Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

juga


juga



Lazic

http://www.kurir-info.rs/fatalni-pad-bacio-se-u-publiku-na-hevi-metal-koncertu-i-poginuo-clanak-1202079

Kad sam bio klinac tata mi je prièao posle par godina u Cirihu, da su ¹vajcarci takav narod, da ako bi umirao na ulici niko ne bi obratio pa¾nju... Mo¾da je bio u pravu...

mrle




Lazic

Koliko ja volim tu ¾enu... Za¹to nije 30 godina mlaða...??? ili 40...:D

Ivan1979



cvele



  Zemlja nam je prelepa, mozda cak i naj lepsa ali narod nam je sve gluplji i gluplji. U SAD je jos gora prica. Zato sam ja sad ovde na odmoru naredne dve godine. Kod mene u selu u Banatu prava idila-zimska.














Kalesin

Ali pitanje je sta ocekivati kada nam je vlada koju su sami polu/ne obrazovani gradjani i penzioneri iz doba komunizma birali, poluobrazovana. 
Kada je narodu dovoljno da imaju "hleba i igara" ...kada je najveca vest kad je ko prdnuo u farmi i kome se digao, a ni jedan od njih ne ume ni da sastavi cestitu prosto prosirenu recenicu.
Takodje u zemlji gde su vrednosti totalno pomerene gde nam omladinu obrazuje grand - gej (nemam nista protiv njih, al neka drze parade u hodniku svoga stana)parada, gde studenti koji su ja ne znam kako dospeli do trece godine studija ne umeju da napisu jednu prosto prosirenu recenicu a da pri tom ne pogrese u gramatici, dodju na ispit (koji ne mogu da poloze bez bubica i svi pisu identicne odgovore)i ne znaju osnovne stvari ....
Vlada neka bolesna letargija medju narodom i ovde na zalost moze samo gore biti, ja uspinjuci svu svoju mastu ne uspevam videti svetlo na kraju ovog tunela.
I onda nije ni cudo sto hoce da nas koriste kao zamorcice za raznorazna sranja.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

UFF


Major


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Lazic


MIGE


Ivicat

Al' tamo je skupo i nema sunca.