Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic

Citat: PECA BMW poslato 28 Oktobar, 2013, 20:18
zao mi coveka , nek pociva u miru  ...

ali izgleda i bogu dojadilo ono na RTS-u pa resio da ga smeni ... samo je on i mogao

Eee, da si ga znao...

Moj otac je bio novinar, znao sam ga 26 godina(æale sigurno 35), jeftino se taj izvukao... Ko me zna, zna da sam samo èekao da ga negde sretnem da mu jebem sve po spisku... Ali uteèe na onaj svet... Iskreno jedino mi je ¾ao ¹to je skonèao kao pas na ulici... Jbg...

Plazma Keks

malo pre sam procitao jedan crnjak na njegov racun.
sakupimo 500din za njegovu sahranu...

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

zVuk

ajde sto je on retardiran.....ali mene vise zabrinjava tih100 ljudi koji bi to da gledaju.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

CBRR1

ja bi mu skupio odmah 1oo ljudi koji ce da ga gledaju dok mu sasipam ceo zarzer u dupe mamu li mu jebem sto ga rodi tako bolesnog,da je kucka znala da ga cekicem ubije po rodjenju sto kaze Lazic da bar nije disao ovaj vazduh svih ovih godina...! Mamu li mu jebem i familiju celu i pokolenje i sve li mu jebem bolesni dzukac,jebem li ti mamu u picku bolesnu kurvinu i tebi i novinarima i svima sto pridaju medisku paznju na bolest mamu li im jebem onu pasju,kurvinu,pa jebi se sa ocem svojim mamu ti jebem,e bre sad sam puko bre a dan jos poceo nije pa bre hranio bi ga lomljenim ziletima i odrzava na infuziji krvi da dozivi kako ze da iznuzdi to sto je pojeo i da ga mama i baba i otac sto ga je napravio da gledaju i da opet to isto pojede i opet sve u krug i da sve snimim pa da svi vide mamu vam bolesnu jebem i ovoj zemlji i zapadu i svim pederima i svima bolesnima,pa bre sto nece neki rat da bukne(ne daj Boze) pa bre isao bi i samo ubijao pedere..!

MIGE

opusti se covece,uskoro ce smak sveta ili ce lazic da baci onu njegovu hidrogensku...znaci ,stvar resena  ;)

mareskin

Citat: MIGE poslato 29 Oktobar, 2013, 09:28
opusti se covece,uskoro ce smak sveta ili ce lazic da baci onu njegovu hidrogensku...znaci ,stvar resena  ;)

U Laziæa se vi¹e ne uzdam. Èuva tu bombu ko da æemo da mu je pokvarimo :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ne èuvam, negde sam je zaturio...:o [facepalm]

MIGE

Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2013, 11:15
Ne èuvam, negde sam je zaturio...:o [facepalm]
lazicu,stvar je hitna  [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic]

Gašpar

Citat: pit poslato 27 Oktobar, 2013, 13:00
Citat: WOLVERINE poslato 27 Oktobar, 2013, 12:46
http://www.kurir-info.rs/mup-auto-skolama-imali-ste-5-meseci-opstruisete-pravilnik-clanak-1051563


   Tema je malo komlikowanija nego sto u policiji pokusawaju da predstawe.Imam utisak da su namerno do nemogucnosti poostreni uslowi da bi se omogucilo welikim igracima da udju jos na jedno polje koje nisu zaposeli da i tu maznjawaju lowu.Recimo sadasnje auto skole mora da imaju swoj poligon za obuku ....ili neki u najam ....sto je malo sumanuto da neko moze da u gradskom jezgru obezbedi toliku powrsinu.
   Narawno ne widim kakaw je problem da se obuka odrzawa tu gde i do sada ...sem ako AMSS ne wrsi opstrukciju.

Dal samo ja ovde vidim Alviroviæa?

Ima poligon, ima vozila koja se vode na firmu, ima uèionice, ima struèno osoblje. I jedini je u Srbiji koji to ima. I u SATu konstantno pljuje auto ¹kole, nalazi im mane, ...


Dukags

Citat: Ga¹par poslato 29 Oktobar, 2013, 12:05
Citat: pit poslato 27 Oktobar, 2013, 13:00
Citat: WOLVERINE poslato 27 Oktobar, 2013, 12:46
http://www.kurir-info.rs/mup-auto-skolama-imali-ste-5-meseci-opstruisete-pravilnik-clanak-1051563


   Tema je malo komlikowanija nego sto u policiji pokusawaju da predstawe.Imam utisak da su namerno do nemogucnosti poostreni uslowi da bi se omogucilo welikim igracima da udju jos na jedno polje koje nisu zaposeli da i tu maznjawaju lowu.Recimo sadasnje auto skole mora da imaju swoj poligon za obuku ....ili neki u najam ....sto je malo sumanuto da neko moze da u gradskom jezgru obezbedi toliku powrsinu.
   Narawno ne widim kakaw je problem da se obuka odrzawa tu gde i do sada ...sem ako AMSS ne wrsi opstrukciju.

