Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


MIGE

Citat: UFF poslato 14 Novembar, 2013, 01:52
[kralj] [klanjam_se]


http://www.24sata.rs/svet/vesti/vest/najludi-par-koji-se-upoznao-onlajn-umesto-na-kafu-otisli-na-putovanje-po-evropi-od-21-dan/113570.phtml
pazi ti retardirane seljacke novinare sta su napisali...umesto "pitao"oni napisali "pito"... :o :o :o :o [facepalm] [doh] [facepalm] [doh]..jebem ih u usta nepismena I seljacka I njih one koji su ih zaposlili na to radno mesto...definitivno odoh ja odavde...cekam samo sertifikat I palim..Srbija,nikad vise  ;) ;)



El Jefe

Америчка рокенрол звезда Тина Тарнер, која живи у Швајцарској већ скоро 20 година, одрекла се америчког држављанства
http://www.washingtonpost.com/blogs/in-the-loop/wp/2013/11/12/tina-turner-formally-relinquishes-u-s-citizenship/
Друштво за заштиту од животиња


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ne vidi se najbolje, al' kao da je okrenuo naopako...[facepalm] [rofl]

mrle


Lazic

Ovaj a i pro¹li re¾imi su neprijatelji samo Srba, za sve ostale su super...[facepalm]

Darko


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle



mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

pa sto nije koristio google maps na gps-u da vidi gde je? :)


mrle

Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2013, 16:31
pa sto nije koristio google maps na gps-u da vidi gde je? :)
i¹ao ja u Grocku, bio sam na toj adresi pre par godina, ka¾em sebi, snaæi æu se. Malo se izgubim, stanem pored puta, da vidim gde sam u odnosu na ulicu koju tra¾im, kad imam ¹ta da vidim, pokazuje mi da sam u sred njive , par stotina metara od puta.

3006

Citat: mrle poslato 15 Novembar, 2013, 16:37
Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2013, 16:31
pa sto nije koristio google maps na gps-u da vidi gde je? :)
i¹ao ja u Grocku, bio sam na toj adresi pre par godina, ka¾em sebi, snaæi æu se. Malo se izgubim, stanem pored puta, da vidim gde sam u odnosu na ulicu koju tra¾im, kad imam ¹ta da vidim, pokazuje mi da sam u sred njive , par stotina metara od puta.
:D
©to mi to poznato...
Sledeæi put zovi, ima¹ br. u pomoæ na putu.