Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Panco.KV

Citat: Slaninar poslato 01 Decembar, 2013, 09:16
Citat: Panco.KV poslato 30 Novembar, 2013, 22:36
Др Јован И. Деретић
Mislim ne JA nego svetki Istoricari da je on veoma validan

[rofl] [rofl] [rofl]   [clapp]  [clapp]  [clapp]   [thumb_up]   

[kralj]  [klanjam_se]
Da znas da ima Deretic istoricar a ne knjizevnik i da si ista procitao od njega ili Olge Lukovic Pjanovic ne bi se tako smejao svome neznanju.Citaj idalje Vatikansku istoriju koliko se vidi iz komentara.

Slaninar

Bez nauèno validne metodologije, nema ni nauèno validnih rezultata. Tako da je samo za smejanje - kako mali Ðokica zami¹lja istoriju. Volim èuti drugo mi¹ljenje, ali ovo dvoje bisera mogu samo da ismejem. Ne znam da li su to napisali iz zajebancije, ili su zaista bili tako natripovani.  Kad si rekao da si èitao dosta na temu, ja se taman poradovao da æu èuti ne¹to iz validnih izvora, nauèiti ne¹to novo - kad ono...    :o

Bez ljutnje dru¾e, meni ovi autori zvuèe kao budala¹tina - manipulacija. Ne toliko zbog toga ¹ta pi¹u, koliko zbog neproverenih informacija i deèijeg pristupa "istra¾ivanju". Mo¾e sutra neko da napi¹e da je zemlja ravna ploèa, ali ako mu se dokaz svodi na to da kinezi ne padaju na glavu (zanemarujuæi gravitaciju i ostale nauène teorije), mogu se samo nasmejati. Ovi autori su mi na tom nivou.  MOOO®DA su u pravu. Mo¾da je sve tako kako pi¹u, ali naèin na koji obja¹njavaju kako su do¹li do svojih teorija je poput ma¹tarije i pogaðanja. Zato ih ne uzimam za ozbiljno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Panco.KV

Citat: Slaninar poslato 01 Decembar, 2013, 11:43
Bez nauèno validne metodologije, nema ni nauèno validnih rezultata. Tako da je samo za smejanje - kako mali Ðokica zami¹lja istoriju. Volim èuti drugo mi¹ljenje, ali ovo dvoje bisera mogu samo da ismejem. Ne znam da li su to napisali iz zajebancije, ili su zaista bili tako natripovani.  Kad si rekao da si èitao dosta na temu, ja se taman poradovao da æu èuti ne¹to iz validnih izvora, nauèiti ne¹to novo - kad ono...    :o

Bez ljutnje dru¾e, meni ovi autori zvuèe kao budala¹tina - manipulacija. Ne toliko zbog toga ¹ta pi¹u, koliko zbog neproverenih informacija i deèijeg pristupa "istra¾ivanju". Mo¾e sutra neko da napi¹e da je zemlja ravna ploèa, ali ako mu se dokaz svodi na to da kinezi ne padaju na glavu (zanemarujuæi gravitaciju i ostale nauène teorije), mogu se samo nasmejati. Ovi autori su mi na tom nivou.  MOOO®DA su u pravu. Mo¾da je sve tako kako pi¹u. Ali naèin na koji obja¹njavaju svoje teorije je poput ma¹tarije i pogaðanja. Zato ih ne uzimam za ozbiljno.
Druze da nebi ismejavao njih dvoje dokumentaciju za knjigu NOVA VULGATA je spremao 20godina a na kraju knjige su potpisi mnogo svetskih istoricara koji potvrdjuju autenticnost knjige i njenih podataka temom Srbska istorija se dugo bavim ali da nekom nasem istoricaru verifikuju i daju informacijeiz Carigradske biblioteke ..vidi dali je neozbiljan.Sve je dostupno proveri pa vidi.Nasa proCrnogorsko zapadnjacka akademija nauka sram je bilo nije ga prihvatila ali je zato clan Ruske akademije nauka.
Toliko o tome.

Jecko

Rusija....  [povracanje] Rusi... [veryangry] pih...


