Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic


Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Slaninar

Ne znam koliko je ovo taèno, ali mi zvuèi verovatno:

http://balkanist.net/bcs/siepa-leaks/
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen




PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

#7690
Citat: PECA BMW poslato 16 Novembar, 2013, 21:32
Mislim da je ovo slika nasih MK klubova u srbiji .. ona prava slika !

prvih 12 min snimka

http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/%D0%A0%D0%A2%D0%A1+1/1442022/%D0%9A%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0+%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0+.html

Neka je kakva god propaganda, ali tamo èak i maèke poku¹avaju da pomognu deci i dele 'leb i luk sa njima... Koji sam kurac i gledao, jebem ti i srbiju i beograd i srbe i 21-vi vek i telefone na taè i androide i brzi net i fejsbuk i kompjutere i telekom i milo¹eviæa i vuèiæa i nikoliæa i èedu i tadiæa i ðilasa i sve ih jebem da ih jebem, i tr¾ne centre i kola na lizing i umi¹ljene skorojeviæe kojima su mame i tate "po¹teno" zaradile kola kuæe i motore(ima ih i ovde na MM pun kurac), jebem ti i db i govnarsku policiju ¹to radi na jednu crvenu, i mog gazdu i advokate i banke i menad¾ere i lenje cigane sa vraèara i biv¹e komuniste i retardirane navijaèe i imbecile od sudija, i katastar i poresku i infostan i debile od kom¹ija i biv¹e najbolje prijatelje, i edb i kvarne ve¹take i sve ostale koje sam zaboravio... Da jebem ba¹ i akcize za gorivo i ju¾ni tok i fiat i putina i ruse iz panèeva i glupe maðare i hrvate i jebeni ostatak evrope i ¹iptare koje smo sreæni razmno¾avali 50+ godina i zimske gume u sred leta i popove koji hoæe da biju monahinje pa dobiju po pièci ki¹obranom i pedere svih delatnosti koji se kriju i audije sa rotacijama(nabavio sam i ja jednu, da ih jebem) i amerikance koji se udavi¹e u svom salu i tuðoj nesreæi i... u kurac...

A naroèito da jebem mene glupog kad ne pobegoh u tri pièke lepe materine jo¹ '90-te, pa 91-ve, pa '93-æe, pa '99-te, pa 2002-ge, pa 2003-æe, pa 2010-te, pizda mi materina glupa kad me rodila na ovom prokletom mestu, gde sa 40 godina i ogromnim znanjem i 20 godina iskustva, ne mogu da pomognem ni sebi ni mojoj deci, a kamoli nekoj drugoj...  kad nemam jebenu atomsku bombu...

pittatore

Lazicu el ti stigao racun za struju? ;D

Uncle Bob

Citat: pittatore poslato 18 Novembar, 2013, 08:10
Lazicu el ti stigao racun za struju? ;D
Ma jok bre stigla rakija. :P :-* [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Provalio ujka...:D

Ali jebote, neko da mi ka¾e, fali mi ovo, fali mi ono, more mar¹ u tri lepe, nsmo gladni, imamo krov koji ne proki¹njava, zadrigli u debljinu, kola motore, kompjutere, pametne telefone i ostala sranja...

©ta vole da jedu, peèen krompir i pasulj...:o prvi put probali èokoladu...

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 18 Novembar, 2013, 09:22
Provalio ujka...:D

Ali jebote, neko da mi ka¾e, fali mi ovo, fali mi ono, more mar¹ u tri lepe, nsmo gladni, imamo krov koji ne proki¹njava, zadrigli u debljinu, kola motore, kompjutere, pametne telefone i ostala sranja...

©ta vole da jedu, peèen krompir i pasulj...:o prvi put probali èokoladu...
Skroz si u pravu  tuga bre al,opet sa druge strane kad dr¾avu boli dupe ¹ta ti kao pojedinac mo¾e¹?  realno ni¹ta osim da svoju frustraciju izbaci¹ kroz tastaturu,ako i to je ne¹to ne valja negativne emocije skupljati u sebi.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

E kad bi svaki pojedinac dao po sto dinara mogli bi novu kucu da im izgradimo..

Ivan1979

Citat: Major poslato 18 Novembar, 2013, 09:50
E kad bi svaki pojedinac dao po sto dinara mogli bi novu kucu da im izgradimo..

[thumb_up]

Svaki pojedinac ima moc da nesto promeni, ako zeli. Ali najlakse je cekati da neko drugi ( ova nasa jebena drzava ) potegne prvi.
Zato ce mo i nestati, zato sto smo se kolektivno pretvorili u pojedinacne picke  [povracanje]

Darko

jbt , koliko se smorim kad vidim ovako nesto ... u qrac nek ide , kud odgledah... tek onda shvatim koliko su moji problemi smesni jbt

Uncle Bob

Citat: Darko poslato 18 Novembar, 2013, 10:27
jbt , koliko se smorim kad vidim ovako nesto ... u qrac nek ide , kud odgledah... tek onda shvatim koliko su moji problemi smesni jbt
To ti prièam.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM