Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 06 Decembar, 2013, 01:08
i tako... umro je Nelson Mendela
pa imao je 100 godina...

Jebote slu¹ao sam prièe o njemu, dok je jo¹ bio na robiji... Pretvaram se polako u Alju...:o

Plazma Keks


Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 05 Decembar, 2013, 23:42
Sudeæi po broju potpisa za referendum oko ukidanja æirilice i promene zakona o manjinama, ne bi se reklo da je tu u pitanju samo "par" posto. ;)

Ma jeste. Ne potcenjuj nikada moæ manipulacije. Ko ima medije i moæ - ubediæe ljude, isprati mozgove, namestiti malo glasanje. Na primer: kad god odem u CG i prièam s ljudima, siguran sam 100% da je referendum za otcepljenje bio name¹ten. Isto tako kod braæe Hrvata.  Lupali su i ovde Hrvatima kola (u NS, sad skoro), lupali i njih, ali ko god da dolazi ja ka¾em da je dobrodo¹ao i da se nema ¹ta pla¹iti. Budala ima, ali ne previ¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

bas tako. letos nam je doslo troje hrvata iz vukovara i svi su rekli da vecinu tamo zabole Q za rat sa srbijom. bilo pa proslo, ALI, kada je bila tema o cirilici, doslo je na glavni trg tamo oko 300 divljaka(u medijima je pisalo preko 3000) koji su bili za protiv. znaci, samo te nacionaliste, huligane i ostale mentole (kao i kod nas) zanima mrznja prema drugima.
skroz opusteni likovi

Major



Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


dzimika

to je parking kod RTRS-a i zgrade vlade, ogroman parking a uvek pun
stvarno treba da budes idiot da te dignu tamo

mareskin

Citat: dzimika poslato 06 Decembar, 2013, 13:44
to je parking kod RTRS-a i zgrade vlade, ogroman parking a uvek pun
stvarno treba da budes idiot da te dignu tamo

Ovde su paralelno parkirana dva automobila. Za¹to pominju samo BMW, a ne i ovog pored njega?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 06 Decembar, 2013, 01:08
i tako... umro je Nelson Mendela
Osnivaè i voða teroristièke organizacije koja je izvr¹ila 156 teroristièkih akcija u kojima je pobijeno na desetine nevinih civila ukljuèujuæi i decu i ¾ene.A koji je umro kao dolarski milijarder. [facepalm]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


ranko

Ujko... pa vecinom se ljudi ( ili kako ih pokojni Patrijarh Pavle naziva neljudi ) vode ovom http://sh.wikipedia.org/wiki/Niccol%C3%B2_Machiavelli jel im je ... prosto lakse :)

sebe lazu, druge lazu bem ga...

mislim daleko od toga da je njima dole bilo med i mleko ali za vreme aperhejda ... ali sada im je bas do 00 ko i ovima u libiji, iraku itd...

Ivicat

Za rusenje teretane na otvorenom im je trebalo par minuta ali kada je trebalo ugasiti ustaski radio u Srbiji, trebalo im je nekoliko godina.

Panco.KV


TEEfqd


Uncle Bob

Citat: ranko poslato 06 Decembar, 2013, 14:37
Ujko... pa vecinom se ljudi ( ili kako ih pokojni Patrijarh Pavle naziva neljudi ) vode ovom http://sh.wikipedia.org/wiki/Niccol%C3%B2_Machiavelli jel im je ... prosto lakse :)

sebe lazu, druge lazu bem ga...

mislim daleko od toga da je njima dole bilo med i mleko ali za vreme aperhejda ... ali sada im je bas do 00 ko i ovima u libiji, iraku itd...
Za vreme aparthejde "cnci" su bili graðani drugog reda ali su imali posao i tako to uglavnom mogli su da ¾ive a sad kad su "cnci" na vlasti "cnci" su tek najebali ni posla kriminal posle Brazila najveæi na svetu nema zdravstvene za¹tite nema ni¹ta,ima sida kolko oæe¹ i naravno gladnih.Naravno to se zove demonkratija nisu ð¾abe Daèmani i Britanci ume¹ali prstiæe treba uvek jeftinih sirovina i naravno pristup zlatu i dijamantima.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Che

Citat: redshadow poslato 06 Decembar, 2013, 16:14
evo onome o cemu sam pricao. kakav sljam, pisamo po sopstvenom identitetu

Postoji razlika izmedju patriotizma i nacionalizma ;)

Lazic


Lazic

Citat: redshadow poslato 06 Decembar, 2013, 16:14
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/425426/Srusena-nacionalisticka-teretana-na-Vozdovcu

evo onome o cemu sam pricao. kakav sljam, pisamo po sopstvenom identitetu
Citat: Ivicat poslato 06 Decembar, 2013, 14:45
Za rusenje teretane na otvorenom im je trebalo par minuta ali kada je trebalo ugasiti ustaski radio u Srbiji, trebalo im je nekoliko godina.

Da se ne¹to razumemo, ti likovi iz 1389 su retardi na kub(poznajem lièno par komada), ali ovo je obièna srBska(c by Panoviæ) glupost, trebalo je samo da odseku onu naci tablu, teretana ili ¹ta je veæ to bilo nam svakako treba, pa mamu nam glupu, jel treba svi da budemo debeli ameri ali za srBske plate, a sa cenama hrane vi¹im nego u Tokiju...:o [facepalm]


@Èe:
Nekima i ako nacrta¹ pièku pitaæe a gde je dupe(peèat)...:o [facepalm] Ili be¹e obrnuto...? [rofl]