Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2013, 23:56
Nikad nisam ne¹to mirisao jevreje(mada imam i jevrejske krvi i to po majèinoj liniji), dodu¹e ni arape(bar one ¹to ka¾u kaboom), a ni "arijevce" ni fa¹iste, a ni komuniste, a ni ruse ni amere, ni ¾abare, jo¹ manje francuze, ni kineze, tek holanðane i engleze ¹to ne mogu da smislim, a ni dosta afrikanaca(mada su oni jo¹ najbolji), èak mi i japanci ponekad idu na kurac......


narcisa jes to ti? ;) ;) ;)


Narcisa zec.flv



Lazic

Citat: mkt poslato 19 Decembar, 2013, 00:05
i od jedne zauske moz se rikne
http://www.kurir-info.rs/fatalna-svada-ljubavnik-jednim-udarcem-ubio-prevarenog-muza-clanak-1140341
Pa da mu je jebao ¾enu i da ga recimo razumem, ali ¹to ka¾e Uff ¹ta ti je on kriv, udri kuèku...





Citat: eclipse4 poslato 19 Decembar, 2013, 00:09
Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2013, 23:56
Nikad nisam ne¹to mirisao jevreje(mada imam i jevrejske krvi i to po majèinoj liniji), dodu¹e ni arape(bar one ¹to ka¾u kaboom), a ni "arijevce" ni fa¹iste, a ni komuniste, a ni ruse ni amere, ni ¾abare, jo¹ manje francuze, ni kineze, tek holanðane i engleze ¹to ne mogu da smislim, a ni dosta afrikanaca(mada su oni jo¹ najbolji), èak mi i japanci ponekad idu na kurac......


narcisa jes to ti? ;) ;) ;)


Narcisa zec.flv



Nisam ja iz ove galaksije, svi zemljani mi manje vi¹e idu na kurac...:D

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2013, 23:56
Nikad nisam ne¹to mirisao jevreje(mada imam i jevrejske krvi i to po majèinoj liniji), dodu¹e ni arape(bar one ¹to ka¾u kaboom), a ni "arijevce" ni fa¹iste, a ni komuniste, a ni ruse ni amere, ni ¾abare, jo¹ manje francuze, ni kineze, tek holanðane i engleze ¹to ne mogu da smislim, a ni dosta afrikanaca(mada su oni jo¹ najbolji), èak mi i japanci ponekad idu na kurac, ali koliko neko treba da bude retard da u sred jevrejske amerike, razbije glavu jevrejinu uz pomoæ muslimana pred 30 svedoka i to jevrejina koji je k'o flis papir, a onaj magarac 2 metra i 300 kila, pa da mu jebem sestru glupu, jel mogao da ga smiri sa par ¹amara ili se kao i Srbi sa kraja 20-og veka samo branio, pa se malo zaneo sa "samoodbranom", da mu jebem ono glupo i seme i pleme kovaèeviæa ko ih dovede ovde...:o [facepalm] Na svu sreæu u onom snimku, opet nas ne pomenu¹e, osim kao azilante... 


Nisam ja rasista.....ja sve lljude mrzim podjednako...
Smrt SVIMA!!!!

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2013, 00:12
Citat: mkt poslato 19 Decembar, 2013, 00:05
i od jedne zauske moz se rikne
http://www.kurir-info.rs/fatalna-svada-ljubavnik-jednim-udarcem-ubio-prevarenog-muza-clanak-1140341
Pa da mu je jebao ¾enu i da ga recimo razumem, ali ¹to ka¾e Uff ¹ta ti je on kriv, udri kuèku...





Citat: eclipse4 poslato 19 Decembar, 2013, 00:09
Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2013, 23:56
Nikad nisam ne¹to mirisao jevreje(mada imam i jevrejske krvi i to po majèinoj liniji), dodu¹e ni arape(bar one ¹to ka¾u kaboom), a ni "arijevce" ni fa¹iste, a ni komuniste, a ni ruse ni amere, ni ¾abare, jo¹ manje francuze, ni kineze, tek holanðane i engleze ¹to ne mogu da smislim, a ni dosta afrikanaca(mada su oni jo¹ najbolji), èak mi i japanci ponekad idu na kurac......


narcisa jes to ti? ;) ;) ;)


Narcisa zec.flv



Nisam ja iz ove galaksije, svi zemljani mi manje vi¹e idu na kurac...:D
Ide¹ i ti meni pa ¹ta taman si mi pasent da sedne¹. :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


Lazic

#8366
 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Jebiga kad debela amerikanka nije imala Uffa pri ruci da prekolje maèku zubima...[rofl]





@ujka:
[gej] [panic] [joint] [rofl]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2013, 10:32
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Jebiga kad debela amerikanka nije imala Uffa pri ruci da prekolje maèku zubima...[rofl]


Maca je sitno jagnje za Uffa :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


Darko




MILJAN

Citat: mkt poslato 18 Decembar, 2013, 23:25
nije teo jbga ima tesku ruku a ovaj je sav kljakav jbte kakva je ova danasnja omladina jednom ga opalis on padne u komu
ahhahahaha..bravo! tacno...
Cave ab homine unius libri


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane



Lazic


PECA BMW

jok . ima i blok .. tu je sve
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Jesam æorav, a gledao sam bubin blok u delovima X puta...[facepalm]