Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Vlajko

Ugasi TV i nemoj da èita¹ glupavu ¹tampu.. i mnogo æe¹ pomoæi sebi  ;D

Ovako se samo nervira¹.. a i nama prenosi¹ glupost.. koj æe nam to kad je veæ svuda ima  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mrle

hej, ali to su najèitanije rubrike!!!

freepartyman

#8543
 Sto se iscudjavate, kao da ne znate da zivite u zemlji gde trecina jedva zna da se potpise. Mora narod da se bavi tudjim zivotima, ipak to najvise voli ;) Najbolje je kada  ignorises ove gluposti,  zato ja novine ne citam, a gledam samo kablovske kanale tipa discovery,history itd..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ivicat

Dobar deo teme Sta stampa stampa bi mogao da se prebaci ovde.

edit: Mrle, ti bi kao odbio Staniju  ;D

Andreja

Citat: Vlajko poslato 14 Januar, 2014, 16:25
Ugasi TV i nemoj da èita¹ glupavu ¹tampu.. i mnogo æe¹ pomoæi sebi  ;D

Ovako se samo nervira¹.. a i nama prenosi¹ glupost.. koj æe nam to kad je veæ svuda ima  [cheers]

NEMAM TV (ima ga baba u susednoj sobi, æale, keva i brat koji ¾ive sprat ispod imaju dva komada), ne èitam novine i mnogo mi je dobro :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Vlajko

Ko te to nauèio?  :P

Tako ne mogu da deluju na tebe glupo¹æu i masovnom hipnozom.. a tebi preostaje da bude¹ sreæan i radostan zbog toga.. prosto..

Samo interesantno da informacije koje treba da doðu.. doðu.. tu je ok fb sa svojim delovanjem.. razne grupe i prijatelji koji imaju ne¹to pametno da ka¾u ili uka¾u..

Recimo meni ova fotka govori vi¹e od 3 kurira i dva blica zajedno

Ukrania-protesters new weapon:

mirrors

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

Citat: mrle poslato 14 Januar, 2014, 16:25
hej, ali to su najèitanije rubrike!!!

pa ti si im ovom temom samo povecao citanost

tv nemam vec 13 godina

tj imam ga poslednje 3 ali nemam tv kanale na njemu i sluzi mi kao monitor
novine nikad nisam ni citao i ne nameravam da pocnem


i ne truju oni nikog, koga to ne interesuje taj nece ni citati, cim citaju znaci da su vec primitivni i novinari im samo daju ono sto oni zele

mrle

Citat: UFF poslato 14 Januar, 2014, 16:51
Citat: mrle poslato 14 Januar, 2014, 16:25
hej, ali to su najèitanije rubrike!!!

pa ti si im ovom temom samo povecao citanost

tv nemam vec 13 godina

tj imam ga poslednje 3 ali nemam tv kanale na njemu i sluzi mi kao monitor
novine nikad nisam ni citao i ne nameravam da pocnem


i ne truju oni nikog, koga to ne interesuje taj nece ni citati, cim citaju znaci da su vec primitivni i novinari im samo daju ono sto oni zele

oti¹la Srbija u Kurac (Kurir)

mrle


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dukags poslato 14 Januar, 2014, 15:31
http://mondo.rs/a651851/Info/Drustvo/Odrekao-se-diplome-zbog-zaposljavanja-preko-veze.html
a nedostaje profesora geografije po skolama....doduse u unutrasnjosti...ali gospodin "visokoobrazovani" nece vam beograda jer je visokobrazovan, a ne zna nista da radi, ali smatra da automatski treba da dobije posao u drzavnoj sluzbi...nek ide....tamo ce sa tim fakultetom da prosperira...i nemoj nikada da se vrati...kostao je ovu drzavu vec previse.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


ikomline

Nije najveæa budala onaj koji ne ume da èita, nego onaj koji misli da je sve ono ¹to proèita istina...... Ivo Andriæ....

mkt

pokusavam da iskuliram takve gluosti koliko god mogu
cim sam prestao da radim za domace medije vratio sam se u normalu
cak je i blic otisao u aut sa zutom stapom

Silvana

http://novosti.rs/vesti/beograd.74.html:473299-Ako-imate-vise-od-dvoje-dece---besplatan-vrtic-i-zimovanje

Lepe vesti... ¹teta ¹to je samo Beograd dovoljno bogat za to... kao da niko drugi ne plaæa porez...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic


prpa_zr


Lazic

Malo vi¹e èaðavi kad ide na naftu, pa zbog radarskog odraza nije ba¹ higijenski...:D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

Citat: Laziæ poslato 15 Januar, 2014, 10:02
Malo vi¹e èaðavi kad ide na naftu, pa zbog radarskog odraza nije ba¹ higijenski...:D
ma ide i na mokracu...