Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

....samo pokusavam da objasnim ovim rusofilima da su rusi govna kao i ameri....spoljna politika im se svodi na ucenjivanje slabijih.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Nisam rusofil. Samo dajem primer da ponovo pocinje hladni rat. Jebu te rusi ako nisi sa njima, jebe te eu ako nisi sa njima, jebe te usa ako nisi sa njima..... Obrni okreni jebana si strana...
Smrt SVIMA!!!!


Dukags

Citat: zVuk poslato 05 Decembar, 2013, 08:28
....samo pokusavam da objasnim ovim rusofilima da su rusi govna kao i ameri....spoljna politika im se svodi na ucenjivanje slabijih.....
a Eu? :D
http://www.naslovi.net/2013-12-04/b92/ek-juzni-tok-suprotan-zakonima-eu/8029974

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mrle

sodoma i gomora

У аргентинском провинцијском граду Сан Хуанy (који је главни град истоимене провинције) синоћ се одиграле јединствене демонстрације.Укратко, окупило се 7000 феминисткиња, гејева и извели напад на катедралу, коју је бранило око 1500 мушкараца.
Штитећи катедралу, мушкарци ни у ком случају нису користили физичку силу, ради одбране, нити су жене, које су их нападале-феминисткиње, ударали нити вређали. Уместо тога, повезали се у „живи ланац“ и на тај начин су формирали „живи зид“, самим тим и живу баријеру, која је штитила приступ цркви.

http://www.vaseljenska.com/vesti/ovo-necete-videti-u-medijima-gejevi-protiv-hriscana-na-delu

Ivicat

Kako izdrzase ljudi, svaka im cast.

farbach

Citat: zVuk poslato 05 Decembar, 2013, 07:18
Citat: Plazma Keks poslato 05 Decembar, 2013, 00:22
Citat: monsterbnt poslato 04 Decembar, 2013, 23:45
Cold war is back....
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/424941/EK-Juzni-tok-suprotan-zakonima-EU
aham i onda rusi zavrnu slavinu u sred zime i sta onda?



ta ruska govna su zatvorila slavinu ukraincima na minus 30 celzijusovih......tako ce i nama ako ne budemo poslusni.....i sta onda..??

Alternativa je da ih puste da ne placaju gas i da udju u EU i Nato. Sledece je postavljanje raketa u Ukrajini, odakle Rus ima 1 min. da reguje nakon ispaljivanja. Ovo se zove rat, a meta je Rusija. 1941 su Nemci odlozili napad na Rusiju dok ne srede Srbiju i Grcku. Tu su ostali 2 nedellje i zima je dosla 2 nedelje ranije i rat je izgubljen. Ovo sto se sada dogadja Srbiji i Grckoj je Nemacka osveta za taj izgubljeni rat. Od 1991 do 2000 su se drkali sa Slobom. Kada su konacno prokinuli sa obojenim revolucijama, balon se ispumpao i dalje od Ukrajine nisu mogli. U medjuvremenu je pijani Jeljcin otpao, a Putinu se ne mogu lako prodavati muda za bubrege (ljudska prava za suverenitet i resurse). Kada se smire strasti, i spusti podignuti mullj, videcemo da su nacistii i ovaj rat izgubili zbog Srbije. Jer i pored sve halabuke Kosovo jos nisu osvojili. Privremeno je okupirano, ali nema ga u UN, a kako stoje figure na sahovskoj tabli, nece ni biti.

mrle

pro¹irena verzija spiska gmo


Do¹li smo do spiska proizvoðaèa hrane koji koriste GMO u proizvodnji.
Po¹to nam nazivi firmi malo znaèe, ¹aljem vam njihove brendove pod kojim mi te proizvode kupujemo.
(Inaèe, bolje da vam ne ¹aljem fotke pacova iz laboratija koji su hranjeni GM kukuruzom - tumori su im ogromni).
Lista GMO proizvoda – hrana koja ima u sebi genetski modifikovane organizme
01. Snickers, Mars, Twix, Milky Way, Bounty (èokoladice)
02. Campbell Supe (supe)
03. Uncle Ben’s (gra¹ak)
04. Lipton (èaj)
05. Cadbury (èokolada, kakao)
06. Ferrero (Nutela, Kinedr jaje, Kinder bueno)
07. Nestle èokolada, Nestle Nesquik
08. Coca-Cola, Sprite, Fanta, Pepsi, 7-up
09. Knorr (sos, supe, kocke za supu)
10. Hellman’s (zaèini, majonez, sokovi)
11. Heinz (zaèini, majonez, sokovi)
12. Kraft (omiljena èokolada Milka, èips, Jacobs kafa, deèiji napitak)
13. Heinz Foods (keèap, sokovi)
14. Mc’Donalds mre¾a restorana ‘brze’ hrane i njihovi obroci
15. Hipp (deèija hrana)
16. Abbot Labs Similac (mleko u prahu za bebe)
17. Danone – jogurt, kefir, sir



САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ О СТРАВИЧНОМ ПЛАНУ КОМПАНИЈЕ МОНСАНТО О ОДУЗИМАЊУ ЗЕМЉЕ ПОЉОПРИВРЕДНИЦИМА У СРБИЈИ



Из поузднаих извора Еколошки покрет је сазнао о стравичном плану биоинжењерске компаније Монсанто о начину одузимања земље пољопривредним произвођачима у Србији, затим о преузимању свих родних површина у Србији и њиховом претварању у пустињу.

