Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Jecko poslato 01 Decembar, 2013, 19:50
Ko je uopste pominjao ljubav prema zapadu ili Rusiji, a jos manje prema Srbiji.

ja sam iz Srbije, i srpkinja sam....i ne volim vise od Srbije ni zapad, ni Rusiju niti ista.... moj je izbor da ne budem ovde, tj. da tezim ka tome da ne zivim ovde jer meni licno ova Srbija... (ne pricam o istoiji, kulturi) ...nije pruzila aman bas nista.

Ja rekoh da ne volim Ruse ni malo jer su stoka...a to cu da obrazlozim u onoj mojoj temi, pa ce da cita onaj kome se cita...ko nece, ne mora...
Amerikance ne volim ali ih ne nazivam stokom jer sa njima ja licno nisam imala nikakav problem... i to sam jednom vec objasnjavala ali za one u zadnjim klupama ajde jos jednom...

Mogu da ne volim njihovu (ne)kulturu, siromasno obrazovanje i sl itd... Ali ne mogu da kazem da mrzim celu naciju jer se prema meni ni jedan Amerikanac nije poneo lose, snishodljivo i sl...a i da je hteo, odustao bi jer bih mu veoma brzo i lako argumentima zatvorila usta. To sto su oni nas bombardovali je cista glupa politika...i nazalost i dalje imamo glupe politicare sa glupim politikama koji prave samo s.....

Nije mi samo jasno kakve komplekse ovde neki ljudi imaju....neko je iz sela, neko iz grada, neko je patriota, neko nije, neko je vernik, neko ateista....Pa?
Sto bih sad ja nekog ucila necemu i objasnjavala mu da treba ovako a ne onako? I sto da ja namecem svoje misljenje ikome? Sto je moje misljenje bolje od njegovog? Kakve ima veze ko je odakle, u sta veruje i koju zastavu nosi?

Mi svi imamo svoje misljenje i sasvim je normalno da se razlikuje. Dok god ja mojim misljenjem ne vredjam nikoga licno (a to ne radim) ne vidim gde je problem...

Ubice vas ta ogorcenost....ogorceni sami na sebe pa na ceo svet...
A ¹to ne popije¹ èajiæ i iskulira¹ nemoj se mr¹titi vide æe se neka borica.Ipak je ovo sve virtuelna zajebancija i niko nikog zapravo ne voli mislim mrzi bem ti srpski kad moram da crtam. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jecko

Opusteno skroz....ko na moru..... ;D

Ne mrstim se ja skoro pa nikad ;D...pre ce borice od toga sto se stalno kezim ... ;)

Nego ne volim ta deljenja, ko koga voli, ko odakle dosao, ko se kome moli\klanja, na koju se stranu krsti....
Mene jedino zanima ko je kakav covek....

mkt


Lazic

Citat: Panco.KV poslato 01 Decembar, 2013, 18:17
Citat: hpg poslato 01 Decembar, 2013, 13:10
Citat: Panco.KV poslato 01 Decembar, 2013, 11:49
Druze da nebi ismejavao njih dvoje dokumentaciju za knjigu NOVA VULGATA je spremao 20godina (...)

Vladimire, i ja da uzmem da pi¹em knjigu o neèemu o èemu nemam pojma bih pisao 20 godina, i do¹ao do podjednako "senzacionalnih" otkriæa koji bi struènjacima u toj oblastima delovala sme¹no. Ovo dvoje koje spominje¹ su istorièari isto koliko je i Ivica Daèiæ ¾urnalista. Tj. manje od toga, Ivica Daèiæ je bar zavr¹io ¾urnalistiku.