Dal samo ja ovde vidim Alviroviæa?

Ima poligon, ima vozila koja se vode na firmu, ima uèionice, ima struèno osoblje. I jedini je u Srbiji koji to ima. I u SATu konstantno pljuje auto ¹kole, nalazi im mane, ...
opet ce da poskupe "dogovor da polozis"

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 29 Oktobar, 2013, 09:20
ja bi mu skupio odmah 1oo ljudi koji ce da ga gledaju dok mu sasipam ceo zarzer u dupe mamu li mu jebem sto ga rodi tako bolesnog,da je kucka znala da ga cekicem ubije po rodjenju sto kaze Lazic da bar nije disao ovaj vazduh svih ovih godina...! Mamu li mu jebem i familiju celu i pokolenje i sve li mu jebem bolesni dzukac,jebem li ti mamu u picku bolesnu kurvinu i tebi i novinarima i svima sto pridaju medisku paznju na bolest mamu li im jebem onu pasju,kurvinu,pa jebi se sa ocem svojim mamu ti jebem,e bre sad sam puko bre a dan jos poceo nije pa bre hranio bi ga lomljenim ziletima i odrzava na infuziji krvi da dozivi kako ze da iznuzdi to sto je pojeo i da ga mama i baba i otac sto ga je napravio da gledaju i da opet to isto pojede i opet sve u krug i da sve snimim pa da svi vide mamu vam bolesnu jebem i ovoj zemlji i zapadu i svim pederima i svima bolesnima,pa bre sto nece neki rat da bukne(ne daj Boze) pa bre isao bi i samo ubijao pedere..!



[rofl] [rofl] [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: Ga¹par poslato 29 Oktobar, 2013, 12:05
Citat: pit poslato 27 Oktobar, 2013, 13:00
Citat: WOLVERINE poslato 27 Oktobar, 2013, 12:46
http://www.kurir-info.rs/mup-auto-skolama-imali-ste-5-meseci-opstruisete-pravilnik-clanak-1051563


   Tema je malo komlikowanija nego sto u policiji pokusawaju da predstawe.Imam utisak da su namerno do nemogucnosti poostreni uslowi da bi se omogucilo welikim igracima da udju jos na jedno polje koje nisu zaposeli da i tu maznjawaju lowu.Recimo sadasnje auto skole mora da imaju swoj poligon za obuku ....ili neki u najam ....sto je malo sumanuto da neko moze da u gradskom jezgru obezbedi toliku powrsinu.
   Narawno ne widim kakaw je problem da se obuka odrzawa tu gde i do sada ...sem ako AMSS ne wrsi opstrukciju.

Dal samo ja ovde vidim Alviroviæa?

Ima poligon, ima vozila koja se vode na firmu, ima uèionice, ima struèno osoblje. I jedini je u Srbiji koji to ima. I u SATu konstantno pljuje auto ¹kole, nalazi im mane, ...

Pa nije mu dosta para pa resio covek jos malo da zaradi.


WOLVERINE

Citat: Slaninar poslato 29 Oktobar, 2013, 13:29
Citat: CBRR1 poslato 29 Oktobar, 2013, 09:20
ja bi mu skupio odmah 1oo ljudi koji ce da ga gledaju dok mu sasipam ceo zarzer u dupe mamu li mu jebem sto ga rodi tako bolesnog,da je kucka znala da ga cekicem ubije po rodjenju sto kaze Lazic da bar nije disao ovaj vazduh svih ovih godina...! Mamu li mu jebem i familiju celu i pokolenje i sve li mu jebem bolesni dzukac,jebem li ti mamu u picku bolesnu kurvinu i tebi i novinarima i svima sto pridaju medisku paznju na bolest mamu li im jebem onu pasju,kurvinu,pa jebi se sa ocem svojim mamu ti jebem,e bre sad sam puko bre a dan jos poceo nije pa bre hranio bi ga lomljenim ziletima i odrzava na infuziji krvi da dozivi kako ze da iznuzdi to sto je pojeo i da ga mama i baba i otac sto ga je napravio da gledaju i da opet to isto pojede i opet sve u krug i da sve snimim pa da svi vide mamu vam bolesnu jebem i ovoj zemlji i zapadu i svim pederima i svima bolesnima,pa bre sto nece neki rat da bukne(ne daj Boze) pa bre isao bi i samo ubijao pedere..!



[rofl] [rofl] [rofl]


[peppa] [majmun] [peppa] [majmun] [govance] [govance]