvim ljudima. A isto tako, kod mene ne bi postojao naèin da ne budu osuðeni na najgore muke za koje svet zna. Ako i¹ta prezirem su spodobe koje muèe ili ubiju dete.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Mart, 2014, 22:16
Ne postoje reèi kojima bih izrazio gaðenje nad takvim ljudima. A isto tako, kod mene ne bi postojao naèin da ne budu osuðeni na najgore muke za koje svet zna. Ako i¹ta prezirem su spodobe koje muèe ili ubiju dete.

Bez brige dru¾e, takvima u zatvoru bude tako lepo da se obièno sami ubiju èim naðu naèin.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti


mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 02 Mart, 2014, 07:10
Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Mart, 2014, 22:16
Ne postoje reèi kojima bih izrazio gaðenje nad takvim ljudima. A isto tako, kod mene ne bi postojao naèin da ne budu osuðeni na najgore muke za koje svet zna. Ako i¹ta prezirem su spodobe koje muèe ili ubiju dete.

Bez brige dru¾e, takvima u zatvoru bude tako lepo da se obièno sami ubiju èim naðu naèin.
I to je taèno, ali im ja ne bi pru¾io to zadovoljstvo. Samoubistva su, uglavnom, jako brza. Kod mene ne bi imao tu privilegiju. Bolelo bi ga jako.


Lazic

O bo¾e, kakva nebuloza...:o [facepalm] "jadni" Rusi, poje¹æe ih zli fa¹isti iz Ukrajne... [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 02 Mart, 2014, 18:20
O bo¾e, kakva nebuloza...:o [facepalm] "jadni" Rusi, poje¹æe ih zli fa¹isti iz Ukrajne... [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]
meni kad pomenu nacizam i neonacizam...sve verujem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Mart, 2014, 21:33
Citat: Laziæ poslato 02 Mart, 2014, 18:20
O bo¾e, kakva nebuloza...:o [facepalm] "jadni" Rusi, poje¹æe ih zli fa¹isti iz Ukrajne... [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]
meni kad pomenu nacizam i neonacizam...sve verujem.
ja odmah istetoviram 88 na dupetu...:o [facepalm][rofl]

Hohštapler

Citat: mi¹ko_kolo poslato 02 Mart, 2014, 14:17
Citat: Slaninar poslato 02 Mart, 2014, 07:10
Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Mart, 2014, 22:16
Ne postoje reèi kojima bih izrazio gaðenje nad takvim ljudima. A isto tako, kod mene ne bi postojao naèin da ne budu osuðeni na najgore muke za koje svet zna. Ako i¹ta prezirem su spodobe koje muèe ili ubiju dete.

Bez brige dru¾e, takvima u zatvoru bude tako lepo da se obièno sami ubiju èim naðu naèin.
I to je taèno, ali im ja ne bi pru¾io to zadovoljstvo. Samoubistva su, uglavnom, jako brza. Kod mene ne bi imao tu privilegiju. Bolelo bi ga jako.

Upravo htedoh ovo da napi¹em...
Ne bi mi se tako lako izvukli...

...kolko neko treba da bude bolestan, da tuèe dete, samo zato ¹to je toliko nesiguran u sebe, ljubomoran jer mu je neko drugi otac?
Jo¹ gore, kakva treba da bude majka koja to dozvoljava...
...uostalom, ne znam ko mi se vi¹e gadi iz cele ove prièe.. za neke je prosto ¹teta ¹to nam tro¹e kiseonik.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Citat: Laziæ poslato 02 Mart, 2014, 18:20
O bo¾e, kakva nebuloza...:o [facepalm] "jadni" Rusi, poje¹æe ih zli fa¹isti iz Ukrajne... [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]

"Braca" Rusi....."majka" Rusija....  [povracanje]