Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


mareskin


Papa priznao da je radio kao izbacivaè u Buenos Ajresu

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2013&mm=12&dd=03&nav_id=784889

Svakakve promene uvodi i razne izjave daje ovaj Papa. Brinem se za njega.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Gde su nestali ovakvi muškarci?

http://www.b92.net/zivot/novodoba.php?yyyy=2013&mm=12&dd=04&nav_id=784793

"Prema svemu tome, moglo bi se zaključiti kako je kavaljerstvo službeno mrtvo, piše Daily Mail. Današnji muškarci boje se kako bi kavaljerstvom i pruženom pomoći mogli da uvrede žene koje bi zbog toga mogle da ih optuže da su previše zaštitnički nastrojeni. Zato, “nežnijem” polu retko nude svoje mesto u javnom prevozu, ne pridržavaju im vrata a ne pomažu ni majkama u nošenju kolica uz ili niz stepenice."

P.S. Žene treba da se odluče da li žele ravnopravnost polova ili ne. I kad kažem ravnopravnost mislim na pravu ravnopravnost, a ne ravnopravnost samo u onome što njima odgovara :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Mislim da veæina ¾ena voli da si za¹titnièki nastrojen i da vide da si u stanju da brine¹ o sebi, o njima i o deci. Samo su neke alergiène na ono otvaranje vrata, neke èak i na plaæanje raèuna, ali veæina ih voli pa¾nju i sigurnost.


BEST Movie Line ever in film history
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 10:26
Gde su nestali ovakvi mu¹karci?

http://www.b92.net/zivot/novodoba.php?yyyy=2013&mm=12&dd=04&nav_id=784793

"Prema svemu tome, moglo bi se zakljuèiti kako je kavaljerstvo slu¾beno mrtvo, pi¹e Daily Mail. Dana¹nji mu¹karci boje se kako bi kavaljerstvom i pru¾enom pomoæi mogli da uvrede ¾ene koje bi zbog toga mogle da ih optu¾e da su previ¹e za¹titnièki nastrojeni. Zato, “ne¾nijem” polu retko nude svoje mesto u javnom prevozu, ne pridr¾avaju im vrata a ne poma¾u ni majkama u no¹enju kolica uz ili niz stepenice."

P.S. ®ene treba da se odluèe da li ¾ele ravnopravnost polova ili ne. I kad ka¾em ravnopravnost mislim na pravu ravnopravnost, a ne ravnopravnost samo u onome ¹to njima odgovara :)

Glupost. Ja uvek pomazem bilo kojoj zeni koju vidim sa kolicima da joj treba pomoc, takodje i sa kesama ili bilo cim teskim jer smo ipak mi tako dizajnirani da mozemo da teglimo.
Vrata uvek pridrzavam jer ako nesto mrzim je kad je neko ispred, a samo ti pusti vrata pa te odvali ko nista. Vrata od kola ne otvaram jer mislim da je to glupost ;)

PECA BMW

Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 10:26
Gde su nestali ovakvi mu¹karci?

http://www.b92.net/zivot/novodoba.php?yyyy=2013&mm=12&dd=04&nav_id=784793

"Prema svemu tome, moglo bi se zakljuèiti kako je kavaljerstvo slu¾beno mrtvo, pi¹e Daily Mail. Dana¹nji mu¹karci boje se kako bi kavaljerstvom i pru¾enom pomoæi mogli da uvrede ¾ene koje bi zbog toga mogle da ih optu¾e da su previ¹e za¹titnièki nastrojeni. Zato, “ne¾nijem” polu retko nude svoje mesto u javnom prevozu, ne pridr¾avaju im vrata a ne poma¾u ni majkama u no¹enju kolica uz ili niz stepenice."

