Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

metarex

oooooooooo naopaki sta uradi!!???

http://www.vesti-online.com/Vesti/Zanimljivosti/371368/Sunce-se-okrenulo-naopacke

zlo i naopako.... vracaj to kako je bilo!!! ;D ;D ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic


metarex

Citat: Laziæ poslato 31 Decembar, 2013, 12:08
Citat: metarex poslato 31 Decembar, 2013, 11:36
oooooooooo naopaki sta uradi!!???

http://www.vesti-online.com/Vesti/Zanimljivosti/371368/Sunce-se-okrenulo-naopacke

zlo i naopako.... vracaj to kako je bilo!!! ;D ;D ;D

Ula¾emo izvinjotinu...:-[ :-[

nemoj tako lazo priznaj da pravis "moj naopaki svet"  ;D ;D [rofl]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo




Lazic

Ajd i njemu da po¾elim za novi godinu da pre¾ivi...

Dragan_kineziolog

Citat: Plazma Keks poslato 31 Decembar, 2013, 13:13
http://www.vostok.rs/index.php?option=btg_novosti&catnovosti=8&idnovost=52406&Ukidanje-vojske-Republike-Srpske-i-ulazak-u-NATO#.UsKmLdJDt8E

Dok su oni veci izdajnici bili na vlasti umalo da prepuste i policiju i sve. Sad su dosli oni manji pa su zadrzali policiju i jos dosta ovlascenja na republickom nivou al vojska nam ode. Drago mi je bar sto nam ne mazu oci evropskom unijom pa ne prodaju razne price na ime toga. Mada to kod nas nebi ni proslo, sto bi reko Zmaj od Sipova moj duhovni lider, nek dodji oni kod nas i mi smo u centru evrope!!!
Zmaj od ©ipova

Da ovo ima Amer'ka, ovo je Amer'ka :D
Tezak je zivot nas nindzi

Boban_m

Na njega sam bio zaboravio ;D

juga


Dragan_kineziolog

Citat: Boban_m poslato 01 Januar, 2014, 05:33
Na njega sam bio zaboravio ;D

Nikad zaboraviti boga oca, zastitnika dlakavih pazuha i cupavih gu*ica, odrzitelja izvorne rijeci i pravednog slova. Svoj na svome, dobro sam ja razumio Vladiku kad je sinoc govorio. Sto je najgore ima on pametnih, samo sto je budala vako. Sta zene znaju, nit su sluzile vojske nit u zatvoru bile ;D
Tezak je zivot nas nindzi

mareskin

Citat: Dragan_kineziolog poslato 01 Januar, 2014, 06:20
Citat: Boban_m poslato 01 Januar, 2014, 05:33
Na njega sam bio zaboravio ;D

Nikad zaboraviti boga oca, zastitnika dlakavih pazuha i cupavih gu*ica, odrzitelja izvorne rijeci i pravednog slova. Svoj na svome, dobro sam ja razumio Vladiku kad je sinoc govorio. Sto je najgore ima on pametnih, samo sto je budala vako. Sta zene znaju, nit su sluzile vojske nit u zatvoru bile ;D

Bilo sme¹no ili ne. Nije da èovek nije u pravu za mnoge stvari koje ka¾e.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


ЯЭВОЛУТИОН

ja mu ne bih dao ni domar da bude....ili je knjizevnik ili direktor kulturnog centra....ili domar...bar ce neko normalan da dodje na mesto domara....mos misliti kakvo bi to odrzavanje bilo sa knjizevnikom na mestu domara.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Gvozden

Znam Srdjana, ispao tu cirkus, ljudima sa diplomama podelili mesta kao poljocuvari i sl... Politièki revan¹izam, ¹to se i dalo oèekivati...

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

mi¹ko_kolo

Jedino me u svemu ovome nervira lagano davljenje, umesto da nam skrate muke i zavr¹e sa nama.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gvozden poslato 04 Januar, 2014, 22:39
Znam Srdjana, ispao tu cirkus, ljudima sa diplomama podelili mesta kao poljocuvari i sl... Politièki revan¹izam, ¹to se i dalo oèekivati...

Nemoj me shvatiti pogresno....ali na to su mesto dosli po partijskoj liniji.....ne moze sada odjednom da im smeta...da su na vreme pred izbore napusili partijske drugove i prisli pobednicima....ako nisu znali ko ce pobediti slabo prate novine....politika se vodi na viskom nivou, a survival na niskom...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Blic pise da je tip u americi bio toliko pijan da kada su ga panduri testirali,on ga pokvario :D 6 puta vecu koncentraciju je imao od dozvoljene
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!