Panco.KV

Citat: Jecko poslato 01 Decembar, 2013, 11:54
Rusija....  [povracanje] Rusi... [veryangry] pih...
Blizi su nam nego ovi sto su nas branili bombama od nas samih ...bas im hvala na tome

Slaninar

Pada mi na pamet samo ©e¹eljevo: "Poje¹æete sva govna koja ste izasrali!"

http://www.021.rs/Info/Srbija/Veran-Matic-se-javno-izvinio-zbog-cenzure-Masicevog-pisma.html


Govedo!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Citat: Panco.KV poslato 01 Decembar, 2013, 12:06
Citat: Jecko poslato 01 Decembar, 2013, 11:54
Rusija....  [povracanje] Rusi... [veryangry] pih...
Blizi su nam nego ovi sto su nas branili bombama od nas samih ...bas im hvala na tome

Gostoljubljiviji su...

Panco.KV


Jecko

Ne znam da li si me razumeo...Gostoljubljiviji su ovi sto su nas branili od nas samih....

Rusi su stoka....nazalost....

Panco.KV

Posto sam ziveo kod tih sto su nas branili dugo uvek smo bili stoka za njih tako da iz prve ruke ti kazem da se ne nadas da je to tacno.Da mogu da nas totalno sravne uradili bi to .Zato idu ovako kao zmija zabu polako.

Jecko

Ne nadam se. Bila sam. Videla....

I taj moj zakljucak o Rusima nema veze ni sa cim nego sa njihovim stavom prema svemu sto nije rusko.....
Niko drugi u svetu od 50 nacija koje sam upoznala, bila u njihovim zemljama, radila sa njima nema takav stav... Samo Rusi...

dzimika

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/423990/Troje-povredjeno-u-sudaru-kod-Beogradskog-sajma

nocas prosao pored bukvalno 10min posto se desilo, iz hyndai-a je akumulator izleteo i klizao po ulici 30m od siline udarca

hpg

Citat: Panco.KV poslato 01 Decembar, 2013, 11:49
Druze da nebi ismejavao njih dvoje dokumentaciju za knjigu NOVA VULGATA je spremao 20godina (...)

Vladimire, i ja da uzmem da pi¹em knjigu o neèemu o èemu nemam pojma bih pisao 20 godina, i do¹ao do podjednako "senzacionalnih" otkriæa koji bi struènjacima u toj oblastima delovala sme¹no. Ovo dvoje koje spominje¹ su istorièari isto koliko je i Ivica Daèiæ ¾urnalista. Tj. manje od toga, Ivica Daèiæ je bar zavr¹io ¾urnalistiku.

Prona¹ao sam knjigu o kojoj govori¹, i to na kraju knjige nisu "potpisi mnogo svetskih istorièara" nego uobièajena literatura u formi Autor, Delo, Izdavaè, Grad, Godina. Zanimljivo je ¹to je "Dr." (kako je sebe potpisao na poèetku knjige) samog sebe naveo nekoliko puta u izvorima literature, ¹to æe reæi da svoje "nauène" tvrdnje temelji na sopstvenim reèima.
Dalje, Deretiæ mo¾da i jeste doktor nauka, ako je verovati njegovim reèima. Obièno je praksa da doktori nauka velièaju svoj doktorski rad tokom svoje karijere kao krunu obrazovanja i navode u svim biografijama, dok u ovom sluèaju, taj rad se toliko skriva i toliko je tajnovit, kao da i ne postoji. E, da, i radi se o doktoratu prava, ne istorije. I naravno, Deretiæ ni u ludilu nije èlan Ruske akademije nauka, nego Akademije iz Sankt Peterburga, ¹to se mo¾e nazvati "privatnom akademijom nauka". Uðe¹, izaðe¹ i gotovo. Verovatno je ideju dobio od na¹eg najpoznatijeg "ruskog akademika" Mirjane Markoviæ, po sistemu kako preko noæi postati akademik.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D


Panco.KV

Citat: hpg poslato 01 Decembar, 2013, 13:10
Citat: Panco.KV poslato 01 Decembar, 2013, 11:49
Druze da nebi ismejavao njih dvoje dokumentaciju za knjigu NOVA VULGATA je spremao 20godina (...)

