Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K0le


Dukags

Citat: Slaninar poslato 19 Februar, 2014, 17:55
Ala zajebavaju ljude:

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Nove-lokacije-za-zamenu-starih-vozackih.html

Ka¾e "Najavljeno je da je moguæe da æe rok biti produ¾en i do isteka va¾nosti postojeæih dozvola."

Hoæe biti, ili neæe biti?   Ova na¹a dr¾ava je èudo.
Bio sinoæ i kad videh koliki narod èeka u redu odustadoh od daljeg takmièenja.
Ne proðe par meseci a dr¾ava kao po pravilu iznova narodu pravi haos da umesto normalno ¾ivi po redovima dre¾di, ako nije paso¹ onda su nove tablice, registracije, saobraæajne,.. a i kad sve kao fol radi redovno im pada sistem i ne rade kompjuetri a kad æe neznamo, a dok prorade prvo oni preko veze a vi ostali èekajte i gledajte.
Èudo, da ne veruje¹, dobro ka¾e¹!

ЯЭВОЛУТИОН

meni na dozvoli pise do kada traje....meni dotle...a nima kako hoce....isto je za sva dokumenta..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: Dukags poslato 19 Februar, 2014, 21:22
Bio sinoæ i kad videh koliki narod èeka u redu odustadoh od daljeg takmièenja.
Ne proðe par meseci a dr¾ava kao po pravilu iznova narodu pravi haos da umesto normalno ¾ivi po redovima dre¾di, ako nije paso¹ onda su nove tablice, registracije, saobraæajne,.. a i kad sve kao fol radi redovno im pada sistem i ne rade kompjuetri a kad æe neznamo, a dok prorade prvo oni preko veze a vi ostali èekajte i gledajte.
Èudo, da ne veruje¹, dobro ka¾e¹!

Ka¾u da svaki narod ima vlast kakvu zaslu¾uje.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Februar, 2014, 23:08
meni na dozvoli pise do kada traje....meni dotle...a nima kako hoce....isto je za sva dokumenta..

Nema plana, nema sistema, èudan spoj despotije i anarhije. Sve mo¾e kod nas, samo je stvar stila. Ne mora¹ ni dozvolu da ima¹.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: Major poslato 19 Februar, 2014, 12:36
Citat: okisa poslato 18 Februar, 2014, 23:03
Zakuvava se
http://www.kurir-info.rs/uzivo-revolucija-u-ukrajini-drzava-na-ivici-gradanskog-rata-besne-sukobi-u-zemlji-clanak-1235157

Бої на Шовковичній. Мітингувальники взяли гору

Secam se ovako i kod nas bilo kad je trebala demokratija da dodje i da dodju "bolja" vremena.. Kad i kod njih dodje skapirace da su sami sebi djavola prizvali..


Vidi kako se smeskaju ovi strani ministri kad su se sastali sa opozicijom.. u fazonu sve ide kako treba


Dukags

...pa onda ide sve redom Markale, Raèak i sl. gde se nikad neæe saznati ko je malo pripucao po narodu, pa malo sankcije i intervencije, pa... sve veæ uhodano i viðeno.
Shooting to people in Kiev / Стральба па пратэстоўцах у Кіеве

DebeliZmaj

specifichna je situacija u ukrajini .. rusi su tu negde oko 45% ... ostali su u tih 55% razni ...
trenutni presdsednik je lagano izabran i radi u okviru svojih ovlashcenja .. e sad sto ne chini
svoju osnovnu funkciju a to je da omoguci miran zivot svim gradjanima a i imash neki zastok
problem kad ti je toliko broj ljudi sa takvom motivacijom ...

gradjani plene 1500 dugih cevi, prica se da celi regoni vishe ne odgovaraju centralnoj vlasti,
ukljuchujuci policiju, vojsku, neko pominje i pokrete pobunjenih vojnih trupa, smenjuje
valjda nachelnika generalshtaba ...

rapidno se priblizavaju cifri od 100 poginulih gde ce neko od visokih vojnih rukovodioca da
lupi shakom o sto i da kaze dosta, mobilizuj mi garnizon !!!
pochistice janukovica i policiju kao metlicom, realno vojska je trebala to odavno da uradi,
da izadje na ulice ... jer neshto je jako trulo ako policija mora da koristi bojevu municiju
protiv svojih gradjana ...

iskreno me ne bi chudilo da CCCP, to jest Russia ne pokrene trupe i zavede rad, red i mir ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ranko

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Februar, 2014, 14:51
iskreno me ne bi chudilo da CCCP, to jest Russia ne pokrene trupe i zavede rad, red i mir ...


ma pokrenuce oni mog stojka... sta ti je bre zmaje...

generalno ko god da pobedi u Ukrajni ima da se popisa po napacenom narodu... tako bilo kod nas, tako bilo kod ovih arapa tako svuda bilo...

ЯЭВОЛУТИОН

vlast pisa po narodu.....zar nije uvek i svuda tako...jedino neki saraju a neki ne....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt



mkt

videh pre neko vece jbga idioti novinarski

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Jel citas jos nesto osim pescanika? ;D

Lazic


monsterbnt

Ma kakvo lecenje bre.... time ti sigurno ubacuju implante u mozak preko kojih te posle prate i kontrolisu tvoje ponasanje..... To je bre mikro HAARP.
Smrt SVIMA!!!!


Slaninar

Citat: Boban_m poslato 21 Februar, 2014, 07:22
Jel citas jos nesto osim pescanika? ;D

Ni to ne èitam, al' su mi tu nekako slike... ono...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen