Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


dzimika

subota na nedelju noc je bio lancani kod pancevca u pravcu ka gradu, 6 ili 7 vozila

a pre toga prosao pored uvidjaja za ovo

http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/muskarac-ubijen-na-karaburmi/117726.phtml

mareskin

Citat: dzimika poslato 16 Decembar, 2013, 14:09
subota na nedelju noc je bio lancani kod pancevca u pravcu ka gradu, 6 ili 7 vozila

a pre toga prosao pored uvidjaja za ovo

http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/muskarac-ubijen-na-karaburmi/117726.phtml

Da ti to ne¹to nisi izbaksuziro? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

nemam pojma ali na uglu despota stefana i brace jugovic malo falilo da imam udes a sve zbog toga sto je izgleda bilo zeleno i meni i liku koji je dolazio iz pravca doma omladine a to pretpostavljam da je zbog promene rezima semafora posle 5 ujutru

monsterbnt

Subota uvece je bio lancani na apsolutno istom mestu na autoputu..... gomila kola 8 povredjenih i takav jezivi led da sam ja jedva ostao na nogama dok sam islikao to...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

U to ime, stavi neku sliku...


Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Che



Lazic

Citat: Che poslato 16 Decembar, 2013, 19:41
E sad je stvarno spreman za dom ;D

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=12&dd=16&nav_id=789899

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]

Da sam hrvatska vlast sudio bi mu za veleizdaju, kao ¹to bih da sam bilo èija vlast sudio svakome ko pona¹anjem izblamira svoju zemlju... Recimo onom bogdanovu ili onom debilu(mada je to direktna uvreda za debile) ¹to smo mu platili da bije jevreje po amerikama... [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]


DebeliZmaj

lazicu nismo mi njemu platili da bije judene ...

drzava je platila za to sto je drzavni sluzbenik da kazemo zloupotrebi polozaj i
coveku koji je pod krivichnom istragom i kome je oduzet pasosh da ne bi napustio
USA izdao privremena dokumenta sa kojima je isti napustio USA i posto nedostupan
njihovim organima ... e zbog toga je drzava platila odstetu, jer se meshala u
unutrashnje stvari druge drzave, to jest sudski proces :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2013, 23:44
Da sam hrvatska vlast sudio bi mu za veleizdaju, kao ¹to bih da sam bilo èija vlast sudio svakome ko pona¹anjem izblamira svoju zemlju... Recimo onom bogdanovu ili onom debilu(mada je to direktna uvreda za debile) ¹to smo mu platili da bije jevreje po amerikama... [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]

To je zamena teza - za juden punishera. Po na¹em zakonu ga nismo smeli izruèiti ako on to ne ¾eli. Znaèi mogli smo reæi amerima da ga duvaju i da mu mi sudimo ovde (pa bi nas pritiskali verovatno - zavrtanje kredita i slièno). Po¹to smo pièke, i¹li smo linijom manjeg otpora: da mi vama popu¹imo, platimo koliko hoæete, pa da onda on ostane da mu se ovde sudi. To smo mi platili.

Gazda ©ime je dobar fudbaler, ja ga ba¹ gotivim, ali budala. Èak mi pomalo ¾ao ¹to idu, a on ostaje - bilo bi mi po¹teno da su celu reprezentaciju diskvalifikovali.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Citat: DebeliZmaj poslato 17 Decembar, 2013, 06:47
lazicu nismo mi njemu platili da bije judene ...

drzava je platila za to sto je drzavni sluzbenik da kazemo zloupotrebi polozaj i
coveku koji je pod krivichnom istragom i kome je oduzet pasosh da ne bi napustio
USA izdao privremena dokumenta sa kojima je isti napustio USA i posto nedostupan
njihovim organima ... e zbog toga je drzava platila odstetu, jer se meshala u
unutrashnje stvari druge drzave, to jest sudski proces :)



Gresis zmaje. Drzava je platila odstetu familiji da ovome retardu ne bude sudjeno u americi.....
Smrt SVIMA!!!!


Lazic

#8317
Citat: DebeliZmaj poslato 17 Decembar, 2013, 06:47
lazicu nismo mi njemu platili da bije judene ...

drzava je platila za to sto je drzavni sluzbenik da kazemo zloupotrebi polozaj i
coveku koji je pod krivichnom istragom i kome je oduzet pasosh da ne bi napustio
USA izdao privremena dokumenta sa kojima je isti napustio USA i posto nedostupan
njihovim organima ... e zbog toga je drzava platila odstetu, jer se meshala u
unutrashnje stvari druge drzave, to jest sudski proces :)


Citat: Slaninar poslato 17 Decembar, 2013, 07:58
Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2013, 23:44
Da sam hrvatska vlast sudio bi mu za veleizdaju, kao ¹to bih da sam bilo èija vlast sudio svakome ko pona¹anjem izblamira svoju zemlju... Recimo onom bogdanovu ili onom debilu(mada je to direktna uvreda za debile) ¹to smo mu platili da bije jevreje po amerikama... [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]

To je zamena teza - za juden punishera. Po na¹em zakonu ga nismo smeli izruèiti ako on to ne ¾eli. Znaèi mogli smo reæi amerima da ga duvaju i da mu mi sudimo ovde (pa bi nas pritiskali verovatno - zavrtanje kredita i slièno). Po¹to smo pièke, i¹li smo linijom manjeg otpora: da mi vama popu¹imo, platimo koliko hoæete, pa da onda on ostane da mu se ovde sudi. To smo mi platili.

Gazda ©ime je dobar fudbaler, ja ga ba¹ gotivim, ali budala. Èak mi pomalo ¾ao ¹to idu, a on ostaje - bilo bi mi po¹teno da su celu reprezentaciju diskvalifikovali.

Veæ sam pisao, jaaako dobra drugarica jaaako dobro poznaje nesreænog biv¹eg konzula, debili roditelji debila su platili kauciju za svog debila(OPET MORAM DA ULO®IM IZVINJOTINU DEBILIMA) koji je br¾e bolje otrèao u konzulat i na app, rekao od¾eparili su me u podzemnoj a moram hitno u Srbiju, mama mi je bolesna kurac palac... Jedina krivica konzula i dr¾ave Srbije je bila ¹to nemamo nekoga da prati sve amerièke vesti pa mu je to pro¹lo...:o Tako da posredno mu JESMO platili da prebije jevrejina 50 kila lak¹eg od sebe...:o U jevrejskoj dr¾avi, uz pomoæ muslimana...:o :o [facepalm]