Prona¹ao sam knjigu o kojoj govori¹, i to na kraju knjige nisu "potpisi mnogo svetskih istorièara" nego uobièajena literatura u formi Autor, Delo, Izdavaè, Grad, Godina. Zanimljivo je ¹to je "Dr." (kako je sebe potpisao na poèetku knjige) samog sebe naveo nekoliko puta u izvorima literature, ¹to æe reæi da svoje "nauène" tvrdnje temelji na sopstvenim reèima.
Dalje, Deretiæ mo¾da i jeste doktor nauka, ako je verovati njegovim reèima. Obièno je praksa da doktori nauka velièaju svoj doktorski rad tokom svoje karijere kao krunu obrazovanja i navode u svim biografijama, dok u ovom sluèaju, taj rad se toliko skriva i toliko je tajnovit, kao da i ne postoji. E, da, i radi se o doktoratu prava, ne istorije. I naravno, Deretiæ ni u ludilu nije èlan Ruske akademije nauka, nego Akademije iz Sankt Peterburga, ¹to se mo¾e nazvati "privatnom akademijom nauka". Uðe¹, izaðe¹ i gotovo. Verovatno je ideju dobio od na¹eg najpoznatijeg "ruskog akademika" Mirjane Markoviæ, po sistemu kako preko noæi postati akademik.
Koliko vidim da si ti okoreli anti Srbin i veliki proyapadni ljubitelj,kada budes ikad procitao nesto oybiljno o Srbskoj istoriji javi se a ne tu Vatikansko pljuvacku jel u tvome pisanju ne osecam nista dobro .
S,Postovanjem
VladimirPanovic ucesnik 2 rata protiv zapada i njihovih govnara


Panoviæu zna¹ da te volim, ali da li ti je profesorka srpskog u ¹koli bila retardirana...??? :o Ovo je bre bolno èitati, kako misli¹ da æe bilo ko pismen da te do¾ivi ozbiljno...:o :P Oborio bih te popravni bez moguænosti pomilovanja...:P :D :-*

Drugo, u tvom pisanju se oseæa smrad propagande devedesetih, kada je svako ko misli drugaèije momentalno etiketiran kao izdajnik i antisrbin...[facepalm] Bez ljutnje, znam da si divno stvorenje, samo malo ubijen od strane re¾ima...:-*


S' po¹tovanjem Marko Laziæ, sin dva filologa jebiga...:D


CitatKoliko vidim da si ti okoreli antisrbin i veliki prozapadni ljubitelj(ljubitelj zapada), kada bude¹ ikad proèitao ne¹to ozbiljno o srpskoj istoriji(oksimoron, najbla¾e reèeno), javi se a ne tu vatikansko pljuvaèku(¹ta je pisac hteo da ka¾e) jel' u tvome pisanju ne oseæam ni¹ta dobro(krajnje subjektivan i homofobièan) zakljuèak.
S, po¹tovanjem

Vladimir Panoviæ uèesnik 2 rata protiv zapada i njihovih govnara.(I opet pristrasan zakluèak, a neko pametan bi rekao da su ti radovi voðeni iskljuèivo zbog otimaèine)


Hajde sad sedi i dobro razmisli, pa napi¹i ¹ta si hteo da ka¾e¹, ali da ostane u duhu civilizovane komunikacije, ljubi te naopaki brat...:-*

Uncle Bob

Citat: Jecko poslato 01 Decembar, 2013, 20:02
Opusteno skroz....ko na moru..... ;D

Ne mrstim se ja skoro pa nikad ;D...pre ce borice od toga sto se stalno kezim ... ;)

Nego ne volim ta deljenja, ko koga voli, ko odakle dosao, ko se kome moli\klanja, na koju se stranu krsti....
Mene jedino zanima ko je kakav covek....
Onda sve 5 video sam te sinoæ ostavila si utisak da si kuli¹iæ lik i zato si mi skroz gotivac. [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: Jecko poslato 01 Decembar, 2013, 19:50
Ubice vas ta ogorcenost....ogorceni sami na sebe pa na ceo svet...

Ja tebe obo¾avam i neæu jo¹ slati nind¾e za tobom, ali ovo ¹to si rekla je 100% istina...:-* [srce] :-*

Panco.KV

Amerikance ne volim ali ih ne nazivam stokom jer sa njima ja licno nisam imala nikakav problem...
To sto su oni nas bombardovali je cista glupa politika...i nazalost i dalje imamo glupe politicare sa glupim politikama koji prave samo s.....
Kakve ima veze ko je odakle, u sta veruje i koju zastavu nosi?
bice vas ta ogorcenost....ogorceni sami na sebe pa na ceo svet.

