Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che


Uncle Bob

Citat: Che poslato 06 Decembar, 2013, 17:40
Citat: Laziæ poslato 06 Decembar, 2013, 17:28
Ili be¹e obrnuto...? [rofl]

Zavisi ko sta vise preferira [rofl]
Pa Laziæ uobièajeno pita o¹ te qaram normalno il u piiiip. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Ivicat

Citat: Che poslato 06 Decembar, 2013, 16:54
Citat: redshadow poslato 06 Decembar, 2013, 16:14
evo onome o cemu sam pricao. kakav sljam, pisamo po sopstvenom identitetu

Postoji razlika izmedju patriotizma i nacionalizma ;)

Sta je patriotizam a sta nacionalizam?

I sta je lose kod jednog i kod drugog (ako ima nesto lose).

Lazic

#8163
Citat: redshadow poslato 06 Decembar, 2013, 16:14
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/425426/Srusena-nacionalisticka-teretana-na-Vozdovcu

evo onome o cemu sam pricao. kakav sljam, pisamo po sopstvenom identitetu
Citat: Ivicat poslato 06 Decembar, 2013, 14:45
Za rusenje teretane na otvorenom im je trebalo par minuta ali kada je trebalo ugasiti ustaski radio u Srbiji, trebalo im je nekoliko godina.

Da se ne¹to razumemo, ti likovi iz 1389 su retardi na kub(poznajem lièno par komada), ali ovo je obièna srPska glupost, trebalo je samo da odseku onu naci tablu, pa mamu nam glupu, jel treba svi da budemo debeli ameri ali za srPske pare






















Puèe mozzila, uffe bri¹i ovo...:D

WOLVERINE

Citat: Ivicat poslato 06 Decembar, 2013, 19:08
Citat: Che poslato 06 Decembar, 2013, 16:54
Citat: redshadow poslato 06 Decembar, 2013, 16:14
evo onome o cemu sam pricao. kakav sljam, pisamo po sopstvenom identitetu

Postoji razlika izmedju patriotizma i nacionalizma ;)

Sta je patriotizam a sta nacionalizam?

I sta je lose kod jednog i kod drugog (ako ima nesto lose).


Na to pitanje ti ovde nece niko pametno odgovotiti... svi su culi na tvu da je nama zabranjeno da budemo i patriote i nacionalisti... za razliku od drugih.... zasto .... pa zato sto mi odmah to zloupotrebimo...navodno...iritiramo druge... mi nasmemo da budemo nista od toga...moramo da budemo dobri..poslusni... mozda je bolje danas biti nazi ili cak jbg... bolje da svi budemo.... otkud znam... gubim repere sta treba...i kako...

zmiya

Удружење Грађана Свети Сава
КОНАЧНО СМО САЗНАЛИ ПРАВУ ЦИФРУ УХАПШЕНИХ ДИЛЕРА У ЛАЗАРЕВЦУ.РЕЧ ЈЕ О НЕВЕРОВАТНОЈ ЦИФРИ ОД ТРИ ДИЛЕРА.КОД ДВОЈИЦЕ ЈЕ ПРОНАЂЕНА ДРОГА,А КОД ЈЕДНОГ ПИШТОЉ.ДАЉИ КОМЕНТАРИ БИ БИЛИ СУВИШНИ.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4


balcan girl

e ni seoski zivot vise nije tako miran kao sto je bio :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

a jebi ga nesto se svida desi.......
mali je radio kod mene za dnevnicu vise puta,vodio ga na pecanje,davao mu kintu,odela,razne stvarcice,trudio se da ga vaspitam,bas oko toga da ostavi tu travu,medjutim to niko nije mogao da ga ubedi.

puno je kenjao retko kad je uradio sta lose......o ovome se niko iz sela nije nadao,ama niko.

videcemo sta je posredi,mada je meni jedna stvar sumnjiva,stalno je pricao i hvalio se kako ima neku lepu curu u bg,niko ga nikad nije video da prica sa njom,uvek su se samo dopisivali,ta mu je obecala brak,a on je bio i vise nego srecan,jednom je dosao kd mene radio nesto,tj pomogao manje od pola sata kad sam ga pitao koliko sam duzan rekao mi je 1000 din.

bio sam iznenadjen jer nikad nije predlagao cenu,a to sto mi pomogao nije vredelo ni 50 dinara.onda mi je rekao da mu trebaju pare za kartu da ide kod te devojke,posao je a kad je stigao u bg javila mu se i rekla kako je morala hitno do nemacke....naravno on se vratio kuci.

poceo da moli rodbinu da mu daju pare da kupi pvc ulaz i da sredi kupatilo jer ce da se zeni sa tom ribom i plasio se da je ne izgubi......

mozda se plasio da ako mu dodje ta riba i vidi njegovu majku koja je bila psihijatrijski slucaj (i kostur) da ce ga ostaviti.......ko zna sta se desilo u njegovoj glavi,tek cemo videti.

jos kad je duvao,nikad nije bio agresivan cak sta vise bio je prava pickica koja se cak plasila da iz centra ode sam kuci....e a kad je pio bo je agresivan i tuko je i oca dva puta mozda,a stvari po kuci e lamao sve.....

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


eclipse4

inace malo pre sam jeo i nisam mogao da pisem.....

majka mu je iz crne gore,fakultetski obrazovana,plus ako se dobro secam imala je crni pojas u dzudou,kako je ona i zasto zaglavila u nekoj kafani kao konobarica u srbiji i jos u nekom selu to je jos pitanje......
njegov otac inace tada ozenjen,ostavio je svoju zenu i uzeo tu violetu,napustio svoje dvoriste i krenuo je sa violetom da zive zajedno ni manje ni vise nego u obliznjoj sumi i to u zemunici......verovali ili ne u pravoj zemunici pod zemljom,bez svetla bez kucnih aparata bez icega.....i tamo ziveli dugo vremena a usput se tu rodio i rasa (dejan).
secam se jednom kada sam krenuo u lov sa drustvom i isli pored dunava,neka magla katastrofa i hladno.....kad odjednom cujem plac bebe,verujte mi osecaj uopste nije bio prijatan,polako krenuo ka glasu bebe ali vec cujem da je i dunav jako blizu,mozda 15m ispred mene.....mislim sta ce beba u vodi covece,a cujem i neko pljuskanje po vodi,ja pozurim kad odjednom ugledam camac (koji im je sluzio kao glavno sredstvo za prehranu) a na camcu zena brise ili kupa nekom krpom bebu i prepovija ga......brate....to je potresno i da gledas....

nekoliko godina kasnije zaradio je nesto para njegov otac na svercu nafte i kupili plac pord dunava,ta zena je bila znaci za sve i da skuva i da opere i da svercuje naftu i da vodi kuci......kako je ona skrenula i od cega samo bog zna.onda tajac...5-6 godina je niko nije video.zatim u jednom momentu booom....kostur zivi seta ulicom,pogled u zemlju i ne komunicira ni sa kim.

ma zalost....suvisno je i da pisem bilo sta.

balcan girl

e jebote to je bas zalosnoooo :( ko zna sta je decku bilo :( nije lako sa psihijatriskim bolesnikom u kuci jbg :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

O jebote, kakva prièa...:(

MILJAN

Citat: zVuk poslato 05 Decembar, 2013, 08:28
....samo pokusavam da objasnim ovim rusofilima da su rusi govna kao i ameri....spoljna politika im se svodi na ucenjivanje slabijih.....
Uprav tako....Ali Pit ce da te demantuje Putinom.. :D
Cave ab homine unius libri

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Joker

Debeli! Pa da li ja ovo vidim saosecanje?!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Uncle Bob

Citat: Joker poslato 07 Decembar, 2013, 10:20
Debeli! Pa da li ja ovo vidim saosecanje?!
Ne bre veæ lo¾enje na tuðu muku.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

svoj trojici po krs'...:o [rofl]

Ali to dete je divno...