Уназад неколико година сведоци смо незаконите сетве генетски модификованих (измењених) пољопривредних култура у Србији. У почетку је то било неколико стотина хектара које је држава санкционисала; спаљивањем, тарупирањем (уништавањем сечом) итд. да би касније те исте површине остављала произвођачима да их сами униште (!).

На страну то што су те културе ипак завршавале у сточној храни којом је преко меса стоке храњене овим производима тровано становништво, поставља се питање зашто је држава и поред јасно одређених законских прописа била тако попустљива према прекршиоцима закона који су ширили геноцид над сопственим народом!?

Одговор је једноставан, што је потврђено и из поузданих извора о овом стравичном плану; због налога компаније Монсанто да се преко корумпираних политичара рашири сетва ГМО култура у Србији на што већој површини.

Шта се добило наведеним налозима?

Са почетних неколико стотина хектара површина ГМО култура у Србији, оне су се прошириле на неколико хиљада хектара чији власници нису позивани на одговорност, нити су се те површине уништавале. Истовремено, ти исти корумпирани или уцењени политичари су вршили припрему легализације ГМО култура чија припрема је дошла пред усвајање у Народној скупштини.

Самим чином усвајања предлога легализације ГМО у Србији, стећи ће се легитимни услови заштите интелектуалне својине семена ГМО култура патентираних и у власништву највеће биоинжењерске компаније на свету- Монсанта. Тада ће уследити тужбе за противправно коришћење и сејање њихових ГМО култура са одштетним захтевима и преузимањем површина на којима су се гајила њихова семена.

Остало ће урадити ветар, да, ветар, који ће разносити полен ГМО култура на чисте културе у ближем и даљем окружењу и где год се открије и најмања примеса ветром разнетих ГМО култура, власници тих култура ће бити тужени због ,,неовлашћеног и незаконитог коришћења њихове интелектуалне својинеˮ и од њих ће бити тражено огромно обештећење. Пошто поштени и савесни произвођачи неће моћи платити, земљиште ће одлуком корумпираног суда прећи у власништво ове, свуда у свету назване, злочиначке компаније која ће се по наведеном принципу ширити по целој Србији.

Грађани, сељаци, пољопривредни произвођачи, фармери, ма како се звали, јавно вас питам, да ли тако желите да се опростите од своје дедовине, своје земље и будућности? Да ли заиста желите да будете гладно робље у сопственој држави, али на туђој земљи?

Погледајте своју децу и своје ближње, размислите, па онда одговорите на постављено питање.

За истинитост изнетог плана образом и животом гарантујем, јер не могу открити извор информације, али размислите сами, зашто произвођачи ГМО култура у Србији нису до сада ни спречавани нити били тужени, а свуда у свету им се одузимала земља због наводног бесправног коришћења ГМО семена које им је ветар доносио и загађивао парцеле чистих култура?

Зато вас ја, Никола Алексић, јавно позивам на општенародни бунт за одбрану живота и опстанка, за одбрану Србије од покушаја брисања са географске карте света.

Датум општенародног бунта ће објавити Народна скупштина Република Србије одређивањем датума легализације ГМО, а ја ћу вас само подсетити. Тога дана сви који могу ходати или пузати морају доћи пред Народну скупштину са СВИМ расположивим средствима ради одбране своје будућности и будућности своје деце и потомака.

Искрено сам уверен да ће војска и полиција такође стати на страну народа, јер су и њихова деца исто тако угрожена, без изузетка.

Тај полусвет у Народној скупштини, доведен уз помоћ 900.000 (деветсто хиљада) гласова покојних бирача, коначно мора бити заустављен или нас више неће бити.

Како радили, тако нам Бог помогао!