To sve idi pa  reci maloj Milici Rakic na grobu da je stradala zbog cisto glupe politike,da Amerikanci nisu stoka sto su je ubili na nosi mukica mala, i svima onim neduznim koji su izginuli od zapadnih bombi.Dali ti je neko poginuo iz kuce,porodice...nije zato tako demokratski i pricas sram te bilo ,jesi li ratovala protiv njih ..nisi .e JA jesam i opet bi za SRBIJU .
OGORCENOST...noje to ogorcenost nego MRZNJA u toj meri da me nebi potreslo ni malo kada bi svi nestali .Amerikanci su ponosni na svoju zemlju i na kucama drze zastavu svoje zemlje,kada bi neko kod nas to stavio bio bi nacionalista.Tresem se kao prut dok ovo pisem jel ne mogu da verujem koliko imamo Kandicki i biserko u zemlji.

mkt


Panco.KV

Citat: Laziæ poslato 01 Decembar, 2013, 20:08
Citat: Panco.KV poslato 01 Decembar, 2013, 18:17
Citat: hpg poslato 01 Decembar, 2013, 13:10
Citat: Panco.KV poslato 01 Decembar, 2013, 11:49
Druze da nebi ismejavao njih dvoje dokumentaciju za knjigu NOVA VULGATA je spremao 20godina (...)

Vladimire, i ja da uzmem da pi¹em knjigu o neèemu o èemu nemam pojma bih pisao 20 godina, i do¹ao do podjednako "senzacionalnih" otkriæa koji bi struènjacima u toj oblastima delovala sme¹no. Ovo dvoje koje spominje¹ su istorièari isto koliko je i Ivica Daèiæ ¾urnalista. Tj. manje od toga, Ivica Daèiæ je bar zavr¹io ¾urnalistiku.

Prona¹ao sam knjigu o kojoj govori¹, i to na kraju knjige nisu "potpisi mnogo svetskih istorièara" nego uobièajena literatura u formi Autor, Delo, Izdavaè, Grad, Godina. Zanimljivo je ¹to je "Dr." (kako je sebe potpisao na poèetku knjige) samog sebe naveo nekoliko puta u izvorima literature, ¹to æe reæi da svoje "nauène" tvrdnje temelji na sopstvenim reèima.
Dalje, Deretiæ mo¾da i jeste doktor nauka, ako je verovati njegovim reèima. Obièno je praksa da doktori nauka velièaju svoj doktorski rad tokom svoje karijere kao krunu obrazovanja i navode u svim biografijama, dok u ovom sluèaju, taj rad se toliko skriva i toliko je tajnovit, kao da i ne postoji. E, da, i radi se o doktoratu prava, ne istorije. I naravno, Deretiæ ni u ludilu nije èlan Ruske akademije nauka, nego Akademije iz Sankt Peterburga, ¹to se mo¾e nazvati "privatnom akademijom nauka". Uðe¹, izaðe¹ i gotovo. Verovatno je ideju dobio od na¹eg najpoznatijeg "ruskog akademika" Mirjane Markoviæ, po sistemu kako preko noæi postati akademik.
Koliko vidim da si ti okoreli anti Srbin i veliki proyapadni ljubitelj,kada budes ikad procitao nesto oybiljno o Srbskoj istoriji javi se a ne tu Vatikansko pljuvacku jel u tvome pisanju ne osecam nista dobro .
S,Postovanjem
VladimirPanovic ucesnik 2 rata protiv zapada i njihovih govnara


Panoviæu zna¹ da te volim, ali da li ti je profesorka srpskog u ¹koli bila retardirana...??? :o Ovo je bre bolno èitati, kako misli¹ da æe bilo ko pismen da te do¾ivi ozbiljno...:o :P Oborio bih te popravni bez moguænosti pomilovanja...:P :D :-*

Drugo, u tvom pisanju se oseæa smrad propagande devedesetih, kada je svako ko misli drugaèije momentalno etiketiran kao izdajnik i antisrbin...[facepalm] Bez ljutnje, znam da si divno stvorenje, samo malo ubijen od strane re¾ima...:-*


