Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Slaninar poslato 21 Novembar, 2013, 16:27
Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2013, 15:25
Pogleda¹ levo desno, ako je crveno nije zid...:D

Sad me podseti. Pre desetak godina smotam ja na parking preko duple pune. To mi je standardno bilo na toj adresi (kad nema nikog). U gluvo doba noæi. Kad eto ti za mnom patrole.

[policaja] "Upravo ste pro¹li kroz zid".
:o "Molim? Kako to mislite?"
[policaja] "Dupla puna, to je kao da ste pro¹li kroz zid."    [procitaj]
[doh]

:)
[rofl] [rofl] [rofl]





Citat: mkt poslato 21 Novembar, 2013, 16:06
http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:464499-Beogradske-price-Poslednje-vece-piloti-proveli-u-Zori#.Uo0IKxJR7wE.facebook
A ovo...:D Pogotovo onaj deo kako su dobili pomorske uniforme...:D

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:463369-Beogradske-price-Vreme-kad-su-jeroplani-leteli-iznad-Srbije

Dukags

Citat: Slaninar poslato 21 Novembar, 2013, 16:27
Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2013, 15:25
Pogleda¹ levo desno, ako je crveno nije zid...:D

Sad me podseti. Pre desetak godina smotam ja na parking preko duple pune. To mi je standardno bilo na toj adresi (kad nema nikog). U gluvo doba noæi. Kad eto ti za mnom patrole.

[policaja] "Upravo ste pro¹li kroz zid".
:o "Molim? Kako to mislite?"
[policaja] "Dupla puna, to je kao da ste pro¹li kroz zid."    [procitaj]
[doh]

:)
Slaninar da nismo mi u to vreme kod istog pazarili   :o [rofl] [rofl], i meni  [policaja] reko da sam upravo prosao kroz zid... dupla puna.
a nastavak je bio:
-Jel bi mogli da se dogovorimo?
[policaja] Koliko imas?
=Pa imam 10e alii sam krenuo na Najlon da kupim slavinu i ako sve tebi dam a moram da kupim slavinu..?
[policaja]  Ajde idi kupi slavinu pa donesi... samo nemoj da prilazis kolima nego me zovni (konspiracija)
Odem na pijacui vratim se ja uredno dam 350 din sto mi je kao ostalo, raspitivao se gde cu da ugradjujem bastensku slavinu i Bog zna kakav obrt posle onog  s pocetka prosli ste kroz zid ;D :D

Lazic

Lepa vremena bejahu, 124kmh gde je ogranièenje 40, za 150 dinara, tj tada 2e...:D

BOKYBOY

Citat: juga poslato 21 Novembar, 2013, 11:23
Blinkeri oznaèavaju VOZILA pod pratnjom, ako je jedno vozilo, koga bre prati,?  sam sebe ?I niko nema prava da prodje kroz crveno!!! Ako neko ba¹ mora da prolazi kroz crveno, saobraæajac treba da reguli¹e raskrsnicu, ¹to znaèi semafor ne va¾i!!!

...u principu,blinkeri se koriste samo kada se vozi u formaciji (2+1 ili 2+1+1),imaju apsolutnu prednost u saobracaju i ako ih ne propustis,jedno vozilo iz grupe koje se zove cistac te blokira ili te gura sa puta  [ludak] ...to je obicno ono vozilo sto jase belu i strci najvise iz kolone...bolje se skloniti,to su sve lozaci neizivljeni  [policaja] ...tri godine sam ja to radio i pukao,nije to za mene vise  [veryangry] ...mnogo lepse i mirnije u Gradskoj nego u Republickoj skupstini...A kod hitne pomoci je druga stvar,imas tri stepena hitnosti...treci je najblazi,to je kad prevozis pacijenta samo...drugi je kad ides na poziv samo pod svetlima,bez sirene...i prvi,logicno,blinkeri+sirena...stepen hitnosti zavisi od poziva i od stanja pacijenta...prednost u saobracaju naravno u drugom i u prvom stepenu...i to sam radio...


K0le


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [samoubistvo]

Da sam Hrvat, tra¾io bih da mu sude za veleizdaju... Po¹to se ne oseæam tako(iako imam i hrvatske krvi), ba¹ me zabole...:D

Slaninar

Meni ta vest lièi na njuz.net. Kamo lepe sreæe da je istina.


©imeta kao igraèa obo¾avam, ba¹ zato ¹to je takav, ali ovo - u¾as - jeb'o mu pas mater nacionalistièku!


Evo "bisera":

ŠIMUNIĆ-za dom spremni

Likovi komentari¹u: "leti, leti Sulejmani"     [rofl]


A evo za¹to ga volim kao igraèa:

Simunic vs. Sulejmani - Brutal foul - Red Card Simunic (Serbia vs. Croatia 1-1, 06/09/13)

Player sent off after getting 3 yellow cards !!!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Fudbal me zanima skoro isto kao i tenis, ni najmanje...:D

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2013, 22:59
Fudbal me zanima skoro isto kao i tenis, ni najmanje...:D

...kao babu skijanje... ;D

Lazic

ba¹ toliko, mo¾da i manje...:D

Slaninar

Kao lalu jebaèina?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

E neæemo da se vreðamo... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


balcan girl

Citat: PECA BMW poslato 16 Novembar, 2013, 21:32
Mislim da je ovo slika nasih MK klubova u srbiji .. ona prava slika !

prvih 12 min snimka

http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/%D0%A0%D0%A2%D0%A1+1/1442022/%D0%9A%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0+%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0+.html



zato smo se mi (moj klub) iscimali za jednu takvu porodicu ovde i u saradnji sa B92 i emisijom kuca od srca sagradili kucu :D :D :D :D doduse ne mozes svima da pomognes ali nekom mozes :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lawyer

Citat: balcan girl poslato 22 Novembar, 2013, 12:53
Citat: PECA BMW poslato 16 Novembar, 2013, 21:32
Mislim da je ovo slika nasih MK klubova u srbiji .. ona prava slika !

prvih 12 min snimka

http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/%D0%A0%D0%A2%D0%A1+1/1442022/%D0%9A%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0+%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0+.html



zato smo se mi (moj klub) iscimali za jednu takvu porodicu ovde i u saradnji sa B92 i emisijom kuca od srca sagradili kucu :D :D :D :D doduse ne mozes svima da pomognes ali nekom mozes :D :D :D

Lep gest.  [thumb_up] Jo¹ kad biste prodali ¾irafu, koliko bi tek mogli da zbrinete...  [zvizdi]

Slaninar

Citat: lawyer poslato 22 Novembar, 2013, 13:00

Lep gest.  [thumb_up] Jo¹ kad biste prodali ¾irafu, koliko bi tek mogli da zbrinete...  [zvizdi]

Tek kad bi prodali nilskog konja po kilogramu ¾ive vage nekim ljudo¾derima!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

jos kad bi prodali debelog palmu po kilogramuu eeeeeeeee pa celu srbiju bi mogli da obezbedimo :D al jbg debeli nikako da rikne jbg
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lawyer

Na njega je i mislio. :P

Slaninar

Eto, ja prièam o ®IVOJ vagi, a ti bi da rikne! Pa nemoj tako, Svetozarevljanka! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen