Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

farbach

Kako ti je onda oko rata 1991- jos traje, sve jasno i crno belo. Nema nijansi sive. Milosevic je kriv za sve, a Srbija je zapocela rat sa celim svetom, mislim na onaj slobodoljubivi i pravdoljubivi deo.

Slaninar

Citat: farbach poslato 11 Decembar, 2013, 12:09
Kako ti je onda oko rata 1991- jos traje, sve jasno i crno belo. Nema nijansi sive. Milosevic je kriv za sve, a Srbija je zapocela rat sa celim svetom, mislim na onaj slobodoljubivi i pravdoljubivi deo.

Nije crno belo. Samo uvek treba poæi od sebe. Svi se sla¾emo da je Tuðman bio govedo? Da je "oluja" bila svinjarija na kvadrat? Ne verujem da jedan èovek na forumu misli drugaèije - stvarno bi me iznenadilo. Tako da o tom nema potrebe diskutovati. Ali Srebrenica i Mladiæ je veæ druga prièa. Sarajevo i Karad¾iæ takoðe. Ti su za mnoge heroji.

Za Oriæa æemo se sigurno slo¾iti, al iza Arkana verujem da neæemo svi. Da ne prièam dalje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Citat: mareskin poslato 11 Decembar, 2013, 11:59

38 godina zatvora ne dobijaju ni serijske ubice ni ratni zloèinci u ostatku sveta.

http://pressonline.rs/svet/globus/293900/video-nastavnica-pruzila-decaku-12-oralni-seks-htela-sam-samo-da-ga-motivisem.html
Zato je sasvim moguce da ovaj napaljeni na ta-ta psihoticni kauboj nece dobiti nista, sto je ubio naseg nesretnika jer mu se ucinilo da se ponasa "cudno".

http://www.abc22now.com/shared/news/top-stories/stories/wkef_trucker-shot-killed-security-guard-at-loves-truck-stop-17545.shtml?wap=0

mrle



Major


durmitor2000

Citat: Slaninar poslato 11 Decembar, 2013, 12:23
Citat: farbach poslato 11 Decembar, 2013, 12:09
Kako ti je onda oko rata 1991- jos traje, sve jasno i crno belo. Nema nijansi sive. Milosevic je kriv za sve, a Srbija je zapocela rat sa celim svetom, mislim na onaj slobodoljubivi i pravdoljubivi deo.

Nije crno belo. Samo uvek treba poæi od sebe. Svi se sla¾emo da je Tuðman bio govedo? Da je "oluja" bila svinjarija na kvadrat? Ne verujem da jedan èovek na forumu misli drugaèije - stvarno bi me iznenadilo. Tako da o tom nema potrebe diskutovati. Ali Srebrenica i Mladiæ je veæ druga prièa. Sarajevo i Karad¾iæ takoðe. Ti su za mnoge heroji.

Za Oriæa æemo se sigurno slo¾iti, al iza Arkana verujem da neæemo svi. Da ne prièam dalje.
Sla¾em se i + od mene

MILJAN

Citat: Slaninar poslato 11 Decembar, 2013, 11:20
Citat: farbach poslato 11 Decembar, 2013, 09:55slaninar ce dobiti partizansku spomenicu. Pravi mali titin srbomrzac.

Cilj je bio izolovati opasne, ne mučiti ljude  -  kako te nije sramota?


Što bi me bilo sramota? Zato što mislim da nije sve tako crno belo kako se predstavlja? Koliko sam uspeo saznati iz knjiga i priča s ljudima, tada je bilo ili neki na goli otok, ili da Jugoslavija postane ruski satelit, kao Mađarska, sa ludakom Staljinom na čelu. Manje zlo. Koliko god surovo zvučalo. Lako je sad biti pametan - ali tada se iz pepela pravila država, između Amera i Rusa.
Treba da pretanemo da mlatimo iste price: komunizam,jugoslavija, cetnici i partizani... dosadilo je odavno. Ja sam anti jugosloven i drago mi je da odavno ta tvorevina ne postoji. Treba se okrenuti ciscenju Srbije od anti drzavne gamadi.Treba se okrenuti patriotizmu i Srpstvu.Zato sto smo ugrozeni i sto i dalje rade na cepanju medjunarodno priznate srpske teritorije.
Cave ab homine unius libri



mrle


UFF



3006

Citat: mareskin poslato 11 Decembar, 2013, 11:59

38 godina zatvora ne dobijaju ni serijske ubice ni ratni zloèinci u ostatku sveta.

http://pressonline.rs/svet/globus/293900/video-nastavnica-pruzila-decaku-12-oralni-seks-htela-sam-samo-da-ga-motivisem.html
"Ni besom i mr¾njom ne mogu objasniti ¹ta si oduzela mom sinu.  Njegova nevinost je izgubljena zauvek[facepalm]


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: 3006 poslato 11 Decembar, 2013, 14:47
Citat: mareskin poslato 11 Decembar, 2013, 11:59

38 godina zatvora ne dobijaju ni serijske ubice ni ratni zloèinci u ostatku sveta.

http://pressonline.rs/svet/globus/293900/video-nastavnica-pruzila-decaku-12-oralni-seks-htela-sam-samo-da-ga-motivisem.html
"Ni besom i mr¾njom ne mogu objasniti ¹ta si oduzela mom sinu.  Njegova nevinost je izgubljena zauvek[facepalm]


Upravo sam razgovarao sa ¾enom koja je uzela moju nevinost. Jo¹ razmi¹ljam da li da je tu¾im ili da se ne¹to dogovorimo ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 11 Decembar, 2013, 14:19
Citat: Slaninar poslato 11 Decembar, 2013, 11:20
Citat: farbach poslato 11 Decembar, 2013, 09:55
slaninar ce dobiti partizansku spomenicu. Pravi mali titin srbomrzac.

Cilj je bio izolovati opasne, ne muèiti ljude  -  kako te nije sramota?


©to bi me bilo sramota? Zato ¹to mislim da nije sve tako crno belo kako se predstavlja? Koliko sam uspeo saznati iz knjiga i prièa s ljudima, tada je bilo ili neki na goli otok, ili da Jugoslavija postane ruski satelit, kao Maðarska, sa ludakom Staljinom na èelu. Manje zlo. Koliko god surovo zvuèalo. Lako je sad biti pametan - ali tada se iz pepela pravila dr¾ava, izmeðu Amera i Rusa.
Treba da pretanemo da mlatimo iste price: komunizam,jugoslavija, cetnici i partizani... dosadilo je odavno. Ja sam anti jugosloven i drago mi je da odavno ta tvorevina ne postoji. Treba se okrenuti ciscenju Srbije od anti drzavne gamadi.Treba se okrenuti patriotizmu i Srpstvu.Zato sto smo ugrozeni i sto i dalje rade na cepanju medjunarodno priznate srpske teritorije.
[clapp]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Lazic