S' po¹tovanjem Marko Laziæ, sin dva filologa jebiga...:D


CitatKoliko vidim da si ti okoreli antisrbin i veliki prozapadni ljubitelj(ljubitelj zapada), kada bude¹ ikad proèitao ne¹to ozbiljno o srpskoj istoriji(oksimoron, najbla¾e reèeno), javi se a ne tu vatikansko pljuvaèku(¹ta je pisac hteo da ka¾e) jel' u tvome pisanju ne oseæam ni¹ta dobro(krajnje subjektivan i homofobièan) zakljuèak.
S, po¹tovanjem

Vladimir Panoviæ uèesnik 2 rata protiv zapada i njihovih govnara.(I opet pristrasan zakluèak, a neko pametan bi rekao da su ti radovi voðeni iskljuèivo zbog otimaèine)


Hajde sad sedi i dobro razmisli, pa napi¹i ¹ta si hteo da ka¾e¹, ali da ostane u duhu civilizovane komunikacije, ljubi te naopaki brat...:-*
Ja sam ucestvovao u obaranju tog rezima i ne volim ga ni najmanje samo ne mogu da verujem da moze da mi bude blizi onaj ko mi je ubivao narod nego onaj ko nije pa nek je i Rus.Nista vise sem toga Mozda sto sam to doziveo iz prve Lazicu posto si toliko nacitan a ja ne OK lektore da si bio malo dole ,ne bi tako govorio o otimacini jel zna se ko je sta radio a ko je branio narod i svoju glavu.
I ne podjebavaj me ljubi te drug.

Uncle Bob

Citat: mkt poslato 01 Decembar, 2013, 20:19
sve je politika
Nije brate politika Vladu skroz al,skroz razumem jer sam "nièim izazvan" od 91 do 97 bio intamo i vamo gde god je trebalo a nisam nikad oti¹ao da tra¾im od dr¾ave ne¹to jer jednostavno smatram to je moja PATRIA  za nju se ¾ivi i bez razmi¹lanja stavlja glava a svako bar po meni ne zamerite ko kalkuli¹e sa oseæanjima i Domovinom on onda ima problem u glavi. :-* Ljubi Bob. [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

Ko je nas pitao nego drzi pusku i cao i ne kajem se zbog toga to je sve mogli za stolom da se resi ali je svako voleo da ima drzavicu a narod je potrosni materijal uvek bio i uvek bice.Samo im ne mogu oprostiti bombe i cao.I cak nikada nisam predao za ratne dnevnice niti cu.

Jecko

Vidis Panco....imam bar 10 godina manje od tebe a mnogo bolje razumem neke stvari....

Ne, necu nikad mrzeti celu naciju jer nas je njihova drzava bombardovala. Polovina tih ljudi ni ne zna sta se zapravo desavalo jer je njima njihova drzava servirala nesto drugo. Ne pravdam ih i zameram im sto su toliko podvodljivi, naivni do granice gluposti...ali ih ne mrzim...

A to da li je meni neko poginuo iz porodice, da li je moj otac ratovao ili nije, da li je neko u mojoj porodici ranjen i obogaljen ili nije se tebe ne tice... I mene nema cega da bude sramota.

Ja svoj zivot ne zivim upravljana mrznjom....vec necim mnogo lepsim... Ne zivim ga za druge, nego za sebe...

A nadam se da ti neces svoju decu da ucis da mrze ono ruzno, nego da vole ono lepo.....lepse ce im biti i detinjstvo, a i zivot, bez mrznje...

A iskreno se nadam da ce sto vise biti Srba poput mene koji su odavde otisli samo zato sto su morali, jer nam je Srbija tako divna, tada kada budu svi ti drugi koji su nama krivi nestajali....pa i mi sa njima.

Pazi samo...(ne, ne pretim, kunem niti ista slicno trivijalno sto bi moglo nekom da padne na pamet)...da ne daj Boze jedno od tvoje dece ne bude moralo da ide iz drzave jer tata ne moze da joj sredi posao, a od svoje skole nema nista..... Pa trbuhom za kruhom krene na taj tamo "truli" zapad....

mkt

bude mi krivo kad vidim one veterane i vojne invalide koji su izgubili noge ,ruke ,prste u ratu i na kraju zavrsili kao prosjaci na ulici  [veryangry]
preotestvuju ispred zgrade Vlade po kisi i snegu za komad leba jbga   [stop] tad se smorim  :(  i da mi neko kaze ti sutra ides u rat reko bi u  [nono]

TEEfqd

MA JA BI NUKLEARNU NA SRED VASINGTONA I MRS U PICKU MATERINU NEK LIPSHE STOKA

-1999 never forget.
a peacemakeri mrs kuci. u kako bi voleo da amerika upadne u neko sranje, da ne moze da brani kosovo kako bi voleo da koljem siptare.
SETITE SE KLETVE CARA LAZARA! JOS MAJKE RADJAJU OBILICE!

Panco.KV

Jecko,
Zena mi je diplomirala na EK.fakultetu sa dvoje male dece i sa 10 i rodila trece i nema posao.Platio sam bivsem gradonacelniku Kraljeva da je zaposli 3000e nit para nit posla.Drmnuo zemljotres vidim da od para nema nista i trazim nazad ..gradonacelnik se uvredi i da izjavu da dok je on na tom mestu Panovici nece da dobiju ni ciglu.Godinu dana sam izvlacio pare dok na kraju nisam upotrebio represivne metode da povratim svoje pare krvavo zaradjene.Ni dan danas nemam kucu nego sam pozakrpljavao ono sto je ostalo.
Ljubi te drug sve znam i zamisli kako se osecam a deca rastu i vide da im majka ne moze naci posao jel nije nicija svalerka ili spnzorusa.To sam sto sam imam OBRAZ.Zivela ti meni

Jecko

Citat: Uncle Bob poslato 01 Decembar, 2013, 20:10
Onda sve 5 video sam te sinoæ ostavila si utisak da si kuli¹iæ lik i zato si mi skroz gotivac. [thumb_up]

Hvala  ;D

Lazice.....  [srce]

p.s Lazicu da se osisas  :-*

Uncle Bob

Citat: Jecko poslato 01 Decembar, 2013, 20:35
Vidis Panco....imam bar 10 godina manje od tebe a mnogo bolje razumem neke stvari....

Ne, necu nikad mrzeti celu naciju jer nas je njihova drzava bombardovala. Polovina tih ljudi ni ne zna sta se zapravo desavalo jer je njima njihova drzava servirala nesto drugo. Ne pravdam ih i zameram im sto su toliko podvodljivi, naivni do granice gluposti...ali ih ne mrzim...

A to da li je meni neko poginuo iz porodice, da li je moj otac ratovao ili nije, da li je neko u mojoj porodici ranjen i obogaljen ili nije se tebe ne tice... I mene nema cega da bude sramota.

Ja svoj zivot ne zivim upravljana mrznjom....vec necim mnogo lepsim... Ne zivim ga za druge, nego za sebe...

A nadam se da ti neces svoju decu da ucis da mrze ono ruzno, nego da vole ono lepo.....lepse ce im biti i detinjstvo, a i zivot, bez mrznje...

A iskreno se nadam da ce sto vise biti Srba poput mene koji su odavde otisli samo zato sto su morali, jer nam je Srbija tako divna, tada kada budu svi ti drugi koji su nama krivi nestajali....pa i mi sa njima.

Pazi samo...(ne, ne pretim, kunem niti ista slicno trivijalno sto bi moglo nekom da padne na pamet)...da ne daj Boze jedno od tvoje dece ne bude moralo da ide iz drzave jer tata ne moze da joj sredi posao, a od svoje skole nema nista..... Pa trbuhom za kruhom krene na taj tamo "truli" zapad....
Jecko ne zameri mo¾da a siguran sam da jeste tako Vlada ne zna odakle potièe¹ pa ste skroz bezveze upali u razmenu mi¹ljenja razumem te 110% a isto tako i onog divnog manijaka Panèu vilu ja nikog nisam ni nemam u Benkovcu,Karinu Kninu I da ne nabrajam sad sva mesta mogu ne¹to da preskoèim ili tek po Slavoniji i volim sve ljude bez obzira na veru,boju il religijsku pripadnost,Ili je si ili nisi ÈOVEK.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV


Jecko

Panco... [dobarpost]

Vidis kako se razumemo..... ;)

Panco.KV