Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: balcan girl poslato 22 Novembar, 2013, 13:03
jos kad bi prodali debelog palmu po kilogramuu eeeeeeeee pa celu srbiju bi mogli da obezbedimo :D al jbg debeli nikako da rikne jbg
Neæe ni on jo¹ dugo ne beri brige, prognoziram da æe da ga strefi èuka uskoro...:D :-*

balcan girl

pa do sad je imao komada 3 a nikakooo neki onakooo malo jaciiiiii :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Kakva sam baba vanga, gotov je kad ti ka¾em...:o :D Od èetvrtog jo¹ niko nikad nije pretekao...[rofl]

Plazma Keks

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/421207/Ubili-ga-jer-je-voleo-ljude-Tuzna-prica-o-druzeljubivom-losu
da mi neko objasni, ko ima pravo da odlucuje da li neka zivotinja sme da zivi ili ne?
na kolac!


Lazic


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Tek sad æe da ih hejtuju...:o

zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 22 Novembar, 2013, 14:14
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/421207/Ubili-ga-jer-je-voleo-ljude-Tuzna-prica-o-druzeljubivom-losu
da mi neko objasni, ko ima pravo da odlucuje da li neka zivotinja sme da zivi ili ne?
na kolac!

ja bih tog losa na razanj.....a moze i u gulas.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti


Lazic

Paz' da ne dobiju na sudu protiv jevrejina...:o [rofl]




zVuk

verujem da su ukusni.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Zvonèica

Citat: zVuk poslato 23 Novembar, 2013, 11:39
verujem da su ukusni.....

verujem i ja, ali barem da ih ubiju nego ih deru na ¾ivo pa ostavljaju....
Hold your head high and your middle finger higher

zVuk

jbg...nema se vremena....treba stici normu....a cisto sumnjam da ih ostavljaju....u kini ne postoji meso koje se baca.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Zvonèica

Citat: zVuk poslato 23 Novembar, 2013, 11:56
jbg...nema se vremena....treba stici normu....a cisto sumnjam da ih ostavljaju....u kini ne postoji meso koje se baca.....

Pa, ostavljaju ih, isèereèi ga, skine krzno i vrati nazad u kavez. Skidaju im krzno svaka dva do tri meseca. Ma, lepo ih ubi, skini krzno pa i meso iskoristi. Ionako se oni kote kao ludi, nema ¹anse da im zeèevi manjkaju.
Hold your head high and your middle finger higher

zVuk

......skinu krzno nekoliko puta sa jednog zeca.....resursi se koriste do kraja......sigurno si videla kako zive koke nosilje cija jaja jedemo svakodnevno, pa niko od tih dusebriznika za prava zivotinja ne pise o tome.........
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Zvonèica

Citat: zVuk poslato 23 Novembar, 2013, 12:18
......skinu krzno nekoliko puta sa jednog zeca.....resursi se koriste do kraja......sigurno si videla kako zive koke nosilje cija jaja jedemo svakodnevno, pa niko od tih dusebriznika za prava zivotinja ne pise o tome.........

Istina, ali boli bre....
Hold your head high and your middle finger higher