P.S. ®ene treba da se odluèe da li ¾ele ravnopravnost polova ili ne. I kad ka¾em ravnopravnost mislim na pravu ravnopravnost, a ne ravnopravnost samo u onome ¹to njima odgovara :)

slazem se sa tobom .. i uvek se raspravljam sa ljudima oko toga .. ako hoce potpunu ravnopravnost i ravnopravno deljenje kucnih poslova onda dok ja operem sudove i usisam kucu nek ode ona da zameni ulje i filter na kolima i antifriz da proveri !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: Major poslato 04 Decembar, 2013, 11:36
Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 10:26
Gde su nestali ovakvi mu¹karci?

http://www.b92.net/zivot/novodoba.php?yyyy=2013&mm=12&dd=04&nav_id=784793

"Prema svemu tome, moglo bi se zakljuèiti kako je kavaljerstvo slu¾beno mrtvo, pi¹e Daily Mail. Dana¹nji mu¹karci boje se kako bi kavaljerstvom i pru¾enom pomoæi mogli da uvrede ¾ene koje bi zbog toga mogle da ih optu¾e da su previ¹e za¹titnièki nastrojeni. Zato, “ne¾nijem” polu retko nude svoje mesto u javnom prevozu, ne pridr¾avaju im vrata a ne poma¾u ni majkama u no¹enju kolica uz ili niz stepenice."

P.S. ®ene treba da se odluèe da li ¾ele ravnopravnost polova ili ne. I kad ka¾em ravnopravnost mislim na pravu ravnopravnost, a ne ravnopravnost samo u onome ¹to njima odgovara :)

Glupost. Ja uvek pomazem bilo kojoj zeni koju vidim sa kolicima da joj treba pomoc, takodje i sa kesama ili bilo cim teskim jer smo ipak mi tako dizajnirani da mozemo da teglimo.
Vrata uvek pridrzavam jer ako nesto mrzim je kad je neko ispred, a samo ti pusti vrata pa te odvali ko nista. Vrata od kola ne otvaram jer mislim da je to glupost ;)


Svi znamo da si dobar momak :)
Vrata od kola otvaram, ako jo¹ nismo spavali. Posle zavisi od situacije :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Ravnopravnost je na primer kada neki amerièki ko¹arka¹ o¾eni devojku koja ceo ¾ivot, na njegov raèun, sreðuje nokte i kosu, u¾iva u luksuzu i ni¹ta ne radi a prilikom razvoda ima pravo na pola kompletne imovine.

Obo¾avam i po¹tujem ¾ene. Najbolje razgovore i trenutke sam imao sa ¾enama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

Citat: Slaninar poslato 04 Decembar, 2013, 11:58
Braæa po materi:

http://pescanik.net/2013/12/pismo-citateljima-blica-i-gledateljima-serije-ravna-gora/
Jel poenta u "veæina antifa¹ista koje su Talijani likvidirali u Splitu otkrivena je upravo uz pomoæ splitske èetnièke organizacije." ?  :D  :D

Slaninar

Ma jok - nego op¹te odu¹evljene novom "objektivnom" serijom.  Konaèno "da narod vidi istinu". :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Alchemist

Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 11:48

Ravnopravnost je na primer kada neki amerièki ko¹arka¹ o¾eni devojku koja ceo ¾ivot, na njegov raèun, sreðuje nokte i kosu, u¾iva u luksuzu i ni¹ta ne radi a prilikom razvoda ima pravo na pola kompletne imovine.

Obo¾avam i po¹tujem ¾ene. Najbolje razgovore i trenutke sam imao sa ¾enama.


ovaj primer ti je bezveze... niko ga nije tuako po prstima da o¾eni trofej za pokazivanje, a ne ¾enu... sam je sebe zakopao... a ako je pametan lepo æe da sastavi predbraèni ugovor i miran je.
You're just jealous cause voices are talking to me

mareskin

Citat: Alchemist poslato 04 Decembar, 2013, 12:30
Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 11:48

Ravnopravnost je na primer kada neki amerièki ko¹arka¹ o¾eni devojku koja ceo ¾ivot, na njegov raèun, sreðuje nokte i kosu, u¾iva u luksuzu i ni¹ta ne radi a prilikom razvoda ima pravo na pola kompletne imovine.