Vladimire, i ja da uzmem da pi¹em knjigu o neèemu o èemu nemam pojma bih pisao 20 godina, i do¹ao do podjednako "senzacionalnih" otkriæa koji bi struènjacima u toj oblastima delovala sme¹no. Ovo dvoje koje spominje¹ su istorièari isto koliko je i Ivica Daèiæ ¾urnalista. Tj. manje od toga, Ivica Daèiæ je bar zavr¹io ¾urnalistiku.

Prona¹ao sam knjigu o kojoj govori¹, i to na kraju knjige nisu "potpisi mnogo svetskih istorièara" nego uobièajena literatura u formi Autor, Delo, Izdavaè, Grad, Godina. Zanimljivo je ¹to je "Dr." (kako je sebe potpisao na poèetku knjige) samog sebe naveo nekoliko puta u izvorima literature, ¹to æe reæi da svoje "nauène" tvrdnje temelji na sopstvenim reèima.
Dalje, Deretiæ mo¾da i jeste doktor nauka, ako je verovati njegovim reèima. Obièno je praksa da doktori nauka velièaju svoj doktorski rad tokom svoje karijere kao krunu obrazovanja i navode u svim biografijama, dok u ovom sluèaju, taj rad se toliko skriva i toliko je tajnovit, kao da i ne postoji. E, da, i radi se o doktoratu prava, ne istorije. I naravno, Deretiæ ni u ludilu nije èlan Ruske akademije nauka, nego Akademije iz Sankt Peterburga, ¹to se mo¾e nazvati "privatnom akademijom nauka". Uðe¹, izaðe¹ i gotovo. Verovatno je ideju dobio od na¹eg najpoznatijeg "ruskog akademika" Mirjane Markoviæ, po sistemu kako preko noæi postati akademik.
Koliko vidim da si ti okoreli anti Srbin i veliki proyapadni ljubitelj,kada budes ikad procitao nesto oybiljno o Srbskoj istoriji javi se a ne tu Vatikansko pljuvacku jel u tvome pisanju ne osecam nista dobro .
S,Postovanjem
VladimirPanovic ucesnik 2 rata protiv zapada i njihovih govnara

Panco.KV

Citat: Jecko poslato 01 Decembar, 2013, 12:34
Ne nadam se. Bila sam. Videla....

I taj moj zakljucak o Rusima nema veze ni sa cim nego sa njihovim stavom prema svemu sto nije rusko.....
Niko drugi u svetu od 50 nacija koje sam upoznala, bila u njihovim zemljama, radila sa njima nema takav stav... Samo Rusi...
Taj stav da smo gnjide i da nas treba nemati sam iskusio licno na svojoj kozi.Tako de nemoj molim te pricati nesto stom nisi doyivela a koliko imam rodbine ,kuma,prijatelje kojima se iste neprijatnosti desavale.Draye mi je rusko ggg nego yapadna cokolada ,ma ceo yapad yajedno.

mi¹ko_kolo

I neka mi neko posle ka¾e da je sve OK i da treba tamo iæi na letovanje.
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=12&dd=01&nav_id=783981

Uncle Bob

Citat: Panco.KV poslato 01 Decembar, 2013, 18:20
Citat: Jecko poslato 01 Decembar, 2013, 12:34
Ne nadam se. Bila sam. Videla....

I taj moj zakljucak o Rusima nema veze ni sa cim nego sa njihovim stavom prema svemu sto nije rusko.....
Niko drugi u svetu od 50 nacija koje sam upoznala, bila u njihovim zemljama, radila sa njima nema takav stav... Samo Rusi...
Taj stav da smo gnjide i da nas treba nemati sam iskusio licno na svojoj kozi.Tako de nemoj molim te pricati nesto stom nisi doyivela a koliko imam rodbine ,kuma,prijatelje kojima se iste neprijatnosti desavale.Draye mi je rusko ggg nego yapadna cokolada ,ma ceo yapad yajedno.
Panèo nismo svi uèili iste ¹kole nekima su zapadnjaci veæi prijatelji ne moj im zameriti mo¾da su pod prismotrom pa moraju tako da pi¹u.;) ne ne zameram onima koji æe mi dati minuse.svejedno vi¹e volim Srbiju. :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM