Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Na silu je autonomija ukinuta, na buku. Pa se sad prodaje prièa kao da nikad nije ni postojala. Jedan ustav, kurac palac. U ostalom, onaj minimum koji se tra¾io, statut, je progla¹en neustavnim. Od strane "patriotskih" sudija.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


dzimika

Citat: Major poslato 13 Decembar, 2013, 13:19
[blahblah] [blahblah]

Juce sam bio sa drustvom iz osnovne u Lipovom Ladu. Drugar parkirao kola bas u toj ulici u kojoj je ovaj sve, ali sve automobile parkirane ojadio. Srecom krenuli smo ranije kuci, tako da je drug spasio auto :)

http://www.kurir-info.rs/karambol-umalo-nastradali-otac-i-sin-clanak-1132681



pre neku noc sam gledao kako lik gubi kontrolu na bulevaru mihajla pupina, preleteo je preko ostrva, suprotnog pravca sa 3 trake i zavrsio na travnjaku blizu zeptera nekim cudom na tockovima i dalje, ja otisao da vidim da li je sve u redu a pijana stoka lupa nogama po kolima i vice " ma jebes auto, krsina" u tom trenutku mi bi zao sto uopste trosi vazduh

Lazic

Citat: UFF poslato 13 Decembar, 2013, 15:45
:o  :wtf:  [pop] :violina:

http://www.trueactivist.com/gab_gallery/the-urgent-fukushima-video-everyone-needs-to-see/

Moram da zapi¹em zaboraviæu, negde pred kraj matora citira Ajn¹tajna koji je rekao: Nuclear power is a hell of a way to boil water...:o :D

Ko ne zna stranjski: Nuklearna energija je "fenomenalan"(ðavolski)(mada nije u duhu srBskog jezika), naèin da se prokuva voda...:o :D


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Ko drka imaæe dlakave dlanove.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mihajlo bg

Evo i sliku mu stavili izgleda da su ga i snimili... :)




DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Ivicat

Skoro sam slusao da su devedesetih izvesne organizacije nudile 1 000 000 dem, televiziji koja hoce da emituje neku od serija u kojoj se govori o muslimanskoj veroispovesti i kulturi. Za godinu dana emitovanja!

Da su i danas, skoro svi sadrzaji u medijima naruceni i finansirani.


Mediji=najmocnije oruzje savremenog ratovanja.


Lazic

Kod nas se neæe smarati sa kamionom i prevozom, samo æe diæi kuæu i ukuæane u vazduh, a tada bi konaèno mogla da izbije neka revolucija...

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

To ga je ¾enin duh sjebao...:D

dusankobgd

to sam i ja pomislio, kakav smor  [facepalm]