--
Ljiljana Javorina,dipl.chem.
Radioecology Department
Serbian Institute of Occupational Health " Dr Dragomir Karajovic"
Deligradska 29, 11000 , Belgrade, Serbia
phone: +38111-3400931
fax: +38111-2643-675
mob:+381-66-8222931;+381-60-3131-535
email: [email protected]

zVuk

Citat: farbach poslato 05 Decembar, 2013, 13:17
Citat: zVuk poslato 05 Decembar, 2013, 07:18
Citat: Plazma Keks poslato 05 Decembar, 2013, 00:22
Citat: monsterbnt poslato 04 Decembar, 2013, 23:45
Cold war is back....
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/424941/EK-Juzni-tok-suprotan-zakonima-EU
aham i onda rusi zavrnu slavinu u sred zime i sta onda?



ta ruska govna su zatvorila slavinu ukraincima na minus 30 celzijusovih......tako ce i nama ako ne budemo poslusni.....i sta onda..??

Alternativa je da ih puste da ne placaju gas i da udju u EU i Nato. Sledece je postavljanje raketa u Ukrajini, odakle Rus ima 1 min. da reguje nakon ispaljivanja. Ovo se zove rat, a meta je Rusija. 1941 su Nemci odlozili napad na Rusiju dok ne srede Srbiju i Grcku. Tu su ostali 2 nedellje i zima je dosla 2 nedelje ranije i rat je izgubljen. Ovo sto se sada dogadja Srbiji i Grckoj je Nemacka osveta za taj izgubljeni rat. Od 1991 do 2000 su se drkali sa Slobom. Kada su konacno prokinuli sa obojenim revolucijama, balon se ispumpao i dalje od Ukrajine nisu mogli. U medjuvremenu je pijani Jeljcin otpao, a Putinu se ne mogu lako prodavati muda za bubrege (ljudska prava za suverenitet i resurse). Kada se smire strasti, i spusti podignuti mullj, videcemo da su nacistii i ovaj rat izgubili zbog Srbije. Jer i pored sve halabuke Kosovo jos nisu osvojili. Privremeno je okupirano, ali nema ga u UN, a kako stoje figure na sahovskoj tabli, nece ni biti.

upravo je to moja poenta.......rusi bi zbog svog interesa ucinili da ukrainci pocrkaju....isto ko i ameri.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti



Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 05 Decembar, 2013, 22:50
Slaninar, jel' i dalje izjednaèava¹ njih i nas?
http://www.srbijadanas.net/deciji-logor-u-sisku-kompleks-strave-uzasa-u-ndh-iz-kog-se-cuo-plac-dozivanje-majki/

Da. ©to reèe pametan èovek: "saèuvaj me Bo¾e hrvatske kulture i srpskog juna¹tva!".   99% dobrih ljudi  i 1% stoke koja ispliva kad je nevreme i svima zagorèa ¾ivot. I "tamo"  i "ovamo". 


Usta¹e su bile kao SS, dok su èetnici puno ¹areniji - od sjaja do sramote. Dra¾a za mene spada u ovo drugo: èovek je sam priznao saradnju s okupatorima - nema dalje ¹to se mene tièe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 05 Decembar, 2013, 23:00
Da. ©to reèe pametan èovek: "saèuvaj me Bo¾e hrvatske kulture i srpskog juna¹tva!".   99% dobrih ljudi  i 1% stoke koja ispliva kad je nevreme i svima zagorèa ¾ivot. I "tamo"  i "ovamo".  
Usta¹e su bile kao SS, dok su èetnici puno ¹areniji - od sjaja do sramote. Dra¾a za mene spada u ovo drugo: èovek je sam priznao saradnju s okupatorima - nema dalje ¹to se mene tièe.

Opet si pogre¹no razumeo. Ne pravdam ja èetnike za zloèine koje su èinili. To stoji pa stoji. Ja ne ¾elim da da se zaboravi ono ¹to je nama organizovano èinjeno od strane hrvatske dr¾ave. I one u Drugom ratu i ove sada.  

Slaninar

Jebali su nam kevu za sve pare u WW2. Pod pokroviteljstvom Hitlera.

Jebali su nam kevu i u ovom poslednjem, 90ih, ali pod Slobinim pokroviteljstvom i blagoslovom - sve su istrgovali, hiljadu im majki - Tuðman i Milo¹eviæ. Zapad samo dodavao ulje na vatru.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Pa zato sam i rekao neki dan, hvala im na letovanju u 'RvaCkoj. Jer kod njih se zna ¹ta mi misle, samo im treba pokrovitelj.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 05 Decembar, 2013, 23:20
Pa zato sam i rekao neki dan, hvala im na letovanju u 'RvaCkoj. Jer kod njih se zna ¹ta mi misle, samo im treba pokrovitelj.

Ma jok - to je par procenata budala - ima takvih i kod nas. Veæinu ljudi u stvari zabole kurac, pogotovo na primorju. Dok je vina, evra i nemica.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Sudeæi po broju potpisa za referendum oko ukidanja æirilice i promene zakona o manjinama, ne bi se reklo da je tu u pitanju samo "par" posto. ;)

Plazma Keks

i tako... umro je Nelson Mendela