Obo¾avam i po¹tujem ¾ene. Najbolje razgovore i trenutke sam imao sa ¾enama.


ovaj primer ti je bezveze... niko ga nije tuako po prstima da o¾eni trofej za pokazivanje, a ne ¾enu... sam je sebe zakopao... a ako je pametan lepo æe da sastavi predbraèni ugovor i miran je.

Primer je dobar jer pokazuje neravnopravnost. To ¹to neki ljudi nisu dovoljno pametni nije opravdanje da ih iskoristimo. Mada, svaki mu¹karac je glup kad se zaljubi. Tako nam mozak radi :)

Zato mislim da bi zakonom trebalo ¹tititi zaljubljene mu¹karce :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Mareskin: ¾ena kuva, pere, pu¹i, podi¾e decu. Onda nije fer da je ti odjebe¹ i da ne dobije ni¹ta. Tada je ¾ena ekonomski zavisna - mo¾da ostaje s tobom samo zbog hleba? Bolje je kad mo¾e da uzme pola imovine, alimentacija  - sve!   Onda ostaje samo iz pravih razloga. Tako bi barem trebalo. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 04 Decembar, 2013, 12:36
Mareskin: ¾ena kuva, pere, pu¹i, podi¾e decu. Onda nije fer da je ti odjebe¹ i da ne dobije ni¹ta. Tada je ¾ena ekonomski zavisna - mo¾da ostaje s tobom samo zbog hleba? Bolje je kad mo¾e da uzme pola imovine, alimentacija  - sve!   Onda ostaje samo iz pravih razloga. Tako bi barem trebalo. 

Previða¹ da ¾ena koju sam naveo kao primer ne pere, ne kuva, nema decu sa njim i dobije pola svega.
Svaka dobra kuæa se dr¾i na ¾eninim pleæima.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Alchemist

ne i dalje pokazuje da je on samo glup i da nije umeo svoje da za¹titi od "gold diggera"... da su oboje bili bez para kad su se venèali, pa u braku stekli brdo love, a on doprinosio mnogo vi¹e nego ona, pa ona dobila pola svega to bi bio primer neravnopravnosti. :)
You're just jealous cause voices are talking to me

mareskin

Citat: Alchemist poslato 04 Decembar, 2013, 12:43
ne i dalje pokazuje da je on samo glup i da nije umeo svoje da zaštiti od "gold diggera"... da su oboje bili bez para kad su se venčali, pa u braku stekli brdo love, a on doprinosio mnogo više nego ona, pa ona dobila pola svega to bi bio primer neravnopravnosti. :)

Takvih primera neravnopravnosti je mnogo u praksi ;)

Ono što sam već pisao ranije na forumu je da nije žena, gomila stvari nikad ne bi postojala. Na primer one figurice koje se stavljaju na milje na televizorima [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Alchemist

Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 12:47
Takvih primera neravnopravnosti je mnogo u praksi ;)

Ono ¹to sam veæ pisao ranije na forumu je da nije ¾ena, gomila stvari nikad ne bi postojala. Na primer one figurice koje se stavljaju na milje na televizorima [rofl]

pi¹e¹ kao neko ko plaæa alimentaciju  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

You're just jealous cause voices are talking to me


mareskin

Citat: Alchemist poslato 04 Decembar, 2013, 12:59
Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 12:47
Takvih primera neravnopravnosti je mnogo u praksi ;)

Ono ¹to sam veæ pisao ranije na forumu je da nije ¾ena, gomila stvari nikad ne bi postojala. Na primer one figurice koje se stavljaju na milje na televizorima [rofl]

pi¹e¹ kao neko ko plaæa alimentaciju  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Da li se pravilno ka¾e "empatija"? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu