Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Ma covek je genijalac kao i njegov sef  [povracanje]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#8622
I onda kad ka¾em da je bog kriv za sva sranja, gledaju me kao ludaka...??? :o [ludak] [facepalm]



Citat: El Jefe poslato 22 Januar, 2014, 10:19
http://srbin.info/2014/01/22/dragomir-karic-lazar-krstic-je-zavrsio-univerzitet-braca-karic/

da njega neko pojede, samo bih mu ponudio neki antacid za svaki sluèaj...

Ivicat

Citat: El Jefe poslato 21 Januar, 2014, 10:08
http://srbin.info/2014/01/21/slavimo-one-koji-su-pre-50-godina-sutirali-do-smrti-srpske-heroje/

CitatНајбољи начин да уништите један народ је да поричете и уништите његово разумевање сопствене историје – Џорџ Орвел.



mrle

tamo poèetkom dvehiljaditih su prièali o EU, da æemo biti za desetak godina èlanica, vreme je prolazilo, sada kada EU posustaje i sama je u krizi, nama ka¾u biæe do 2020 godine, a da pri tom budemo najbr¾i u pregovorima i da sve bude glatko. A ta Evropa nam je spremila sem kosova i rezervnu varijantu
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/436863/Srb-pozvao-hrvatski-drzavni-vrh-da-Srbiji-pripremi-pakao

I sada neka mi neko od politièara ove zemlje objasni koji æemo kurac u Evropsku uniju?
kada su svi koristili èlanstvo, mi smo kulirali, kada EU mo¾da i prividno, ali propada mi jurimo ka njoj, a i za to æe nam trebati jo¹ cela decenija. Sve ukupno ispunjavamo zahteve i ispunjavaæemo vi¹e od dve decenije!!!

Ivicat

Sta mislis, da politicari rade za klikere? Kada im 'poslodavac' kaze uradite to i to, oni urade. Sto to bude (veoma cesto) na stetu Srbije, to njih ne brine. Jer, u Srbiji, politicar i cast, ne idu u istu recenicu.

Lazic


DebeliZmaj

ok al kakve veze ima trambolina sa ovim ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 23 Januar, 2014, 19:24
ok al kakve veze ima trambolina sa ovim ?


Besplatna reklama na TV :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


pittatore

Lazicu vidi kod dermatologa sta da ti preporuci protiv tog crvenila  :-[ ;D

Lazic

gde smem, ko zna ¹ta æe da mi radi...??? ;D :-[


Lazic


Plazma Keks

nisam nigde procitao ali direktan prenos moje sestre iz australije.
u australiji hoce da uvedu zakon protiv "king hit" podviga i da se uvede novcana kazna. sta je taj podvig? zamislite nekog buzdovana koji ide ulicom i vidi neku mnogo slabiju osobu, dete, muskarac, zena itd. on toj osobi pridje sa ledja i cilj je da je udari toliko jako u odredjeni deo tela da ta osoba ne moze vise da ustane (postane invalid), nakon zadatog udarca (uspeo da obogalji ili ne) buzdovan bezi sa lica mesta.
eto, naopak i retardiran svet zvan CIVILIZACIJA!

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ma ne filip moris, nego izvor vesti...:D Pi¹e na kraju teksta...:D Ali opet je divno, prvi amerièki predsednik crnac ostaæe zapamæen zbog legalizacije d¾id¾e...;D