Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: bucko poslato 23 Decembar, 2013, 10:05
Niko ne provaljuje da je uradjen ko zmaj.

Vodili su njega sigurno na testiranje :)

Major


Lazic

Citat: Major poslato 23 Decembar, 2013, 14:47
Citat: bucko poslato 23 Decembar, 2013, 10:05
Niko ne provaljuje da je uradjen ko zmaj.

Vodili su njega sigurno na testiranje :)

Mislim da bi ga i dresirani majmun izvalio... Na èemu li je, pitam se, ne izgleda zakucano èak je i izjavu pisao, xaxaxaxaxa, ¹ta li je tek napisao...:D

Major

Verujem da je posle svih gluposti koje je izjavljivao dobio "prijateljski" savet da fotelju prepusti nekome malo emancipovanijem :D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Pa Car Dusan je bio fasista. Rekao mi Hromi Daba od Like. Dodjos koji nje dodjos. Kontradiktorna licnost. Evropa je propatila zbog srpskog i ruskog fasizma i moramo da budemo na oprezu. Predlazem da Sluzba drzavne bezbesnosti promeni ime, posto oni nikakvu zemlju ne cuvaju niti obezbedjuju. Prikladniji naziv je Sluzba partijske bezbednosti,  ili Sluzba evropske bezbednosti.

Dukags


El Jefe

http://www.zaslike.com/files/p0xa6trauk23hn1qghiu.jpg

              Михаил Калашњиков 

10. новембар 1919. - 23. децембар 2013.
Друштво за заштиту од животиња

moon walker

Svaka cast, pogotovo za poslednje dve recenice.
Citat: farbach poslato 23 Decembar, 2013, 21:20
Pa Car Dusan je bio fasista. Rekao mi Hromi Daba od Like. Dodjos koji nje dodjos. Kontradiktorna licnost. Evropa je propatila zbog srpskog i ruskog fasizma i moramo da budemo na oprezu. Predlazem da Sluzba drzavne bezbesnosti promeni ime, posto oni nikakvu zemlju ne cuvaju niti obezbedjuju. Prikladniji naziv je Sluzba partijske bezbednosti,  ili Sluzba evropske bezbednosti.
s


Lazic

Citat: El Jefe poslato 23 Decembar, 2013, 21:50
http://www.zaslike.com/files/p0xa6trauk23hn1qghiu.jpg

              Михаил Калашњиков 

10. новембар 1919. - 23. децембар 2013.

Skromni èikica, koji je u nasleðe ostavio skoro savr¹enu spravu za trajno re¹avanje problema... Mislim da je mo¾da jedino fuziona bomba podjednako efikasna... Nadao sam se da æe da prebaci 100...

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 23 Decembar, 2013, 23:33
Citat: El Jefe poslato 23 Decembar, 2013, 21:50


             Михаил Калашњиков  

10. новембар 1919. - 23. децембар 2013.

Skromni èikica, koji je u nasleðe ostavio skoro savr¹enu spravu za trajno re¹avanje problema... Mislim da je mo¾da jedino fuziona bomba podjednako efikasna... Nadao sam se da æe da prebaci 100...

...genijalac...laka mu zemlja...spasao me njegov izum tamo 90-tih... :(


Slaninar

Citat: farbach poslato 23 Decembar, 2013, 21:20
Pa Car Dusan je bio fasista. Rekao mi Hromi Daba od Like. Dodjos koji nje dodjos. Kontradiktorna licnost. Evropa je propatila zbog srpskog i ruskog fasizma i moramo da budemo na oprezu. Predlazem da Sluzba drzavne bezbesnosti promeni ime, posto oni nikakvu zemlju ne cuvaju niti obezbedjuju. Prikladniji naziv je Sluzba partijske bezbednosti,  ili Sluzba evropske bezbednosti.

Hu¹kamo Ruse i ostale da ne priznaju Kosovo, a mi ga oèigledno priznali.


http://www.e-novine.com/intervju/intervju-kultura/95890-oveku-domovina-samom-sebi.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

OKi

Citat: Slaninar poslato 24 Decembar, 2013, 08:53
Hu¹kamo Ruse i ostale da ne priznaju Kosovo, a mi ga oèigledno priznali.
Ali sve je to zbog NOBELOVE nagrade
http://www.tanjug.rs/novosti/110181/americki-kongresmen--eston--dacic-i-taci-za-nobela.htm
[povracanje]  :drka:

farbach

Ko mii. Ja ne. I niko koga ja znam. Sta olos potpisuje, to ce i da polize, a smradovi novinarski ce svaku rec progutati nazad. Sve u svoje vreme.

farbach

Citat: Slaninar poslato 24 Decembar, 2013, 08:53
Citat: farbach poslato 23 Decembar, 2013, 21:20
Pa Car Dusan je bio fasista. Rekao mi Hromi Daba od Like. Dodjos koji nje dodjos. Kontradiktorna licnost. Evropa je propatila zbog srpskog i ruskog fasizma i moramo da budemo na oprezu. Predlazem da Sluzba drzavne bezbesnosti promeni ime, posto oni nikakvu zemlju ne cuvaju niti obezbedjuju. Prikladniji naziv je Sluzba partijske bezbednosti,  ili Sluzba evropske bezbednosti.

Hu¹kamo Ruse i ostale da ne priznaju Kosovo, a mi ga oèigledno priznali.


http://www.e-novine.com/intervju/intervju-kultura/95890-oveku-domovina-samom-sebi.html


Ko mii? Ja ne. I niko koga ja znam. Sta olos potpisuje, to ce i da polize, a smradovi novinarski ce svaku rec progutati nazad. Sve u svoje vreme.

Slaninar

Citat: farbach poslato 24 Decembar, 2013, 09:01
Ko mii. Ja ne. I niko koga ja znam. Sta olos potpisuje, to ce i da polize, a smradovi novinarski ce svaku rec progutati nazad. Sve u svoje vreme.

Kakav si ti optimista. Mada, neka i bude tako - opet previ¹e kasno. Kad sve sjebu, boli me kurac hoæe najebati i oni na kraju - ni¹ta to nama ne poma¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


mrle

Citat: farbach poslato 24 Decembar, 2013, 09:01
Ko mii. Ja ne. I niko koga ja znam. Sta olos potpisuje, to ce i da polize, a smradovi novinarski ce svaku rec progutati nazad. Sve u svoje vreme.

ne znam da li ste gledali Utisak nedelje, iznenadio sam se gde su otvoreno analitièari prièali celu emisiju sa notom o okupaciji i izdaji Srbije.
Ej, na B92?!